Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 123Victòries · 40Taules · 19Derrotes · 64Estàndard · 60Ràpid · 63Blanques · 62Negres · 61
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 123 | 40 32,5% | 19 15,5% | 64 52,0% |
| Total · blanques | 62 | 23 37,1% | 9 14,5% | 30 48,4% |
| Total · negres | 61 | 17 27,9% | 10 16,4% | 34 55,7% |
| Estàndard | 60 | 20 33,3% | 14 23,3% | 26 43,3% |
| Estàndard · blanques | 30 | 11 36,7% | 7 23,3% | 12 40,0% |
| Estàndard · negres | 30 | 9 30,0% | 7 23,3% | 14 46,7% |
| Ràpid | 63 | 20 31,8% | 5 7,9% | 38 60,3% |
| Ràpid · blanques | 32 | 12 37,5% | 2 6,3% | 18 56,3% |
| Ràpid · negres | 31 | 8 25,8% | 3 9,7% | 20 64,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 113Victòries · 36Taules · 15Derrotes · 62Estàndard · 50Ràpid · 63Blanques · 57Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 113 | 36 31,9% | 15 13,3% | 62 54,9% |
| Total · blanques | 57 | 21 36,8% | 7 12,3% | 29 50,9% |
| Total · negres | 56 | 15 26,8% | 8 14,3% | 33 58,9% |
| Estàndard | 50 | 16 32,0% | 10 20,0% | 24 48,0% |
| Estàndard · blanques | 25 | 9 36,0% | 5 20,0% | 11 44,0% |
| Estàndard · negres | 25 | 7 28,0% | 5 20,0% | 13 52,0% |
| Ràpid | 63 | 20 31,8% | 5 7,9% | 38 60,3% |
| Ràpid · blanques | 32 | 12 37,5% | 2 6,3% | 18 56,3% |
| Ràpid · negres | 31 | 8 25,8% | 3 9,7% | 20 64,5% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 104Victòries · 33Taules · 14Derrotes · 57Estàndard · 50Ràpid · 54Blanques · 52Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 33 31,7% | 14 13,5% | 57 54,8% |
| Total · blanques | 52 | 19 36,5% | 6 11,5% | 27 51,9% |
| Total · negres | 52 | 14 26,9% | 8 15,4% | 30 57,7% |
| Estàndard | 50 | 16 32,0% | 10 20,0% | 24 48,0% |
| Estàndard · blanques | 25 | 9 36,0% | 5 20,0% | 11 44,0% |
| Estàndard · negres | 25 | 7 28,0% | 5 20,0% | 13 52,0% |
| Ràpid | 54 | 17 31,5% | 4 7,4% | 33 61,1% |
| Ràpid · blanques | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Ràpid · negres | 27 | 7 25,9% | 3 11,1% | 17 63,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 95Victòries · 30Taules · 11Derrotes · 54Estàndard · 41Ràpid · 54Blanques · 47Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 95 | 30 31,6% | 11 11,6% | 54 56,8% |
| Total · blanques | 47 | 18 38,3% | 4 8,5% | 25 53,2% |
| Total · negres | 48 | 12 25,0% | 7 14,6% | 29 60,4% |
| Estàndard | 41 | 13 31,7% | 7 17,1% | 21 51,2% |
| Estàndard · blanques | 20 | 8 40,0% | 3 15,0% | 9 45,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 5 23,8% | 4 19,1% | 12 57,1% |
| Ràpid | 54 | 17 31,5% | 4 7,4% | 33 61,1% |
| Ràpid · blanques | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Ràpid · negres | 27 | 7 25,9% | 3 11,1% | 17 63,0% |
