Super Consulta ELO Català (no oficial)
Consulta l'ELO Català des del 1976 fins avui.
Actualitzat a: ELO Català 2026-10-01 · ELO FIDE 2026-10-01

Butlletí Mensual

Octubre de 2026

Principals novetats de la nova llista d’Elo català.

Comparació: setembre de 2026 → octubre de 2026

Total8.527
Entrades153
Sortides1
Canvis de club5
Nous títols8

Reaparició més llarga

JOAQUIM OLARIA CARRE

Torna a aparèixer en una llista després de 23 anys i 3 mesos.

Última aparició: juliol de 2003 · Elo actual: 2035 · TRES PEONS, C.E.

Entrades i sortides

153entrades122 nous · 31 reaparicions
1sortidesSaldo net: +152

Nous jugadors

JugadorClubElo
WARD ABOU SAADA ABOU SAIDMOLLERUSSA, C.E.1408
KSENIIA ABRAMOVASANT JOAN DESPI, C.E.1456
IAROSLAV AGARKOVDOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1536
ULIANA ALEKSANDROVA IONITSKAIASITGES PRADO SUBURENC, C.E.1516
MA ROSALINDA ALITOCERDANYOLA DEL VALLES, C.E.1700
NICOLE ALONSO VASILCHIKOVAHOSPITALET DE L'INFANT C.E.1448
TANVISH ARLACATALUNYA E.C.1444
NIKOLA VLADIMIROVICH ASHURKOVPEON DOBLADO, C.E.1516
JOSEP BALLESTER TERRAZASGRAN PENYA VILANOVA C.E.1496
BIEL BARQUERO NAVARROPENYA MOLLET XXI, C.E.1456
ARTUR BINEFA MARTINEZMOLLERUSSA, C.E.1700
ENRIQUE BOGDANOV BARUJTRES PEONS, C.E.1700
ADAM BOZAL REYCONGRES, C.E.1432
GUSTAW JAN BRZEZINSKIDOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1380
NIL BUENO SOBRADOMATARO, C.E1700
LEONARDO SEBASTIAN BURGOSHOSPITALET DE L'INFANT C.E.1700
SOFIA CAMPAGNACOMTAL, C.E.1700
MARTA CANELA CARDONERREUS ESCACS, C.E.1700
ANA CEBRERO LECHONDOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1380
PAU CLOFENT CASTROCERDANYOLA DEL VALLES, C.E.1344
Veure la resta (102)
JugadorClubElo
ALEJANDRO COLCHERO TRUNIGERTRES PEONS, C.E.1700
ROGER COLL FONTFIGUERES, C.E.1300
ALEX CORBELLA TEREKHOVALLORET, C.E.1424
MILENA CORBELLA TEREKHOVALLORET, C.E.1364
JOSE LUIS CRESPO GIBERTCONGRES, C.E.1700
RAFAEL CUEVAS GOMEZMONTBLANC, C.E.1700
JAVIER DE MENA PACHECOPEONA I PEO, C.E.1700
OT DIAZ RODRIGUEZMARTORELL, C.E.1472
PHILIP NIKITA DOBRYNINTRES PEONS, C.E.1468
HAMZA EL HORMI EL HORMITRES PEONS, C.E.1700
JOSE LUIS ESCUDERO GONZALEZHORTENC, ATENEU CULTURAL C.E.1700
ISAAC ESTRUEL SEGURAEL PINELL DE BRAI, C.E.1700
AITOR FERNANDEZ LEDESMADOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1348
CARLOS FERNANDEZ OLIETEBLANES, C.E.1700
ALEX FORMENTI CAPACETEPARDINYES, C.E.1700
NIL FREIXEDAS PUJOLVILAFRANCA, C.E.1444
FRANCISCO FUENTES MILLATRES PEONS, C.E.1700
FERNANDO GALLASTEGUI CALVACHESANT MARTI, C.E.1700
MARC GARCIA HINOJOSANT MARTI, C.E.1616
BASTIAN GARCIA PEDRAGLIODOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1424
MARC GARCIA ROMEROLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1564
ANA GIBERT LERIACASTELLAR DEL VALLES, C.E.1700
VALERIYA GOGUNSKAYATRES PEONS, C.E.1851
JORDI GOIKOETXEA TUDELAMOLLERUSSA, C.E.1304
SUGHOSH SANTHOSHA GOWDACATALUNYA E.C.1524
MANUELA GRAGERA GOMEZCORNELLA, C.E.1700
VERONICA SOFIA GUERRA FERREIRARUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS1500
ANDREI GUKASOVDOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1464
SANDRA HAUVE LABERNIAAMPOSTA, C.E.1468
AKIO HAYAKAWATORREBLANCA, C.E.2287
LUNA MENGMENG HECORNELLA, C.E.1636
SUSANA HINOJOSA CONTRERASLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1700
ERIK JIVILAFRANCA, C.E.1432
IKER JIVILAFRANCA, C.E.1432
DANIEL JIMENEZ GARCIAEL PRAT, C.E.1700
DAVID KONOVKA VLASOVAHOSPITALET DE L'INFANT C.E.1484
BRUNO LADRON DE GUEVARA MUÑOZDOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1484
