Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+31 partides des de 2026-09-01
Partides · 2906Victòries · 1247Taules · 342Derrotes · 1317Estàndard · 1528Ràpid · 1378Blanques · 1457Negres · 1449
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2906 | 1247 42,9% | 342 11,8% | 1317 45,3% |
| Total · blanques | 1457 | 648 44,5% | 176 12,1% | 633 43,5% |
| Total · negres | 1449 | 599 41,3% | 166 11,5% | 684 47,2% |
| Estàndard | 1528 | 605 39,6% | 247 16,2% | 676 44,2% |
| Estàndard · blanques | 774 | 320 41,3% | 121 15,6% | 333 43,0% |
| Estàndard · negres | 754 | 285 37,8% | 126 16,7% | 343 45,5% |
| Ràpid | 1378 | 642 46,6% | 95 6,9% | 641 46,5% |
| Ràpid · blanques | 683 | 328 48,0% | 55 8,1% | 300 43,9% |
| Ràpid · negres | 695 | 314 45,2% | 40 5,8% | 341 49,1% |
Captura 2026-09-01
+68 partides des de 2026-08-01
Partides · 2875Victòries · 1234Taules · 340Derrotes · 1301Estàndard · 1524Ràpid · 1351Blanques · 1441Negres · 1434
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2875 | 1234 42,9% | 340 11,8% | 1301 45,3% |
| Total · blanques | 1441 | 640 44,4% | 175 12,1% | 626 43,4% |
| Total · negres | 1434 | 594 41,4% | 165 11,5% | 675 47,1% |
| Estàndard | 1524 | 603 39,6% | 246 16,1% | 675 44,3% |
| Estàndard · blanques | 772 | 320 41,5% | 120 15,5% | 332 43,0% |
| Estàndard · negres | 752 | 283 37,6% | 126 16,8% | 343 45,6% |
| Ràpid | 1351 | 631 46,7% | 94 7,0% | 626 46,3% |
| Ràpid · blanques | 669 | 320 47,8% | 55 8,2% | 294 44,0% |
| Ràpid · negres | 682 | 311 45,6% | 39 5,7% | 332 48,7% |
Captura 2026-08-01
+33 partides des de 2026-07-01
Partides · 2807Victòries · 1202Taules · 332Derrotes · 1273Estàndard · 1515Ràpid · 1292Blanques · 1407Negres · 1400
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2807 | 1202 42,8% | 332 11,8% | 1273 45,4% |
| Total · blanques | 1407 | 623 44,3% | 171 12,2% | 613 43,6% |
| Total · negres | 1400 | 579 41,4% | 161 11,5% | 660 47,1% |
| Estàndard | 1515 | 599 39,5% | 245 16,2% | 671 44,3% |
| Estàndard · blanques | 768 | 318 41,4% | 120 15,6% | 330 43,0% |
| Estàndard · negres | 747 | 281 37,6% | 125 16,7% | 341 45,7% |
| Ràpid | 1292 | 603 46,7% | 87 6,7% | 602 46,6% |
| Ràpid · blanques | 639 | 305 47,7% | 51 8,0% | 283 44,3% |
| Ràpid · negres | 653 | 298 45,6% | 36 5,5% | 319 48,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 2774Victòries · 1185Taules · 327Derrotes · 1262Estàndard · 1515Ràpid · 1259Blanques · 1390Negres · 1384
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2774 | 1185 42,7% | 327 11,8% | 1262 45,5% |
| Total · blanques | 1390 | 614 44,2% | 168 12,1% | 608 43,7% |
| Total · negres | 1384 | 571 41,3% | 159 11,5% | 654 47,3% |
| Estàndard | 1515 | 599 39,5% | 245 16,2% | 671 44,3% |
| Estàndard · blanques | 768 | 318 41,4% | 120 15,6% | 330 43,0% |
| Estàndard · negres | 747 | 281 37,6% | 125 16,7% | 341 45,7% |
| Ràpid | 1259 | 586 46,5% | 82 6,5% | 591 46,9% |
| Ràpid · blanques | 622 | 296 47,6% | 48 7,7% | 278 44,7% |
| Ràpid · negres | 637 | 290 45,5% | 34 5,3% | 313 49,1% |
