Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+53 partides des de 2026-09-01
Partides · 591Victòries · 234Taules · 17Derrotes · 340Estàndard · 139Ràpid · 452Blanques · 300Negres · 291
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 591 | 234 39,6% | 17 2,9% | 340 57,5% |
| Total · blanques | 300 | 121 40,3% | 9 3,0% | 170 56,7% |
| Total · negres | 291 | 113 38,8% | 8 2,8% | 170 58,4% |
| Estàndard | 139 | 58 41,7% | 8 5,8% | 73 52,5% |
| Estàndard · blanques | 72 | 25 34,7% | 3 4,2% | 44 61,1% |
| Estàndard · negres | 67 | 33 49,3% | 5 7,5% | 29 43,3% |
| Ràpid | 452 | 176 38,9% | 9 2,0% | 267 59,1% |
| Ràpid · blanques | 228 | 96 42,1% | 6 2,6% | 126 55,3% |
| Ràpid · negres | 224 | 80 35,7% | 3 1,3% | 141 63,0% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 538Victòries · 214Taules · 14Derrotes · 310Estàndard · 129Ràpid · 409Blanques · 273Negres · 265
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 538 | 214 39,8% | 14 2,6% | 310 57,6% |
| Total · blanques | 273 | 112 41,0% | 7 2,6% | 154 56,4% |
| Total · negres | 265 | 102 38,5% | 7 2,6% | 156 58,9% |
| Estàndard | 129 | 54 41,9% | 6 4,7% | 69 53,5% |
| Estàndard · blanques | 67 | 24 35,8% | 2 3,0% | 41 61,2% |
| Estàndard · negres | 62 | 30 48,4% | 4 6,5% | 28 45,2% |
| Ràpid | 409 | 160 39,1% | 8 2,0% | 241 58,9% |
| Ràpid · blanques | 206 | 88 42,7% | 5 2,4% | 113 54,9% |
| Ràpid · negres | 203 | 72 35,5% | 3 1,5% | 128 63,1% |
Captura 2026-08-01
+44 partides des de 2026-07-01
Partides · 520Victòries · 207Taules · 13Derrotes · 300Estàndard · 129Ràpid · 391Blanques · 263Negres · 257
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 520 | 207 39,8% | 13 2,5% | 300 57,7% |
| Total · blanques | 263 | 107 40,7% | 7 2,7% | 149 56,7% |
| Total · negres | 257 | 100 38,9% | 6 2,3% | 151 58,8% |
| Estàndard | 129 | 54 41,9% | 6 4,7% | 69 53,5% |
| Estàndard · blanques | 67 | 24 35,8% | 2 3,0% | 41 61,2% |
| Estàndard · negres | 62 | 30 48,4% | 4 6,5% | 28 45,2% |
| Ràpid | 391 | 153 39,1% | 7 1,8% | 231 59,1% |
| Ràpid · blanques | 196 | 83 42,4% | 5 2,6% | 108 55,1% |
| Ràpid · negres | 195 | 70 35,9% | 2 1,0% | 123 63,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 476Victòries · 188Taules · 13Derrotes · 275Estàndard · 122Ràpid · 354Blanques · 243Negres · 233
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 476 | 188 39,5% | 13 2,7% | 275 57,8% |
| Total · blanques | 243 | 98 40,3% | 7 2,9% | 138 56,8% |
| Total · negres | 233 | 90 38,6% | 6 2,6% | 137 58,8% |
| Estàndard | 122 | 51 41,8% | 6 4,9% | 65 53,3% |
| Estàndard · blanques | 64 | 23 35,9% | 2 3,1% | 39 60,9% |
| Estàndard · negres | 58 | 28 48,3% | 4 6,9% | 26 44,8% |
| Ràpid | 354 | 137 38,7% | 7 2,0% | 210 59,3% |
| Ràpid · blanques | 179 | 75 41,9% | 5 2,8% | 99 55,3% |
| Ràpid · negres | 175 | 62 35,4% | 2 1,1% | 111 63,4% |