LOMIG LE ROCHTRES PEONS, C.E.1891
BAILEY LEITHOLDGRAN PENYA VILANOVA C.E.1496
KEVIN LEVY CASEROCATALUNYA E.C.2013
ERIC LLOBET GUTIERREZPEON DOBLADO, C.E.1496
CLEA LLONCH NAVARROMOLLERUSSA, C.E.1376
HECTOR LLORENTE TREMPSRIBES, PENYA D'ESCACS1700
SERGIO LOPEZ ACOSTAPEON DOBLADO, C.E.1700
ANTHONY JOSE LOPEZ CANALDAPARDINYES, C.E.1420
GRANT DANIEL LUBOFSKYPLATJA D'ARO, C.E.1700
ALEX LUJAN PRIETORUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS1596
IRIA MACIA PALOMANESDOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1316
AHMED MAGARIÑO MCHAARCATALUNYA E.C.1700
JULIO RENATO MAGRI RIVERATRES PEONS, C.E.1700
LIDIA MAS ROBLESLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1380
JORDI MERCADAL SALAPONTS C.E.1248
MATEO MORALES SOLADOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1376
MARTINA MORENO GOMEZMOLLERUSSA, C.E.1332
ABEL MORENO JUBANYLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1700
SAGA MORGADES BARRERADOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1340
PAU MOYA MONGEMOLI NOU C.C.1476
HECTOR MUÑOZ VILAMAJODOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1496
DAVID NICHOLSON SIERRAPARDINYES, C.E.1516
ABRIL NIUBO NADALMOLLERUSSA, C.E.1332
MIQUEL RODRIGO NUÑEZ SANCHEZTRES PEONS, C.E.1580
ARNAU PADULLES MENALCATALUNYA E.C.1700
ALEXANDRO PANTIRU PELAEZLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1384
JAN PARUNELLA BERTRANFOMENT MARTINENC, C.E.1236
ANEU PAU SOTERASMOLLERUSSA, C.E.1352
MARIA PERALBA MUÑOZBALSARENY-SALLENT U.E.1496
JULEN PAOLO PEREZ ARTUNDUAGAGRANOLLERS1344
GREGO PEREZ ROIGLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1316
MARIA ANTONIETA PETIT JORNETLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1700
JULI PIJUAN FONTVILAFRANCA, C.E.1700
MAX PIRO CAMPSMOLLERUSSA, C.E.1388
MARIA NIEVES PLA ALVAREZCOR DE MARINA BADALONA, C.E.1700
MARIA PORTA JOVEMOLLERUSSA, C.E.1700
PABLO PRIETO COLLLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1400
ISABELLA RAMIREZ PALAVECINOCATALUNYA E.C.1344
ANIOL RAS COCAPEONA I PEO, C.E.1312
NURIA RAURELL VALLSLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1700
CARLA RIALP MARTINTRES PEONS, C.E.1512
JOSEP RIBA VIÑALSMONTBUI C.E.1700
OTGER ROIG GUIMETMOLLERUSSA, C.E.1344
IAN ROSADO DIZLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1380
EDUARD RUBIO RIPOLLMONTBLANC, C.E.1700
POL RUIZ YESTERUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS1400
LEO SAEZ HERNANDEZESCOLA CATALANA D'ESCACS - ECADE1292
MARCO SAEZ TORTOSACERDANYOLA DEL VALLES, C.E.1700
JAN SAN MIGUEL NAVARROTRES PEONS, C.E.1508
JOSE LUIS SANCHEZ PEÑAHOSPITALET DE L'INFANT C.E.1700
DENIS SAYFULLIN BOGUTSKYTRES PEONS, C.E.1700
RUBEN SCHNEIDER ARIASBARCELONA, C.E.1392
LAIA SCHWEGLER BARBANYTRES PEONS, C.E.1752
JOSEP SOLER CAPELLMOLLERUSSA, C.E.1700
ARNAU SOTA BRULLAMPOSTA, C.E.1600
TUDOR TODORANLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1700
JAUME TORRELL GIBERTLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1700
JUAN TORRES GARCIACERAP RIUDOMS1700
DREXLER JOSE TORRES TORCATTARRAGONA, C.E.1700
DIMAS VALDES MARTINTRES PEONS, C.E.1700
VINYET VAZQUEZ SANFELIUAVINYO, C.E.1492
SERGIO VAZQUEZ VEGAAVINYO, C.E.1700
IXEIA VERDES CORTADAMOLLERUSSA, C.E.1352
ERIK VILLALAIN PARISTORRENEGRA, C.E.1700
DANTE ELOHIM VILLEGAS ZAPATAMOLLET, C.E.1388

Jugadors que deixen d’aparèixer a la llista actual

JugadorClubElo
JOSE LUIS MOMBIELA DE SUSCAMBRILS, UNIO ESCACS.2065

Reaparicions

Jugadors que tornen a aparèixer després de no constar a la llista anterior.

