Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 83Victòries · 26Taules · 23Derrotes · 34Estàndard · 83Ràpid · 0Blanques · 38Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 26 31,3% | 23 27,7% | 34 41,0% |
| Total · blanques | 38 | 12 31,6% | 10 26,3% | 16 42,1% |
| Total · negres | 45 | 14 31,1% | 13 28,9% | 18 40,0% |
| Estàndard | 83 | 26 31,3% | 23 27,7% | 34 41,0% |
| Estàndard · blanques | 38 | 12 31,6% | 10 26,3% | 16 42,1% |
| Estàndard · negres | 45 | 14 31,1% | 13 28,9% | 18 40,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 74Victòries · 23Taules · 19Derrotes · 32Estàndard · 74Ràpid · 0Blanques · 33Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 74 | 23 31,1% | 19 25,7% | 32 43,2% |
| Total · blanques | 33 | 11 33,3% | 8 24,2% | 14 42,4% |
| Total · negres | 41 | 12 29,3% | 11 26,8% | 18 43,9% |
| Estàndard | 74 | 23 31,1% | 19 25,7% | 32 43,2% |
| Estàndard · blanques | 33 | 11 33,3% | 8 24,2% | 14 42,4% |
| Estàndard · negres | 41 | 12 29,3% | 11 26,8% | 18 43,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 74Victòries · 23Taules · 19Derrotes · 32Estàndard · 74Ràpid · 0Blanques · 33Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 74 | 23 31,1% | 19 25,7% | 32 43,2% |
| Total · blanques | 33 | 11 33,3% | 8 24,2% | 14 42,4% |
| Total · negres | 41 | 12 29,3% | 11 26,8% | 18 43,9% |
| Estàndard | 74 | 23 31,1% | 19 25,7% | 32 43,2% |
| Estàndard · blanques | 33 | 11 33,3% | 8 24,2% | 14 42,4% |
| Estàndard · negres | 41 | 12 29,3% | 11 26,8% | 18 43,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 74Victòries · 23Taules · 19Derrotes · 32Estàndard · 74Ràpid · 0Blanques · 33Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 74 | 23 31,1% | 19 25,7% | 32 43,2% |
| Total · blanques | 33 | 11 33,3% | 8 24,2% | 14 42,4% |
| Total · negres | 41 | 12 29,3% | 11 26,8% | 18 43,9% |
| Estàndard | 74 | 23 31,1% | 19 25,7% | 32 43,2% |
| Estàndard · blanques | 33 | 11 33,3% | 8 24,2% | 14 42,4% |
| Estàndard · negres | 41 | 12 29,3% | 11 26,8% | 18 43,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
