Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 238Victòries · 117Taules · 29Derrotes · 92Estàndard · 159Ràpid · 79Blanques · 124Negres · 114
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 238 | 117 49,2% | 29 12,2% | 92 38,7% |
| Total · blanques | 124 | 62 50,0% | 18 14,5% | 44 35,5% |
| Total · negres | 114 | 55 48,3% | 11 9,7% | 48 42,1% |
| Estàndard | 159 | 76 47,8% | 23 14,5% | 60 37,7% |
| Estàndard · blanques | 85 | 45 52,9% | 14 16,5% | 26 30,6% |
| Estàndard · negres | 74 | 31 41,9% | 9 12,2% | 34 46,0% |
| Ràpid | 79 | 41 51,9% | 6 7,6% | 32 40,5% |
| Ràpid · blanques | 39 | 17 43,6% | 4 10,3% | 18 46,2% |
| Ràpid · negres | 40 | 24 60,0% | 2 5,0% | 14 35,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 220Victòries · 107Taules · 27Derrotes · 86Estàndard · 149Ràpid · 71Blanques · 115Negres · 105
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 220 | 107 48,6% | 27 12,3% | 86 39,1% |
| Total · blanques | 115 | 57 49,6% | 17 14,8% | 41 35,7% |
| Total · negres | 105 | 50 47,6% | 10 9,5% | 45 42,9% |
| Estàndard | 149 | 70 47,0% | 21 14,1% | 58 38,9% |
| Estàndard · blanques | 80 | 43 53,8% | 13 16,3% | 24 30,0% |
| Estàndard · negres | 69 | 27 39,1% | 8 11,6% | 34 49,3% |
| Ràpid | 71 | 37 52,1% | 6 8,5% | 28 39,4% |
| Ràpid · blanques | 35 | 14 40,0% | 4 11,4% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 36 | 23 63,9% | 2 5,6% | 11 30,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 220Victòries · 107Taules · 27Derrotes · 86Estàndard · 149Ràpid · 71Blanques · 115Negres · 105
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 220 | 107 48,6% | 27 12,3% | 86 39,1% |
| Total · blanques | 115 | 57 49,6% | 17 14,8% | 41 35,7% |
| Total · negres | 105 | 50 47,6% | 10 9,5% | 45 42,9% |
| Estàndard | 149 | 70 47,0% | 21 14,1% | 58 38,9% |
| Estàndard · blanques | 80 | 43 53,8% | 13 16,3% | 24 30,0% |
| Estàndard · negres | 69 | 27 39,1% | 8 11,6% | 34 49,3% |
| Ràpid | 71 | 37 52,1% | 6 8,5% | 28 39,4% |
| Ràpid · blanques | 35 | 14 40,0% | 4 11,4% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 36 | 23 63,9% | 2 5,6% | 11 30,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 220Victòries · 107Taules · 27Derrotes · 86Estàndard · 149Ràpid · 71Blanques · 115Negres · 105
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 220 | 107 48,6% | 27 12,3% | 86 39,1% |
| Total · blanques | 115 | 57 49,6% | 17 14,8% | 41 35,7% |
| Total · negres | 105 | 50 47,6% | 10 9,5% | 45 42,9% |
| Estàndard | 149 | 70 47,0% | 21 14,1% | 58 38,9% |
| Estàndard · blanques | 80 | 43 53,8% | 13 16,3% | 24 30,0% |
| Estàndard · negres | 69 | 27 39,1% | 8 11,6% | 34 49,3% |
| Ràpid | 71 | 37 52,1% | 6 8,5% | 28 39,4% |
| Ràpid · blanques | 35 | 14 40,0% | 4 11,4% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 36 | 23 63,9% | 2 5,6% | 11 30,6% |