JugadorClubEloÚltima aparicióTemps sense aparèixer
JOAQUIM OLARIA CARRETRES PEONS, C.E.2035juliol de 200323 anys i 3 mesos
RAMON CASAS RIOSESCACS CATALÒNIA1864desembre de 200718 anys i 10 mesos
PAU BOIX ROBLARUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS1879desembre de 200817 anys i 10 mesos
PERE MOLES PALLEJAHOSTALRIC, C.E.2252octubre de 201115 anys
PAU SARLE VALLESTRES PEONS, C.E.1810octubre de 201115 anys
JORDI PUIGFEL PALACINVALLFOGONA, C.E.1822desembre de 201213 anys i 10 mesos
AURORA ZAFRA ZAPATATRES PEONS, C.E.1700maig de 201313 anys i 5 mesos
JESUS PARRA GIMENEZMONTBUI C.E.1679desembre de 20169 anys i 10 mesos
JOAN POMARES SERVATSANT CUGAT, C.E.1662desembre de 20169 anys i 10 mesos
RAFAEL ALONSO GOMEZLA VERNEDA DE MALGRAT, C.E.1938desembre de 20178 anys i 10 mesos
NARCISO J. SANTIAGO ABRILLA PASSIO D'ESPARREGUERA, C.E.2019desembre de 20178 anys i 10 mesos
ABEL QUINTANA OLLERC.E.R. L'ESCALA, C.E.1630desembre de 20196 anys i 10 mesos
DANI REBOLLO ORDOÑEZALT EMPORDA, C.E.1630desembre de 20205 anys i 10 mesos
OLEGUER GUIMERA BRILLASCERDANYOLA DEL VALLES, C.E.1416desembre de 20223 anys i 10 mesos
ORESTE TROZZITRES PEONS, C.E.1507desembre de 20223 anys i 10 mesos
ALEX ALBALÁ BENAVIDESVALL DEL TENES, C.E.1309desembre de 20232 anys i 10 mesos
IZAN ESTEBAN ARANGRANOLLERS1577desembre de 20232 anys i 10 mesos
YERAY ALBERT GRACIA ESCOBARTRES PEONS, C.E.1368desembre de 20232 anys i 10 mesos
ROC SORIA MONCUSIREUS ESCACS, C.E.1306gener de 20242 anys i 9 mesos
MARCEL BOSCH DALMAUCASSA, C.E.1783desembre de 20241 any i 10 mesos
Veure la resta (11)
JugadorClubEloÚltima aparicióTemps sense aparèixer
SAPTARSHI DAS DASCONSTANTI, C.E.1764desembre de 20241 any i 10 mesos
MANRIQUE GARCIA SANCHEZSANT MARTI, C.E.1929desembre de 20241 any i 10 mesos
ENRIC LOPEZ ESCOBARTRES PEONS, C.E.1921desembre de 20241 any i 10 mesos
MARTINA SANZ SERRESEL PINELL DE BRAI, C.E.1193desembre de 20241 any i 10 mesos
ORIOL TARRASON CERDAPEON NEGRO, C.E.1700desembre de 20241 any i 10 mesos
JACOBUS CORNELIS BOSTELAARPEONS DE TOSSA, C.E.1497desembre de 202510 mesos
PABLO CASTRILLO MANSEGOPEON DOBLADO, C.E.2130desembre de 202510 mesos
JOAN GARCIA GUARDIOLACORNELLA, C.E.1795desembre de 202510 mesos
ALEJO GABRIEL GONZALEZ COMINELLIBARCELONA, C.E.2133desembre de 202510 mesos
NIKO MUNUERA OCHIDOS TORRES SANT CUGAT, C.E.1403desembre de 202510 mesos
ESTEVE VILA PADROSVILAFRANCA, C.E.1316desembre de 202510 mesos

Canvis de club

JugadorClub anteriorClub nouElo
JOAQUIM BORGES AYASCERDANYOLA DEL VALLES, C.E.HOSPITALET DE L'INFANT C.E.2179
ROGER SOLA GAYCONSELL BARCELONATRES PEONS, C.E.1376
LEO MASAKI SUTOCONSELL BARCELONATRES PEONS, C.E.1360
NICOLAS JOAQUIN GARCIA MERCHANMONTGRI, C.E.SANTA EUGENIA, C.E.1940
SAMUEL ESPIRO RUIZSITGES PRADO SUBURENC, C.E.GRAN PENYA VILANOVA C.E.1347

Nous títols

JugadorTipusTítol anteriorTítol nouClub
ANTONI CASTELLTORT FERNANDEZCatalàMCCMEL PRAT, C.E.
MARTI GONZALEZ ALONSOCatalà2MCATENEU COLON, C.E.
ANDREU HIDALGO MENACatalàMCMFEL PRAT, C.E.
RAUL MARCOS RODRIGUEZCatalà—1ATENEU COLON, C.E.
JORDI MIRALLES BRUGUESCatalàMCCMEL PRAT, C.E.
FERRAN ROCAMORA MARTORELLCatalà2MCTRES PEONS, C.E.
JULIO MANUEL SANCHEZ GARCIACatalà—CMEL PRAT, C.E.
RAMON VERDES NADALCatalà—1BELLPUIG, C.E.

