Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 157Victòries · 54Taules · 20Derrotes · 83Estàndard · 125Ràpid · 32Blanques · 80Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 157 | 54 34,4% | 20 12,7% | 83 52,9% |
| Total · blanques | 80 | 29 36,3% | 10 12,5% | 41 51,3% |
| Total · negres | 77 | 25 32,5% | 10 13,0% | 42 54,6% |
| Estàndard | 125 | 46 36,8% | 16 12,8% | 63 50,4% |
| Estàndard · blanques | 64 | 26 40,6% | 8 12,5% | 30 46,9% |
| Estàndard · negres | 61 | 20 32,8% | 8 13,1% | 33 54,1% |
| Ràpid | 32 | 8 25,0% | 4 12,5% | 20 62,5% |
| Ràpid · blanques | 16 | 3 18,8% | 2 12,5% | 11 68,8% |
| Ràpid · negres | 16 | 5 31,3% | 2 12,5% | 9 56,3% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 147Victòries · 49Taules · 19Derrotes · 79Estàndard · 115Ràpid · 32Blanques · 75Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 147 | 49 33,3% | 19 12,9% | 79 53,7% |
| Total · blanques | 75 | 27 36,0% | 10 13,3% | 38 50,7% |
| Total · negres | 72 | 22 30,6% | 9 12,5% | 41 56,9% |
| Estàndard | 115 | 41 35,7% | 15 13,0% | 59 51,3% |
| Estàndard · blanques | 59 | 24 40,7% | 8 13,6% | 27 45,8% |
| Estàndard · negres | 56 | 17 30,4% | 7 12,5% | 32 57,1% |
| Ràpid | 32 | 8 25,0% | 4 12,5% | 20 62,5% |
| Ràpid · blanques | 16 | 3 18,8% | 2 12,5% | 11 68,8% |
| Ràpid · negres | 16 | 5 31,3% | 2 12,5% | 9 56,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 138Victòries · 46Taules · 16Derrotes · 76Estàndard · 106Ràpid · 32Blanques · 70Negres · 68
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 138 | 46 33,3% | 16 11,6% | 76 55,1% |
| Total · blanques | 70 | 25 35,7% | 8 11,4% | 37 52,9% |
| Total · negres | 68 | 21 30,9% | 8 11,8% | 39 57,4% |
| Estàndard | 106 | 38 35,9% | 12 11,3% | 56 52,8% |
| Estàndard · blanques | 54 | 22 40,7% | 6 11,1% | 26 48,2% |
| Estàndard · negres | 52 | 16 30,8% | 6 11,5% | 30 57,7% |
| Ràpid | 32 | 8 25,0% | 4 12,5% | 20 62,5% |
| Ràpid · blanques | 16 | 3 18,8% | 2 12,5% | 11 68,8% |
| Ràpid · negres | 16 | 5 31,3% | 2 12,5% | 9 56,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 138Victòries · 46Taules · 16Derrotes · 76Estàndard · 106Ràpid · 32Blanques · 70Negres · 68
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 138 | 46 33,3% | 16 11,6% | 76 55,1% |
| Total · blanques | 70 | 25 35,7% | 8 11,4% | 37 52,9% |
| Total · negres | 68 | 21 30,9% | 8 11,8% | 39 57,4% |
| Estàndard | 106 | 38 35,9% | 12 11,3% | 56 52,8% |
| Estàndard · blanques | 54 | 22 40,7% | 6 11,1% | 26 48,2% |
| Estàndard · negres | 52 | 16 30,8% | 6 11,5% | 30 57,7% |
| Ràpid | 32 | 8 25,0% | 4 12,5% | 20 62,5% |
| Ràpid · blanques | 16 | 3 18,8% | 2 12,5% | 11 68,8% |
| Ràpid · negres | 16 | 5 31,3% | 2 12,5% | 9 56,3% |
