Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 205Victòries · 72Taules · 22Derrotes · 111Estàndard · 137Ràpid · 68Blanques · 103Negres · 102
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 205 | 72 35,1% | 22 10,7% | 111 54,2% |
| Total · blanques | 103 | 42 40,8% | 13 12,6% | 48 46,6% |
| Total · negres | 102 | 30 29,4% | 9 8,8% | 63 61,8% |
| Estàndard | 137 | 50 36,5% | 17 12,4% | 70 51,1% |
| Estàndard · blanques | 68 | 30 44,1% | 10 14,7% | 28 41,2% |
| Estàndard · negres | 69 | 20 29,0% | 7 10,1% | 42 60,9% |
| Ràpid | 68 | 22 32,4% | 5 7,4% | 41 60,3% |
| Ràpid · blanques | 35 | 12 34,3% | 3 8,6% | 20 57,1% |
| Ràpid · negres | 33 | 10 30,3% | 2 6,1% | 21 63,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 188Victòries · 66Taules · 18Derrotes · 104Estàndard · 127Ràpid · 61Blanques · 94Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 188 | 66 35,1% | 18 9,6% | 104 55,3% |
| Total · blanques | 94 | 39 41,5% | 11 11,7% | 44 46,8% |
| Total · negres | 94 | 27 28,7% | 7 7,5% | 60 63,8% |
| Estàndard | 127 | 46 36,2% | 16 12,6% | 65 51,2% |
| Estàndard · blanques | 63 | 28 44,4% | 10 15,9% | 25 39,7% |
| Estàndard · negres | 64 | 18 28,1% | 6 9,4% | 40 62,5% |
| Ràpid | 61 | 20 32,8% | 2 3,3% | 39 63,9% |
| Ràpid · blanques | 31 | 11 35,5% | 1 3,2% | 19 61,3% |
| Ràpid · negres | 30 | 9 30,0% | 1 3,3% | 20 66,7% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 179Victòries · 64Taules · 17Derrotes · 98Estàndard · 118Ràpid · 61Blanques · 90Negres · 89
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 179 | 64 35,8% | 17 9,5% | 98 54,8% |
| Total · blanques | 90 | 38 42,2% | 11 12,2% | 41 45,6% |
| Total · negres | 89 | 26 29,2% | 6 6,7% | 57 64,0% |
| Estàndard | 118 | 44 37,3% | 15 12,7% | 59 50,0% |
| Estàndard · blanques | 59 | 27 45,8% | 10 17,0% | 22 37,3% |
| Estàndard · negres | 59 | 17 28,8% | 5 8,5% | 37 62,7% |
| Ràpid | 61 | 20 32,8% | 2 3,3% | 39 63,9% |
| Ràpid · blanques | 31 | 11 35,5% | 1 3,2% | 19 61,3% |
| Ràpid · negres | 30 | 9 30,0% | 1 3,3% | 20 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 171Victòries · 60Taules · 17Derrotes · 94Estàndard · 118Ràpid · 53Blanques · 86Negres · 85
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 171 | 60 35,1% | 17 9,9% | 94 55,0% |
| Total · blanques | 86 | 36 41,9% | 11 12,8% | 39 45,4% |
| Total · negres | 85 | 24 28,2% | 6 7,1% | 55 64,7% |
| Estàndard | 118 | 44 37,3% | 15 12,7% | 59 50,0% |
| Estàndard · blanques | 59 | 27 45,8% | 10 17,0% | 22 37,3% |
| Estàndard · negres | 59 | 17 28,8% | 5 8,5% | 37 62,7% |
| Ràpid | 53 | 16 30,2% | 2 3,8% | 35 66,0% |
| Ràpid · blanques | 27 | 9 33,3% | 1 3,7% | 17 63,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 7 26,9% | 1 3,9% | 18 69,2% |