Majors progressions d’Elo

Jugadors presents a les dues llistes, ordenats per la pujada d’Elo català estàndard.

JugadorClubElo anteriorElo actualCanvi
NOAM SASONSALAURIS, C.E.21032302+199
NADIA MARTINEZ REYESCORNELLA, C.E.14081570+162
MAX SANCHEZ FERRERPEONA I PEO, C.E.17331875+142
ARNAU GONZALEZ ABADTERRASSA DEL CSC, C.E.16701803+133
JORDI SASTRE COLILATENEU COLON, C.E.18331962+129
DEREK ISMAEL BARRIONUEVO GARCIACOR DE MARINA BADALONA, C.E.15111639+128
LUKA LEJOLLY MOLINAESCOLA CATALANA D'ESCACS - ECADE13361458+122
MAXIMILIAN SCHLIME BACHESPEON NEGRO, C.E.14841600+116
BERNAT GENOVE DALMAUFOMENT MARTINENC, C.E.14251538+113
MARIO CAMPOS RUANOPEON NEGRO, C.E.17501862+112
NIKITA KOLODCHENKOPEON NEGRO, C.E.17741886+112
ALEKSANDRE KUZNETSOVDOS TORRES SANT CUGAT, C.E.16781790+112
NAREK DANIELYANASSOCIACIÓ CULTURAL ARMENIA DE BCN18601970+110
KATYA ROBUSTE TAMAYOCATALUNYA E.C.14301540+110
GABRIEL PICAS ESCOBEDORIBES, PENYA D'ESCACS14621571+109
ELOY FAIVOVICH GARCIATRES PEONS, C.E.15671673+106
GERARD GARCIA CANALSGRAMENET, C.E.20462150+104
MATTEO FERRARIOTRES PEONS, C.E.17001802+102
DAVID KARAPETYAN HOVHANNISYANASSOCIACIÓ CULTURAL ARMENIA DE BCN18831985+102
BRAIS UBEIRA VENTURAESPIGA DE LES CORTS, C.E.16811780+99
Veure la resta (255)
JugadorClubElo anteriorElo actualCanvi
MAR MINGUEZ MENDOZAGRAMENET, C.E.17921885+93
MIQUEL ANGEL CABALLERO NAVTANOVICHCONGRES, C.E.16361726+90
MIGUEL CALDERON TOCINOSOCIETAT CORAL COLON SABADELL18731962+89
PAU DÍEZ ARJONAMOLLET, C.E.15691656+87
NIL SE WON CHOI POLOCLUB ESCACS MiR14251508+83
ANDRII PRYSLUBSKIYGRAMENET, C.E.13981481+83
IRIS PUERTO FERNÁNDEZLLINARS, C.E.14191502+83
NIL BENAVENT VALLESCASTELLDEFELS, C.E.19081989+81
VICTOR PERMANYER DVORETSKIYLLINARS, C.E.17541833+79
PAU VIZCAYA LOPEZTRES PEONS, C.E.17991872+73
ADRIA AGUADO AGUILARSOCIETAT CORAL COLON SABADELL17341806+72
RAUL MARCOS RODRIGUEZATENEU COLON, C.E.21852255+70
DALMAU PALAHI HERVASGERUNDA, C.E.20292099+70
GERARD SAN JOSÉ PÉREZGAVA CENTRE CULTURAL C.E.13521421+69
JOSHUA ABOY DANIELCASTELLDEFELS, C.E.19281996+68
MARTI ROS NAVARRODOS TORRES SANT CUGAT, C.E.18051872+67
JHOAN SEBASTIAN ORTIZ GIRONTORRENEGRA, C.E.19432009+66
POL ROMERO VINUESACADENA ESCACS16531719+66
MARCEL MORENO DIAZGRAMENET, C.E.16261691+65
UXIA LLONCH LOUREIROTERRASSA DEL CSC, C.E.14781539+61
OLEGUER CARBONELL UROARTÉS, C.E.18961954+58
IAN SU WON CHOI POLOCLUB ESCACS MiR14051463+58
DIDAC PECH ALOSPEON NEGRO, C.E.16131671+58
CARLOS VARGAS DRECHSLERESPIGA DE LES CORTS, C.E.19822040+58
ENRIC FRANZONI LADRON DE GUEVARASANT ANDREU, C.E.18971954+57
FELIX HOFFETCATALUNYA E.C.18171874+57
DAFNE GARCIA RODRIGUEZTRES PEONS, C.E.16871743+56
DANIEL NUÑEZ FERNANDEZCASTELLAR DEL VALLES, C.E.17521808+56
MATIAS SALEME DIPSANT JOAN DESPI, C.E.14161472+56
ROGER LOPEZ RIUFLANC DE DAMA, C.E.19161970+54
HUGO MATEO ESCUDEROCASTELLAR DEL VALLES, C.E.19391993+54
