Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 111Victòries · 50Taules · 17Derrotes · 44Estàndard · 81Ràpid · 30Blanques · 56Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 111 | 50 45,1% | 17 15,3% | 44 39,6% |
| Total · blanques | 56 | 28 50,0% | 6 10,7% | 22 39,3% |
| Total · negres | 55 | 22 40,0% | 11 20,0% | 22 40,0% |
| Estàndard | 81 | 38 46,9% | 15 18,5% | 28 34,6% |
| Estàndard · blanques | 41 | 20 48,8% | 6 14,6% | 15 36,6% |
| Estàndard · negres | 40 | 18 45,0% | 9 22,5% | 13 32,5% |
| Ràpid | 30 | 12 40,0% | 2 6,7% | 16 53,3% |
| Ràpid · blanques | 15 | 8 53,3% | 0 0,0% | 7 46,7% |
| Ràpid · negres | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 105Victòries · 46Taules · 17Derrotes · 42Estàndard · 75Ràpid · 30Blanques · 53Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 46 43,8% | 17 16,2% | 42 40,0% |
| Total · blanques | 53 | 27 50,9% | 6 11,3% | 20 37,7% |
| Total · negres | 52 | 19 36,5% | 11 21,2% | 22 42,3% |
| Estàndard | 75 | 34 45,3% | 15 20,0% | 26 34,7% |
| Estàndard · blanques | 38 | 19 50,0% | 6 15,8% | 13 34,2% |
| Estàndard · negres | 37 | 15 40,5% | 9 24,3% | 13 35,1% |
| Ràpid | 30 | 12 40,0% | 2 6,7% | 16 53,3% |
| Ràpid · blanques | 15 | 8 53,3% | 0 0,0% | 7 46,7% |
| Ràpid · negres | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 105Victòries · 46Taules · 17Derrotes · 42Estàndard · 75Ràpid · 30Blanques · 53Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 46 43,8% | 17 16,2% | 42 40,0% |
| Total · blanques | 53 | 27 50,9% | 6 11,3% | 20 37,7% |
| Total · negres | 52 | 19 36,5% | 11 21,2% | 22 42,3% |
| Estàndard | 75 | 34 45,3% | 15 20,0% | 26 34,7% |
| Estàndard · blanques | 38 | 19 50,0% | 6 15,8% | 13 34,2% |
| Estàndard · negres | 37 | 15 40,5% | 9 24,3% | 13 35,1% |
| Ràpid | 30 | 12 40,0% | 2 6,7% | 16 53,3% |
| Ràpid · blanques | 15 | 8 53,3% | 0 0,0% | 7 46,7% |
| Ràpid · negres | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 105Victòries · 46Taules · 17Derrotes · 42Estàndard · 75Ràpid · 30Blanques · 53Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 46 43,8% | 17 16,2% | 42 40,0% |
| Total · blanques | 53 | 27 50,9% | 6 11,3% | 20 37,7% |
| Total · negres | 52 | 19 36,5% | 11 21,2% | 22 42,3% |
| Estàndard | 75 | 34 45,3% | 15 20,0% | 26 34,7% |
| Estàndard · blanques | 38 | 19 50,0% | 6 15,8% | 13 34,2% |
| Estàndard · negres | 37 | 15 40,5% | 9 24,3% | 13 35,1% |
| Ràpid | 30 | 12 40,0% | 2 6,7% | 16 53,3% |
| Ràpid · blanques | 15 | 8 53,3% | 0 0,0% | 7 46,7% |
| Ràpid · negres | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
