Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+22 partides des de 2026-09-01
Partides · 237Victòries · 98Taules · 47Derrotes · 92Estàndard · 145Ràpid · 92Blanques · 122Negres · 115
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 237 | 98 41,4% | 47 19,8% | 92 38,8% |
| Total · blanques | 122 | 61 50,0% | 19 15,6% | 42 34,4% |
| Total · negres | 115 | 37 32,2% | 28 24,4% | 50 43,5% |
| Estàndard | 145 | 59 40,7% | 33 22,8% | 53 36,6% |
| Estàndard · blanques | 75 | 37 49,3% | 14 18,7% | 24 32,0% |
| Estàndard · negres | 70 | 22 31,4% | 19 27,1% | 29 41,4% |
| Ràpid | 92 | 39 42,4% | 14 15,2% | 39 42,4% |
| Ràpid · blanques | 47 | 24 51,1% | 5 10,6% | 18 38,3% |
| Ràpid · negres | 45 | 15 33,3% | 9 20,0% | 21 46,7% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 215Victòries · 84Taules · 45Derrotes · 86Estàndard · 130Ràpid · 85Blanques · 112Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 215 | 84 39,1% | 45 20,9% | 86 40,0% |
| Total · blanques | 112 | 54 48,2% | 17 15,2% | 41 36,6% |
| Total · negres | 103 | 30 29,1% | 28 27,2% | 45 43,7% |
| Estàndard | 130 | 51 39,2% | 31 23,9% | 48 36,9% |
| Estàndard · blanques | 68 | 33 48,5% | 12 17,7% | 23 33,8% |
| Estàndard · negres | 62 | 18 29,0% | 19 30,7% | 25 40,3% |
| Ràpid | 85 | 33 38,8% | 14 16,5% | 38 44,7% |
| Ràpid · blanques | 44 | 21 47,7% | 5 11,4% | 18 40,9% |
| Ràpid · negres | 41 | 12 29,3% | 9 22,0% | 20 48,8% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 199Victòries · 79Taules · 38Derrotes · 82Estàndard · 114Ràpid · 85Blanques · 105Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 199 | 79 39,7% | 38 19,1% | 82 41,2% |
| Total · blanques | 105 | 50 47,6% | 15 14,3% | 40 38,1% |
| Total · negres | 94 | 29 30,9% | 23 24,5% | 42 44,7% |
| Estàndard | 114 | 46 40,4% | 24 21,1% | 44 38,6% |
| Estàndard · blanques | 61 | 29 47,5% | 10 16,4% | 22 36,1% |
| Estàndard · negres | 53 | 17 32,1% | 14 26,4% | 22 41,5% |
| Ràpid | 85 | 33 38,8% | 14 16,5% | 38 44,7% |
| Ràpid · blanques | 44 | 21 47,7% | 5 11,4% | 18 40,9% |
| Ràpid · negres | 41 | 12 29,3% | 9 22,0% | 20 48,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 183Victòries · 74Taules · 33Derrotes · 76Estàndard · 98Ràpid · 85Blanques · 97Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 183 | 74 40,4% | 33 18,0% | 76 41,5% |
| Total · blanques | 97 | 47 48,5% | 13 13,4% | 37 38,1% |
| Total · negres | 86 | 27 31,4% | 20 23,3% | 39 45,4% |
| Estàndard | 98 | 41 41,8% | 19 19,4% | 38 38,8% |
| Estàndard · blanques | 53 | 26 49,1% | 8 15,1% | 19 35,9% |
| Estàndard · negres | 45 | 15 33,3% | 11 24,4% | 19 42,2% |
| Ràpid | 85 | 33 38,8% | 14 16,5% | 38 44,7% |
| Ràpid · blanques | 44 | 21 47,7% | 5 11,4% | 18 40,9% |
| Ràpid · negres | 41 | 12 29,3% | 9 22,0% | 20 48,8% |