MÀXIM ARNABAT ABDOESCOLA CATALANA D'ESCACS - ECADE15551608+53
XAVIER MOSQUERA CAMPOSCERDANYOLA MATARO, C.E.17171770+53
ZONGEN WANGESPIGA DE LES CORTS, C.E.19131965+52
WILLIAM KASIRTRES PEONS, C.E.13611412+51
MARC SOLDEVILA ALGASCONGRES, C.E.18011852+51
OLIVER CANILLAS PEINADOATENEU COLON, C.E.19732023+50
LLUIS PARERA DAVÍTRES PEONS, C.E.17871837+50
MIQUEL PINYOL LLORAPEONA I PEO, C.E.16411691+50
LUCAS SACRISTAN COLLADOTRES PEONS, C.E.17071755+48
JUAN DOMINGUEZ RUEDAJAKE, C.E.20222069+47
JAVIER MAJORAL MARCOTRES PEONS, C.E.16471694+47
BIEL CAÑADAS CALDERONVALL DEL TENES, C.E.17941840+46
MARC LOZANO CASASAYASBARBERA, C.E.22212267+46
CARLOS FUENTES BARRIENTOSSANT MARTI, C.E.18521897+45
TEO VALLRIBERA GILASSOCIACIÓ D'ESCACS PEONS DE REUS17021747+45
ENHE BAOCONGRES, C.E.12601304+44
ANA LINARES VERNETONCE BARCELONA14711515+44
JOAQUIN VIDAL GRASESMATARO, C.E16381680+42
EUDALD BOIXADER ROJASGRANOLLERS14181459+41
ALEX LOPEZ MARQUEZTORRENEGRA, C.E.20072048+41
TEODOR MINEEVDOS TORRES SANT CUGAT, C.E.12571297+40
VICTOR NOVA SANCHEZSANT ANDREU, C.E.19992039+40
CARLOS ANTONIO OSES ZURBANOTRES PEONS, C.E.17871827+40
GRAU BARRERA BAUCELLSLLINARS, C.E.20562095+39
MAXIM ALEXANDER GERNJAK FARREGERUNDA, C.E.18781917+39
SAMUEL PALOMO SEVILLAPEON NEGRO, C.E.18931932+39
AIMAR DEL VAL MORANCHOPEONA I PEO, C.E.16531691+38
JESUS GARCIA CACHINEROCANOVELLES, C.E.16681706+38
OMAR RUBEN IOZZI AYERBEHORTENC, ATENEU CULTURAL C.E.15021540+38
EDGAR ROCA PLANASSANT ANDREU, C.E.23752413+38
GEVORG AVAGYANCOMTAL, C.E.18741911+37
GERARD MEMBRIVE VARGASESCACS CATALÒNIA21092146+37
JORDI UMBERT PARRAATENEU BARCELONES, C.E.17761813+37
DAVID PAEZ NUÑEZTORREBLANCA, C.E.18711907+36
GUILLE CATALAN PAMIESESCOLA CATALANA D'ESCACS - ECADE15711606+35
ALEX TORRES KORKOZHALIRA VENDRELLENCA19411976+35
GERARD BELLPUIG MENCOSVIC, C.E.20152049+34
MARC HERREROS DE TEJADA VILADRICHTRES PEONS, C.E.17591792+33
ROELL PERELLO QUINTEROCIRCOL CATOLIC BADALONA15711603+32
JAN BALLO SERRANOGERUNDA, C.E.21842215+31
MARK BOEVSKIYTRES PEONS, C.E.13691400+31
GAEL COLOM MATEOTRES PEONS, C.E.19041935+31
PEDRO VALAREZZO RICARDCASTELLDEFELS, C.E.18341865+31
KIRILL BIRIUKOVGRAMENET, C.E.18561886+30
MANUEL ONATE DIAZCOR DE MARINA BADALONA, C.E.15891619+30
ELIAS BARRADO JIMENEZTRES PEONS, C.E.18691898+29
JORDI BOTA CARBOTORRENEGRA, C.E.19121941+29
XAVIER CASTAÑER HARSTERJAKE, C.E.21142143+29
JOSEP LLUIS GARCIA PUNZANOSANT ADRIA, C.E.18391868+29
MARTI GONZALEZ ALONSOATENEU COLON, C.E.22362265+29
SANTIAGO GONZALEZ AVELLANANAVARCLES, C.E.16801709+29
MANEL LEON ESCODACULONGE I SANT ANTONI, C.E.18211850+29
TEO MOLINERO SAYASDOS TORRES SANT CUGAT, C.E.19211950+29
OSCAR IVAN PADILLA MESTREPEON NEGRO, C.E.18651894+29
ALEX RIERA LANDEIRAGERUNDA, C.E.17951824+29
ROGER ARENAS ALBAREDAPEONA I PEO, C.E.14261454+28
ORIOL COLET RUIZSURIA, C.E.16041632+28
