Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 524Victòries · 220Taules · 74Derrotes · 230Estàndard · 476Ràpid · 48Blanques · 259Negres · 265
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 524 | 220 42,0% | 74 14,1% | 230 43,9% |
| Total · blanques | 259 | 110 42,5% | 38 14,7% | 111 42,9% |
| Total · negres | 265 | 110 41,5% | 36 13,6% | 119 44,9% |
| Estàndard | 476 | 197 41,4% | 72 15,1% | 207 43,5% |
| Estàndard · blanques | 235 | 101 43,0% | 36 15,3% | 98 41,7% |
| Estàndard · negres | 241 | 96 39,8% | 36 14,9% | 109 45,2% |
| Ràpid | 48 | 23 47,9% | 2 4,2% | 23 47,9% |
| Ràpid · blanques | 24 | 9 37,5% | 2 8,3% | 13 54,2% |
| Ràpid · negres | 24 | 14 58,3% | 0 0,0% | 10 41,7% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 515Victòries · 218Taules · 71Derrotes · 226Estàndard · 467Ràpid · 48Blanques · 255Negres · 260
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 515 | 218 42,3% | 71 13,8% | 226 43,9% |
| Total · blanques | 255 | 110 43,1% | 37 14,5% | 108 42,4% |
| Total · negres | 260 | 108 41,5% | 34 13,1% | 118 45,4% |
| Estàndard | 467 | 195 41,8% | 69 14,8% | 203 43,5% |
| Estàndard · blanques | 231 | 101 43,7% | 35 15,2% | 95 41,1% |
| Estàndard · negres | 236 | 94 39,8% | 34 14,4% | 108 45,8% |
| Ràpid | 48 | 23 47,9% | 2 4,2% | 23 47,9% |
| Ràpid · blanques | 24 | 9 37,5% | 2 8,3% | 13 54,2% |
| Ràpid · negres | 24 | 14 58,3% | 0 0,0% | 10 41,7% |
Captura 2026-08-01
+15 partides des de 2026-07-01
Partides · 497Victòries · 211Taules · 67Derrotes · 219Estàndard · 449Ràpid · 48Blanques · 246Negres · 251
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 497 | 211 42,5% | 67 13,5% | 219 44,1% |
| Total · blanques | 246 | 107 43,5% | 35 14,2% | 104 42,3% |
| Total · negres | 251 | 104 41,4% | 32 12,8% | 115 45,8% |
| Estàndard | 449 | 188 41,9% | 65 14,5% | 196 43,7% |
| Estàndard · blanques | 222 | 98 44,1% | 33 14,9% | 91 41,0% |
| Estàndard · negres | 227 | 90 39,7% | 32 14,1% | 105 46,3% |
| Ràpid | 48 | 23 47,9% | 2 4,2% | 23 47,9% |
| Ràpid · blanques | 24 | 9 37,5% | 2 8,3% | 13 54,2% |
| Ràpid · negres | 24 | 14 58,3% | 0 0,0% | 10 41,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 482Victòries · 204Taules · 65Derrotes · 213Estàndard · 434Ràpid · 48Blanques · 239Negres · 243
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 482 | 204 42,3% | 65 13,5% | 213 44,2% |
| Total · blanques | 239 | 101 42,3% | 35 14,6% | 103 43,1% |
| Total · negres | 243 | 103 42,4% | 30 12,4% | 110 45,3% |
| Estàndard | 434 | 181 41,7% | 63 14,5% | 190 43,8% |
| Estàndard · blanques | 215 | 92 42,8% | 33 15,4% | 90 41,9% |
| Estàndard · negres | 219 | 89 40,6% | 30 13,7% | 100 45,7% |
| Ràpid | 48 | 23 47,9% | 2 4,2% | 23 47,9% |
| Ràpid · blanques | 24 | 9 37,5% | 2 8,3% | 13 54,2% |
| Ràpid · negres | 24 | 14 58,3% | 0 0,0% | 10 41,7% |
