Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 1273Victòries · 684Taules · 174Derrotes · 415Estàndard · 693Ràpid · 580Blanques · 641Negres · 632
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1273 | 684 53,7% | 174 13,7% | 415 32,6% |
| Total · blanques | 641 | 354 55,2% | 88 13,7% | 199 31,1% |
| Total · negres | 632 | 330 52,2% | 86 13,6% | 216 34,2% |
| Estàndard | 693 | 366 52,8% | 128 18,5% | 199 28,7% |
| Estàndard · blanques | 349 | 191 54,7% | 66 18,9% | 92 26,4% |
| Estàndard · negres | 344 | 175 50,9% | 62 18,0% | 107 31,1% |
| Ràpid | 580 | 318 54,8% | 46 7,9% | 216 37,2% |
| Ràpid · blanques | 292 | 163 55,8% | 22 7,5% | 107 36,6% |
| Ràpid · negres | 288 | 155 53,8% | 24 8,3% | 109 37,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1255Victòries · 673Taules · 174Derrotes · 408Estàndard · 684Ràpid · 571Blanques · 631Negres · 624
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1255 | 673 53,6% | 174 13,9% | 408 32,5% |
| Total · blanques | 631 | 348 55,2% | 88 14,0% | 195 30,9% |
| Total · negres | 624 | 325 52,1% | 86 13,8% | 213 34,1% |
| Estàndard | 684 | 361 52,8% | 128 18,7% | 195 28,5% |
| Estàndard · blanques | 344 | 187 54,4% | 66 19,2% | 91 26,5% |
| Estàndard · negres | 340 | 174 51,2% | 62 18,2% | 104 30,6% |
| Ràpid | 571 | 312 54,6% | 46 8,1% | 213 37,3% |
| Ràpid · blanques | 287 | 161 56,1% | 22 7,7% | 104 36,2% |
| Ràpid · negres | 284 | 151 53,2% | 24 8,5% | 109 38,4% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1255Victòries · 673Taules · 174Derrotes · 408Estàndard · 684Ràpid · 571Blanques · 631Negres · 624
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1255 | 673 53,6% | 174 13,9% | 408 32,5% |
| Total · blanques | 631 | 348 55,2% | 88 14,0% | 195 30,9% |
| Total · negres | 624 | 325 52,1% | 86 13,8% | 213 34,1% |
| Estàndard | 684 | 361 52,8% | 128 18,7% | 195 28,5% |
| Estàndard · blanques | 344 | 187 54,4% | 66 19,2% | 91 26,5% |
| Estàndard · negres | 340 | 174 51,2% | 62 18,2% | 104 30,6% |
| Ràpid | 571 | 312 54,6% | 46 8,1% | 213 37,3% |
| Ràpid · blanques | 287 | 161 56,1% | 22 7,7% | 104 36,2% |
| Ràpid · negres | 284 | 151 53,2% | 24 8,5% | 109 38,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1246Victòries · 670Taules · 170Derrotes · 406Estàndard · 675Ràpid · 571Blanques · 627Negres · 619
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1246 | 670 53,8% | 170 13,6% | 406 32,6% |
| Total · blanques | 627 | 347 55,3% | 86 13,7% | 194 30,9% |
| Total · negres | 619 | 323 52,2% | 84 13,6% | 212 34,3% |
| Estàndard | 675 | 358 53,0% | 124 18,4% | 193 28,6% |
| Estàndard · blanques | 340 | 186 54,7% | 64 18,8% | 90 26,5% |
| Estàndard · negres | 335 | 172 51,3% | 60 17,9% | 103 30,8% |
| Ràpid | 571 | 312 54,6% | 46 8,1% | 213 37,3% |
| Ràpid · blanques | 287 | 161 56,1% | 22 7,7% | 104 36,2% |
| Ràpid · negres | 284 | 151 53,2% | 24 8,5% | 109 38,4% |
