Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 863Victòries · 378Taules · 107Derrotes · 378Estàndard · 549Ràpid · 314Blanques · 445Negres · 418
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 863 | 378 43,8% | 107 12,4% | 378 43,8% |
| Total · blanques | 445 | 200 44,9% | 58 13,0% | 187 42,0% |
| Total · negres | 418 | 178 42,6% | 49 11,7% | 191 45,7% |
| Estàndard | 549 | 215 39,2% | 92 16,8% | 242 44,1% |
| Estàndard · blanques | 286 | 121 42,3% | 48 16,8% | 117 40,9% |
| Estàndard · negres | 263 | 94 35,7% | 44 16,7% | 125 47,5% |
| Ràpid | 314 | 163 51,9% | 15 4,8% | 136 43,3% |
| Ràpid · blanques | 159 | 79 49,7% | 10 6,3% | 70 44,0% |
| Ràpid · negres | 155 | 84 54,2% | 5 3,2% | 66 42,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 847Victòries · 369Taules · 106Derrotes · 372Estàndard · 539Ràpid · 308Blanques · 438Negres · 409
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 847 | 369 43,6% | 106 12,5% | 372 43,9% |
| Total · blanques | 438 | 195 44,5% | 58 13,2% | 185 42,2% |
| Total · negres | 409 | 174 42,5% | 48 11,7% | 187 45,7% |
| Estàndard | 539 | 208 38,6% | 91 16,9% | 240 44,5% |
| Estàndard · blanques | 281 | 117 41,6% | 48 17,1% | 116 41,3% |
| Estàndard · negres | 258 | 91 35,3% | 43 16,7% | 124 48,1% |
| Ràpid | 308 | 161 52,3% | 15 4,9% | 132 42,9% |
| Ràpid · blanques | 157 | 78 49,7% | 10 6,4% | 69 44,0% |
| Ràpid · negres | 151 | 83 55,0% | 5 3,3% | 63 41,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 847Victòries · 369Taules · 106Derrotes · 372Estàndard · 539Ràpid · 308Blanques · 438Negres · 409
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 847 | 369 43,6% | 106 12,5% | 372 43,9% |
| Total · blanques | 438 | 195 44,5% | 58 13,2% | 185 42,2% |
| Total · negres | 409 | 174 42,5% | 48 11,7% | 187 45,7% |
| Estàndard | 539 | 208 38,6% | 91 16,9% | 240 44,5% |
| Estàndard · blanques | 281 | 117 41,6% | 48 17,1% | 116 41,3% |
| Estàndard · negres | 258 | 91 35,3% | 43 16,7% | 124 48,1% |
| Ràpid | 308 | 161 52,3% | 15 4,9% | 132 42,9% |
| Ràpid · blanques | 157 | 78 49,7% | 10 6,4% | 69 44,0% |
| Ràpid · negres | 151 | 83 55,0% | 5 3,3% | 63 41,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 847Victòries · 369Taules · 106Derrotes · 372Estàndard · 539Ràpid · 308Blanques · 438Negres · 409
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 847 | 369 43,6% | 106 12,5% | 372 43,9% |
| Total · blanques | 438 | 195 44,5% | 58 13,2% | 185 42,2% |
| Total · negres | 409 | 174 42,5% | 48 11,7% | 187 45,7% |
| Estàndard | 539 | 208 38,6% | 91 16,9% | 240 44,5% |
| Estàndard · blanques | 281 | 117 41,6% | 48 17,1% | 116 41,3% |
| Estàndard · negres | 258 | 91 35,3% | 43 16,7% | 124 48,1% |
| Ràpid | 308 | 161 52,3% | 15 4,9% | 132 42,9% |
| Ràpid · blanques | 157 | 78 49,7% | 10 6,4% | 69 44,0% |
| Ràpid · negres | 151 | 83 55,0% | 5 3,3% | 63 41,7% |