JAVIER HERREROS DE TEJADA SAAVEDRATRES PEONS, C.E.15641591+27
JESUS MARTINEZ RODRIGUEZPEON DOBLADO, C.E.19221949+27
ALBERT MORALES RUBIELLATRES PEONS, C.E.16501677+27
RUBEN SORIA MARCHALCOMTAL, C.E.19661993+27
JORDI VIDAL PALOUSANTA EUGENIA, C.E.19141941+27
VICENÇ ESPLUGAS ESTEVESANTA COLOMA DE QUERALT, A.E.23842410+26
ALEXANDER JIMENEZ BAZHINDOS TORRES SANT CUGAT, C.E.19041930+26
JORGE MANUEL MUÑOZ LOZANOTORREBLANCA, C.E.20762102+26
ROC SERRANO PRIOCOMTAL, C.E.19191945+26
MIQUEL A. SUBIRATS MARTINEZSANT ADRIA, C.E.18591885+26
LLUC GOMEZ PALOMERASGERUNDA, C.E.16121637+25
MIGUEL ANGEL GONZALEZ JURADOMOLI NOU C.C.15871612+25
SALVADOR LOPEZ BURGOSLA BISBAL EMPORDA C.E.20682093+25
JAUME RIOS TORONDELLCALLDETENES, C.E.19531978+25
MAURO ALONSO GIMENEZGERUNDA, C.E.23412365+24
DAVID GIL JIMENEZCERDANYOLA DEL VALLES, C.E.20812105+24
ISMAEL LOZANO VILLANUEVACORNELLA, C.E.18011825+24
JOEL VILAR SIRIPHATANANUKOOLCHAIFIGUERES, C.E.18351859+24
SARA CANALS ROIGCIRCOL CATOLIC BADALONA15641587+23
PAU DE GRAAF SOUSASANT JOAN DESPI, C.E.18301853+23
DANI DEL RIO BAENAATENEU COLON, C.E.21782201+23
RICARDO PALACIN MARTINCORNELLA, C.E.20742097+23
ADRIA PREMINGER PLADEVALLTRES PEONS, C.E.19261949+23
ISAURA SAN JUAN MORIGOSAATENEU COLON, C.E.20322055+23
RICARD ASENSIO GRAELLSSANTA EUGENIA, C.E.17101732+22
JOSE JOAN CLARIANA CONDORISURIA, C.E.14841506+22
MARC GARCIA ESCODALIRA VENDRELLENCA22432265+22
XAVIER REBAZA SALAZARCONGRES, C.E.18741896+22
VICTOR RODRIGUEZ ORTEGAESCOLA CATALANA D'ESCACS - ECADE15531575+22
FRANCISCO JAVIER ROMERO GAMEZCONGRES, C.E.17191741+22
MARINA ALARCON ALARCONONCE BARCELONA15081529+21
DANIEL FERNANDEZ PISONEROTORRENEGRA, C.E.19241945+21
GREGORIO LASIERRA LAPLANAGAVA CENTRE CULTURAL C.E.18721893+21
PAULA TOBAJA RUBITORREBLANCA, C.E.15281549+21
JOAN TORTOSA MOROSBARAD, C.E.17481769+21
ALBERT CANTENYS GARRIGADOTZE CASTELLS, C.E.19201940+20
MATEU FARRE RAMIREZSANT ANDREU, C.E.18321852+20
VICENTE GIMENO DAROCACOMTAL, C.E.15151535+20
ABEL LAZARO PUJOLFIGUERES, C.E.24642484+20
MARIANO LONGUEIRA LATEANATRES PEONS, C.E.20722092+20
ELIAS PASTOR PRIETOTRES PEONS, C.E.17541774+20
JUAN ANTONIO YSERN COMASJAKE, C.E.17331753+20
YINGJUNXIONG ZHANGTRES PEONS, C.E.22042224+20
AMAURIS ELVIS BETHARTE CHAPEAUXAGUSTI, CENTRE D'ESPORT18011820+19
LLUIS COMPTE AUGEFIGUERES, C.E.20652084+19
LEO GARDNERGRAN PENYA VILANOVA C.E.20242043+19
DAVID MARQUINA SIERRAMOLLET, C.E.20582077+19
JAN SANCHEZ FERRERPEONA I PEO, C.E.17931812+19
ARMEN BABAIANASSOCIACIÓ CULTURAL ARMENIA DE BCN16001618+18
MARC BLAJE FONTRODONASANT ADRIA, C.E.18121830+18
CARLOS MEDINA ZAMORATRES PEONS, C.E.19781996+18
JOSE MARIA RIBES COLOMCATALUNYA E.C.18101828+18
FREDERIC CORRIGUELAS ARMILLASPEONA I PEO, C.E.21312148+17
MARICELA ESCOBAR FIGUEROACONGRES, C.E.13231340+17
ANTONIO LÓPEZ LÓPEZPEON NEGRO, C.E.16071624+17
PEDRO SAMPER GONZÁLEZTRES PEONS, C.E.16681685+17
