Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 50Victòries · 26Taules · 13Derrotes · 11Estàndard · 41Ràpid · 9Blanques · 25Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 26 52,0% | 13 26,0% | 11 22,0% |
| Total · blanques | 25 | 13 52,0% | 7 28,0% | 5 20,0% |
| Total · negres | 25 | 13 52,0% | 6 24,0% | 6 24,0% |
| Estàndard | 41 | 22 53,7% | 11 26,8% | 8 19,5% |
| Estàndard · blanques | 21 | 12 57,1% | 5 23,8% | 4 19,1% |
| Estàndard · negres | 20 | 10 50,0% | 6 30,0% | 4 20,0% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 40Victòries · 20Taules · 10Derrotes · 10Estàndard · 31Ràpid · 9Blanques · 20Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 20 50,0% | 10 25,0% | 10 25,0% |
| Total · blanques | 20 | 10 50,0% | 6 30,0% | 4 20,0% |
| Total · negres | 20 | 10 50,0% | 4 20,0% | 6 30,0% |
| Estàndard | 31 | 16 51,6% | 8 25,8% | 7 22,6% |
| Estàndard · blanques | 16 | 9 56,3% | 4 25,0% | 3 18,8% |
| Estàndard · negres | 15 | 7 46,7% | 4 26,7% | 4 26,7% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 40Victòries · 20Taules · 10Derrotes · 10Estàndard · 31Ràpid · 9Blanques · 20Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 20 50,0% | 10 25,0% | 10 25,0% |
| Total · blanques | 20 | 10 50,0% | 6 30,0% | 4 20,0% |
| Total · negres | 20 | 10 50,0% | 4 20,0% | 6 30,0% |
| Estàndard | 31 | 16 51,6% | 8 25,8% | 7 22,6% |
| Estàndard · blanques | 16 | 9 56,3% | 4 25,0% | 3 18,8% |
| Estàndard · negres | 15 | 7 46,7% | 4 26,7% | 4 26,7% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 40Victòries · 20Taules · 10Derrotes · 10Estàndard · 31Ràpid · 9Blanques · 20Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 20 50,0% | 10 25,0% | 10 25,0% |
| Total · blanques | 20 | 10 50,0% | 6 30,0% | 4 20,0% |
| Total · negres | 20 | 10 50,0% | 4 20,0% | 6 30,0% |
| Estàndard | 31 | 16 51,6% | 8 25,8% | 7 22,6% |
| Estàndard · blanques | 16 | 9 56,3% | 4 25,0% | 3 18,8% |
| Estàndard · negres | 15 | 7 46,7% | 4 26,7% | 4 26,7% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
