Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+43 partides des de 2026-09-01
Partides · 324Victòries · 163Taules · 15Derrotes · 146Estàndard · 105Ràpid · 219Blanques · 160Negres · 164
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 324 | 163 50,3% | 15 4,6% | 146 45,1% |
| Total · blanques | 160 | 71 44,4% | 9 5,6% | 80 50,0% |
| Total · negres | 164 | 92 56,1% | 6 3,7% | 66 40,2% |
| Estàndard | 105 | 61 58,1% | 7 6,7% | 37 35,2% |
| Estàndard · blanques | 51 | 30 58,8% | 4 7,8% | 17 33,3% |
| Estàndard · negres | 54 | 31 57,4% | 3 5,6% | 20 37,0% |
| Ràpid | 219 | 102 46,6% | 8 3,7% | 109 49,8% |
| Ràpid · blanques | 109 | 41 37,6% | 5 4,6% | 63 57,8% |
| Ràpid · negres | 110 | 61 55,5% | 3 2,7% | 46 41,8% |
Captura 2026-09-01
+25 partides des de 2026-08-01
Partides · 281Victòries · 139Taules · 14Derrotes · 128Estàndard · 95Ràpid · 186Blanques · 138Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 281 | 139 49,5% | 14 5,0% | 128 45,6% |
| Total · blanques | 138 | 62 44,9% | 8 5,8% | 68 49,3% |
| Total · negres | 143 | 77 53,9% | 6 4,2% | 60 42,0% |
| Estàndard | 95 | 56 59,0% | 6 6,3% | 33 34,7% |
| Estàndard · blanques | 46 | 29 63,0% | 3 6,5% | 14 30,4% |
| Estàndard · negres | 49 | 27 55,1% | 3 6,1% | 19 38,8% |
| Ràpid | 186 | 83 44,6% | 8 4,3% | 95 51,1% |
| Ràpid · blanques | 92 | 33 35,9% | 5 5,4% | 54 58,7% |
| Ràpid · negres | 94 | 50 53,2% | 3 3,2% | 41 43,6% |
Captura 2026-08-01
+25 partides des de 2026-07-01
Partides · 256Victòries · 127Taules · 13Derrotes · 116Estàndard · 88Ràpid · 168Blanques · 126Negres · 130
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 256 | 127 49,6% | 13 5,1% | 116 45,3% |
| Total · blanques | 126 | 57 45,2% | 7 5,6% | 62 49,2% |
| Total · negres | 130 | 70 53,9% | 6 4,6% | 54 41,5% |
| Estàndard | 88 | 51 58,0% | 6 6,8% | 31 35,2% |
| Estàndard · blanques | 43 | 26 60,5% | 3 7,0% | 14 32,6% |
| Estàndard · negres | 45 | 25 55,6% | 3 6,7% | 17 37,8% |
| Ràpid | 168 | 76 45,2% | 7 4,2% | 85 50,6% |
| Ràpid · blanques | 83 | 31 37,4% | 4 4,8% | 48 57,8% |
| Ràpid · negres | 85 | 45 52,9% | 3 3,5% | 37 43,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 231Victòries · 116Taules · 11Derrotes · 104Estàndard · 72Ràpid · 159Blanques · 113Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 231 | 116 50,2% | 11 4,8% | 104 45,0% |
| Total · blanques | 113 | 52 46,0% | 5 4,4% | 56 49,6% |
| Total · negres | 118 | 64 54,2% | 6 5,1% | 48 40,7% |
| Estàndard | 72 | 44 61,1% | 5 6,9% | 23 31,9% |
| Estàndard · blanques | 34 | 22 64,7% | 2 5,9% | 10 29,4% |
| Estàndard · negres | 38 | 22 57,9% | 3 7,9% | 13 34,2% |
| Ràpid | 159 | 72 45,3% | 6 3,8% | 81 50,9% |
| Ràpid · blanques | 79 | 30 38,0% | 3 3,8% | 46 58,2% |
| Ràpid · negres | 80 | 42 52,5% | 3 3,8% | 35 43,8% |
