Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 169Victòries · 77Taules · 29Derrotes · 63Estàndard · 99Ràpid · 70Blanques · 85Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 169 | 77 45,6% | 29 17,2% | 63 37,3% |
| Total · blanques | 85 | 44 51,8% | 13 15,3% | 28 32,9% |
| Total · negres | 84 | 33 39,3% | 16 19,1% | 35 41,7% |
| Estàndard | 99 | 49 49,5% | 20 20,2% | 30 30,3% |
| Estàndard · blanques | 48 | 27 56,3% | 8 16,7% | 13 27,1% |
| Estàndard · negres | 51 | 22 43,1% | 12 23,5% | 17 33,3% |
| Ràpid | 70 | 28 40,0% | 9 12,9% | 33 47,1% |
| Ràpid · blanques | 37 | 17 46,0% | 5 13,5% | 15 40,5% |
| Ràpid · negres | 33 | 11 33,3% | 4 12,1% | 18 54,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 151Victòries · 72Taules · 22Derrotes · 57Estàndard · 90Ràpid · 61Blanques · 75Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 72 47,7% | 22 14,6% | 57 37,8% |
| Total · blanques | 75 | 42 56,0% | 7 9,3% | 26 34,7% |
| Total · negres | 76 | 30 39,5% | 15 19,7% | 31 40,8% |
| Estàndard | 90 | 46 51,1% | 16 17,8% | 28 31,1% |
| Estàndard · blanques | 43 | 27 62,8% | 4 9,3% | 12 27,9% |
| Estàndard · negres | 47 | 19 40,4% | 12 25,5% | 16 34,0% |
| Ràpid | 61 | 26 42,6% | 6 9,8% | 29 47,5% |
| Ràpid · blanques | 32 | 15 46,9% | 3 9,4% | 14 43,8% |
| Ràpid · negres | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 151Victòries · 72Taules · 22Derrotes · 57Estàndard · 90Ràpid · 61Blanques · 75Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 72 47,7% | 22 14,6% | 57 37,8% |
| Total · blanques | 75 | 42 56,0% | 7 9,3% | 26 34,7% |
| Total · negres | 76 | 30 39,5% | 15 19,7% | 31 40,8% |
| Estàndard | 90 | 46 51,1% | 16 17,8% | 28 31,1% |
| Estàndard · blanques | 43 | 27 62,8% | 4 9,3% | 12 27,9% |
| Estàndard · negres | 47 | 19 40,4% | 12 25,5% | 16 34,0% |
| Ràpid | 61 | 26 42,6% | 6 9,8% | 29 47,5% |
| Ràpid · blanques | 32 | 15 46,9% | 3 9,4% | 14 43,8% |
| Ràpid · negres | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 133Victòries · 64Taules · 22Derrotes · 47Estàndard · 81Ràpid · 52Blanques · 66Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 133 | 64 48,1% | 22 16,5% | 47 35,3% |
| Total · blanques | 66 | 40 60,6% | 7 10,6% | 19 28,8% |
| Total · negres | 67 | 24 35,8% | 15 22,4% | 28 41,8% |
| Estàndard | 81 | 42 51,9% | 16 19,8% | 23 28,4% |
| Estàndard · blanques | 39 | 26 66,7% | 4 10,3% | 9 23,1% |
| Estàndard · negres | 42 | 16 38,1% | 12 28,6% | 14 33,3% |
| Ràpid | 52 | 22 42,3% | 6 11,5% | 24 46,2% |
| Ràpid · blanques | 27 | 14 51,9% | 3 11,1% | 10 37,0% |
| Ràpid · negres | 25 | 8 32,0% | 3 12,0% | 14 56,0% |
