Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 29Victòries · 8Taules · 5Derrotes · 16Estàndard · 29Ràpid · 0Blanques · 16Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 8 27,6% | 5 17,2% | 16 55,2% |
| Total · blanques | 16 | 3 18,8% | 2 12,5% | 11 68,8% |
| Total · negres | 13 | 5 38,5% | 3 23,1% | 5 38,5% |
| Estàndard | 29 | 8 27,6% | 5 17,2% | 16 55,2% |
| Estàndard · blanques | 16 | 3 18,8% | 2 12,5% | 11 68,8% |
| Estàndard · negres | 13 | 5 38,5% | 3 23,1% | 5 38,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 19Victòries · 4Taules · 3Derrotes · 12Estàndard · 19Ràpid · 0Blanques · 11Negres · 8
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Total · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
| Estàndard | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Estàndard · blanques | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 19Victòries · 4Taules · 3Derrotes · 12Estàndard · 19Ràpid · 0Blanques · 11Negres · 8
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Total · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
| Estàndard | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Estàndard · blanques | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 19Victòries · 4Taules · 3Derrotes · 12Estàndard · 19Ràpid · 0Blanques · 11Negres · 8
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Total · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
| Estàndard | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Estàndard · blanques | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
