Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 405Victòries · 142Taules · 88Derrotes · 175Estàndard · 314Ràpid · 91Blanques · 199Negres · 206
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 405 | 142 35,1% | 88 21,7% | 175 43,2% |
| Total · blanques | 199 | 73 36,7% | 45 22,6% | 81 40,7% |
| Total · negres | 206 | 69 33,5% | 43 20,9% | 94 45,6% |
| Estàndard | 314 | 113 36,0% | 72 22,9% | 129 41,1% |
| Estàndard · blanques | 154 | 58 37,7% | 36 23,4% | 60 39,0% |
| Estàndard · negres | 160 | 55 34,4% | 36 22,5% | 69 43,1% |
| Ràpid | 91 | 29 31,9% | 16 17,6% | 46 50,6% |
| Ràpid · blanques | 45 | 15 33,3% | 9 20,0% | 21 46,7% |
| Ràpid · negres | 46 | 14 30,4% | 7 15,2% | 25 54,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 395Victòries · 139Taules · 85Derrotes · 171Estàndard · 304Ràpid · 91Blanques · 194Negres · 201
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 395 | 139 35,2% | 85 21,5% | 171 43,3% |
| Total · blanques | 194 | 72 37,1% | 44 22,7% | 78 40,2% |
| Total · negres | 201 | 67 33,3% | 41 20,4% | 93 46,3% |
| Estàndard | 304 | 110 36,2% | 69 22,7% | 125 41,1% |
| Estàndard · blanques | 149 | 57 38,3% | 35 23,5% | 57 38,3% |
| Estàndard · negres | 155 | 53 34,2% | 34 21,9% | 68 43,9% |
| Ràpid | 91 | 29 31,9% | 16 17,6% | 46 50,6% |
| Ràpid · blanques | 45 | 15 33,3% | 9 20,0% | 21 46,7% |
| Ràpid · negres | 46 | 14 30,4% | 7 15,2% | 25 54,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 395Victòries · 139Taules · 85Derrotes · 171Estàndard · 304Ràpid · 91Blanques · 194Negres · 201
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 395 | 139 35,2% | 85 21,5% | 171 43,3% |
| Total · blanques | 194 | 72 37,1% | 44 22,7% | 78 40,2% |
| Total · negres | 201 | 67 33,3% | 41 20,4% | 93 46,3% |
| Estàndard | 304 | 110 36,2% | 69 22,7% | 125 41,1% |
| Estàndard · blanques | 149 | 57 38,3% | 35 23,5% | 57 38,3% |
| Estàndard · negres | 155 | 53 34,2% | 34 21,9% | 68 43,9% |
| Ràpid | 91 | 29 31,9% | 16 17,6% | 46 50,6% |
| Ràpid · blanques | 45 | 15 33,3% | 9 20,0% | 21 46,7% |
| Ràpid · negres | 46 | 14 30,4% | 7 15,2% | 25 54,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 395Victòries · 139Taules · 85Derrotes · 171Estàndard · 304Ràpid · 91Blanques · 194Negres · 201
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 395 | 139 35,2% | 85 21,5% | 171 43,3% |
| Total · blanques | 194 | 72 37,1% | 44 22,7% | 78 40,2% |
| Total · negres | 201 | 67 33,3% | 41 20,4% | 93 46,3% |
| Estàndard | 304 | 110 36,2% | 69 22,7% | 125 41,1% |
| Estàndard · blanques | 149 | 57 38,3% | 35 23,5% | 57 38,3% |
| Estàndard · negres | 155 | 53 34,2% | 34 21,9% | 68 43,9% |
| Ràpid | 91 | 29 31,9% | 16 17,6% | 46 50,6% |
| Ràpid · blanques | 45 | 15 33,3% | 9 20,0% | 21 46,7% |
| Ràpid · negres | 46 | 14 30,4% | 7 15,2% | 25 54,4% |
