Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 42Victòries · 12Taules · 9Derrotes · 21Estàndard · 42Ràpid · 0Blanques · 19Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 42 | 12 28,6% | 9 21,4% | 21 50,0% |
| Total · blanques | 19 | 3 15,8% | 4 21,1% | 12 63,2% |
| Total · negres | 23 | 9 39,1% | 5 21,7% | 9 39,1% |
| Estàndard | 42 | 12 28,6% | 9 21,4% | 21 50,0% |
| Estàndard · blanques | 19 | 3 15,8% | 4 21,1% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 23 | 9 39,1% | 5 21,7% | 9 39,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 33Victòries · 9Taules · 6Derrotes · 18Estàndard · 33Ràpid · 0Blanques · 15Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 9 27,3% | 6 18,2% | 18 54,6% |
| Total · blanques | 15 | 2 13,3% | 2 13,3% | 11 73,3% |
| Total · negres | 18 | 7 38,9% | 4 22,2% | 7 38,9% |
| Estàndard | 33 | 9 27,3% | 6 18,2% | 18 54,6% |
| Estàndard · blanques | 15 | 2 13,3% | 2 13,3% | 11 73,3% |
| Estàndard · negres | 18 | 7 38,9% | 4 22,2% | 7 38,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 33Victòries · 9Taules · 6Derrotes · 18Estàndard · 33Ràpid · 0Blanques · 15Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 9 27,3% | 6 18,2% | 18 54,6% |
| Total · blanques | 15 | 2 13,3% | 2 13,3% | 11 73,3% |
| Total · negres | 18 | 7 38,9% | 4 22,2% | 7 38,9% |
| Estàndard | 33 | 9 27,3% | 6 18,2% | 18 54,6% |
| Estàndard · blanques | 15 | 2 13,3% | 2 13,3% | 11 73,3% |
| Estàndard · negres | 18 | 7 38,9% | 4 22,2% | 7 38,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 33Victòries · 9Taules · 6Derrotes · 18Estàndard · 33Ràpid · 0Blanques · 15Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 9 27,3% | 6 18,2% | 18 54,6% |
| Total · blanques | 15 | 2 13,3% | 2 13,3% | 11 73,3% |
| Total · negres | 18 | 7 38,9% | 4 22,2% | 7 38,9% |
| Estàndard | 33 | 9 27,3% | 6 18,2% | 18 54,6% |
| Estàndard · blanques | 15 | 2 13,3% | 2 13,3% | 11 73,3% |
| Estàndard · negres | 18 | 7 38,9% | 4 22,2% | 7 38,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