ABEL SASTRE SERRAATENEU COLON, C.E.19591976+17
LUCA BADIA BERTHELOTTRES PEONS, C.E.22712287+16
FRANCESC DOMENCHE REDONDOTRES PEONS, C.E.16951711+16
ARNAU HUERTA LLORENSTARRAGONA, C.E.20962112+16
FRANCISCO JUAN PORRAS RUIZONCE BARCELONA14831499+16
CARLES SORRIBAS GIRONAPEON NEGRO, C.E.15931609+16
PAULINO AGUILERA MALAGONPEONA I PEO, C.E.15401555+15
CARLOS ALBERT GASULLACONGRES, C.E.15001515+15
DANIEL ALSINA LEALBARBERA, C.E.25442559+15
GIANMARCO GIUSEPPE LEIVA RODRIGUEZRUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS23842399+15
JAUME ROMEU PERULLESMOLI NOU C.C.20092024+15
MIGUEL RUIZ BUENDIATRES PEONS, C.E.24312446+15
ANTON MELNYCHUK OVCHARVALLS, C.E.16861700+14
FERRAN ROCAMORA MARTORELLTRES PEONS, C.E.22802294+14
RAMON SERRAHIMA SUSANYBARCELONA, C.E.22482262+14
MARK VALENTIN SILVA CERDAGRAMENET, C.E.22822296+14
POLINA BOEVSKAIATRES PEONS, C.E.14891502+13
RAUL CASTELLS PAGANCASTELLDEFELS, C.E.19151928+13
NEIL CLIFFORDTRES PEONS, C.E.17991812+13
JORDI COMELLAS BLANCHARTTRES PEONS, C.E.21042117+13
LLUIS GOMEZ DE ARGILATRES PEONS, C.E.16551668+13
JAVIER GONZALEZ MUELASCONGRES, C.E.18741887+13
CARLOS ALBERTO CHAVEZ SUAREZTRES PEONS, C.E.24242436+12
JOSE GARCIA CASTANYSANTA EUGENIA, C.E.15851597+12
ADRIAN GARCIA RUIZJAKE, C.E.20102022+12
JUAN JOSE JIMENEZ PUIGATENEU COLON, C.E.18861898+12
ENRIC MENENDEZ CABRERASOCIETAT CORAL COLON SABADELL17641776+12
NOAH MOLINA GILLLINARS, C.E.22022214+12
FRANCISCO REVERT MILLANSITGES PRADO SUBURENC, C.E.16461658+12
SERGI TORRES MAIQUEZESPIGA DE LES CORTS, C.E.20482060+12
MIQUEL CASTELLS BRIONESSANT BOI, C.E.20162027+11
INAR CLAPAROLS MERINOFIGUERES, C.E.17621773+11
JAUME ESTRUCH PUIGPEON NEGRO, C.E.13691380+11
NOLI GUZMAN MAGLAYADOTZE CASTELLS, C.E.19291940+11
FRANCISCO HIJARRUBIA MANEROCERAP RIUDOMS15911602+11
VICTOR JIMENEZ FERNANDEZCERDANYOLA MATARO, C.E.18101821+11
ARNAU PARRA ORDORICALLINARS, C.E.21492160+11
BERNAT RODRIGUEZ ISERNTORRENEGRA, C.E.19331944+11
JAIME JOSÉ ROMERO BARRETOMOLLET, C.E.23652376+11
GERMAN WALTER TRAVELLASANT ADRIA, C.E.19651976+11
KEVIN CASALI MATACOR DE MARINA BADALONA, C.E.19231933+10
JORDI CASANOVA GRACIAGAVA CENTRE CULTURAL C.E.16041614+10
GUSTAVO JAVIER CHRABALOWSKI JURYSANT JOAN DESPI, C.E.20022012+10
JOSEP CLANCHET OLLEMARTORELL, C.E.17571767+10
GONZALO DIAZ CLEMENTETRES PEONS, C.E.18291839+10
ELOY GABALDON ESCAGEDOCADENA ESCACS20012011+10
JESUS DANIEL GOMEZ ZEPEDATORRENEGRA, C.E.18881898+10
YONNY CLAUDIO MOGRO FLORESCATALUNYA E.C.17001710+10
SHERAB ODSEL NEPALI DOLKARCOMTAL, C.E.21462156+10
MIGUEL AYLLON BARRANCOCATALUNYA E.C.16261635+9
ERIK JUEZ VILLARLLORET, C.E.21452154+9
ALEKSEI KUKUSHKINHORTENC, ATENEU CULTURAL C.E.17431752+9
DANIEL MOLINA CARRETEROSANTA EUGENIA, C.E.24032412+9
JOSE NARCISO MORALES GESTITRES PEONS, C.E.14161425+9
ABEL SALINAS SELLASTONA-LA CREMA, C.E.19171926+9
