Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 368Victòries · 76Taules · 29Derrotes · 263Estàndard · 295Ràpid · 73Blanques · 187Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 368 | 76 20,7% | 29 7,9% | 263 71,5% |
| Total · blanques | 187 | 39 20,9% | 20 10,7% | 128 68,5% |
| Total · negres | 181 | 37 20,4% | 9 5,0% | 135 74,6% |
| Estàndard | 295 | 56 19,0% | 26 8,8% | 213 72,2% |
| Estàndard · blanques | 150 | 33 22,0% | 17 11,3% | 100 66,7% |
| Estàndard · negres | 145 | 23 15,9% | 9 6,2% | 113 77,9% |
| Ràpid | 73 | 20 27,4% | 3 4,1% | 50 68,5% |
| Ràpid · blanques | 37 | 6 16,2% | 3 8,1% | 28 75,7% |
| Ràpid · negres | 36 | 14 38,9% | 0 0,0% | 22 61,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 360Victòries · 72Taules · 29Derrotes · 259Estàndard · 287Ràpid · 73Blanques · 183Negres · 177
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 360 | 72 20,0% | 29 8,1% | 259 71,9% |
| Total · blanques | 183 | 35 19,1% | 20 10,9% | 128 70,0% |
| Total · negres | 177 | 37 20,9% | 9 5,1% | 131 74,0% |
| Estàndard | 287 | 52 18,1% | 26 9,1% | 209 72,8% |
| Estàndard · blanques | 146 | 29 19,9% | 17 11,6% | 100 68,5% |
| Estàndard · negres | 141 | 23 16,3% | 9 6,4% | 109 77,3% |
| Ràpid | 73 | 20 27,4% | 3 4,1% | 50 68,5% |
| Ràpid · blanques | 37 | 6 16,2% | 3 8,1% | 28 75,7% |
| Ràpid · negres | 36 | 14 38,9% | 0 0,0% | 22 61,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 360Victòries · 72Taules · 29Derrotes · 259Estàndard · 287Ràpid · 73Blanques · 183Negres · 177
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 360 | 72 20,0% | 29 8,1% | 259 71,9% |
| Total · blanques | 183 | 35 19,1% | 20 10,9% | 128 70,0% |
| Total · negres | 177 | 37 20,9% | 9 5,1% | 131 74,0% |
| Estàndard | 287 | 52 18,1% | 26 9,1% | 209 72,8% |
| Estàndard · blanques | 146 | 29 19,9% | 17 11,6% | 100 68,5% |
| Estàndard · negres | 141 | 23 16,3% | 9 6,4% | 109 77,3% |
| Ràpid | 73 | 20 27,4% | 3 4,1% | 50 68,5% |
| Ràpid · blanques | 37 | 6 16,2% | 3 8,1% | 28 75,7% |
| Ràpid · negres | 36 | 14 38,9% | 0 0,0% | 22 61,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 360Victòries · 72Taules · 29Derrotes · 259Estàndard · 287Ràpid · 73Blanques · 183Negres · 177
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 360 | 72 20,0% | 29 8,1% | 259 71,9% |
| Total · blanques | 183 | 35 19,1% | 20 10,9% | 128 70,0% |
| Total · negres | 177 | 37 20,9% | 9 5,1% | 131 74,0% |
| Estàndard | 287 | 52 18,1% | 26 9,1% | 209 72,8% |
| Estàndard · blanques | 146 | 29 19,9% | 17 11,6% | 100 68,5% |
| Estàndard · negres | 141 | 23 16,3% | 9 6,4% | 109 77,3% |
| Ràpid | 73 | 20 27,4% | 3 4,1% | 50 68,5% |
| Ràpid · blanques | 37 | 6 16,2% | 3 8,1% | 28 75,7% |
| Ràpid · negres | 36 | 14 38,9% | 0 0,0% | 22 61,1% |