FRANCESC ALCARAZ LOPEZATENEU COLON, C.E.19831991+8
ALVARO COTS RODRIGUEZCONGRES, C.E.15171525+8
DANIEL FLORES MUÑOZCANOVELLES, C.E.17701778+8
JOAN JOSEP MARIA MEDINALLINARS, C.E.19131921+8
XAVIER MARTIMPÉ BURGUÉSSANT MARTI, C.E.14441452+8
EVARIST PEREZ PASTORASANT MARTI, C.E.20662074+8
LAURA VIÑOLAS ANGLADAFIGUERES, C.E.21592167+8
MARC BALAGUE CAMPSOLOT, C.E.23752382+7
RICARD BARBANY VELLVEVALL DEL TENES, C.E.20592066+7
LUIS FELIX DELGADO CAMARASANT ADRIA, C.E.18511858+7
RAMON DORCA DILMEOLOT, C.E.21442151+7
ENRIC GARCIA GARRIDOPEONA I PEO, C.E.19721979+7
ANTONI GIL GILCERDANYOLA DEL VALLES, C.E.18891896+7
CRISTIAN ANDRES HERNANDEZ CIGARANESCACS CATALÒNIA24332440+7
SAUL MARABAJAN NAVASSANT ANDREU, C.E.21842191+7
DIEGO MEMBRIVES CANOEL PRAT, C.E.16311638+7
SALVADOR MORRAL ESTEVESANT BOI, C.E.13701377+7
GERARDO PALACIOS PEÑARUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS19631970+7
JUAN JESUS ANGULO CENTURIONSANT ADRIA, C.E.18611867+6
GRETA GARCIA CAVAVILAFRANCA, C.E.15141520+6
JOAN RIBERA CAROPEONA I PEO, C.E.20492055+6
ARNAU SANCHEZ AGUILARLLINARS, C.E.22962302+6
MARC SUBIRANA SANTOSBADALONA, C.E.18431849+6
LAURENCE WEBBSITGES PRADO SUBURENC, C.E.22922298+6
JUAN CABEZOS OTONRIU SENIA, C.E.15261531+5
RICARD CEDO SALLENTGRANOLLERS17681773+5
CARLES FERNANDEZ MADRIDCOR DE MARINA BADALONA, C.E.21852190+5
JOSEP ANGULO SERRATOCATALUNYA E.C.19301934+4
CARLOS ARMANDO BABULATRES PEONS, C.E.16331637+4
PEDRO ESCORIZA GALLARDOGAVA CENTRE CULTURAL C.E.15051509+4
ERWAN LEVERMOLLET, C.E.23412345+4
LORENZO MORENO CRESPOCOMTAL, C.E.18261830+4
FRANCISCO NAVARRO MACIASCASINO SANTFELIUENC15351539+4
RAFAEL RECACHA DELGADOTRES PEONS, C.E.12341238+4
RAMON BLANCO ESQUENADOTZE CASTELLS, C.E.19071910+3
XAVIER ESCORIZA PONSVALLS, C.E.22292232+3
IGNACIO FOLGUEIRAS BOSQUECOR DE MARINA BADALONA, C.E.16991702+3
GENIS GUTIERREZ MARINTERRASSA DEL CSC, C.E.21472150+3
JOSE ANGEL MARTOS MARTINESPIGA DE LES CORTS, C.E.19931996+3
PAU MANEL PRADA VILLAGRASASOCIETAT CORAL COLON SABADELL23032306+3
ALEKSANDR SMIRNOVTORDERA, C.E.20192022+3
XAVIER BOSCH CASANOVASCASTELLBISBAL, C.E.18741876+2
ISRAEL CAMPOS OLAYABALAGUER, C.E.23972399+2
JORDI CARDONA COLILLASSURIA, C.E.16201622+2
EDUARD GARCIA MIRALLESONCE BARCELONA18071809+2
FRANCISCO JAVIER MARTINEZ DIAZIDEAL D'EN CLAVE, C.E.17781780+2
JORDI MURATET CASADEVALLGEVA-CEA C.E.17981800+2
MAKSYMILIAN RAFALSKIIDEAL D'EN CLAVE, C.E.18281830+2
XAVIER ROIGE LOPEZJAKE, C.E.16951697+2
TOBIAS AUDET FURQUEPEONS DE TOSSA, C.E.15221523+1
JOSE MIQUEL ESTEBAN LUPIAÑEZCADENA ESCACS18491850+1
MARC FERRE SANCHEZLA LIRA, C.E.16201621+1
SERGI RECACHA LIMERESTRES PEONS, C.E.15751576+1
ROGER SAURI VERDAGUERLLINARS, C.E.21082109+1
LIAM VALLE LUISGERUNDA, C.E.22482249+1
CARLOS VAZQUEZ CORTESGRAN PENYA VILANOVA C.E.15501551+1

Total de jugadors

setembre de 2026: 8.375octubre de 2026: 8.527Canvi: +152