Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 56Victòries · 29Taules · 5Derrotes · 22Estàndard · 29Ràpid · 27Blanques · 29Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 29 51,8% | 5 8,9% | 22 39,3% |
| Total · blanques | 29 | 16 55,2% | 3 10,3% | 10 34,5% |
| Total · negres | 27 | 13 48,2% | 2 7,4% | 12 44,4% |
| Estàndard | 29 | 18 62,1% | 2 6,9% | 9 31,0% |
| Estàndard · blanques | 16 | 11 68,8% | 1 6,3% | 4 25,0% |
| Estàndard · negres | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid | 27 | 11 40,7% | 3 11,1% | 13 48,2% |
| Ràpid · blanques | 13 | 5 38,5% | 2 15,4% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 41Victòries · 24Taules · 3Derrotes · 14Estàndard · 21Ràpid · 20Blanques · 22Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 41 | 24 58,5% | 3 7,3% | 14 34,2% |
| Total · blanques | 22 | 13 59,1% | 1 4,6% | 8 36,4% |
| Total · negres | 19 | 11 57,9% | 2 10,5% | 6 31,6% |
| Estàndard | 21 | 14 66,7% | 2 9,5% | 5 23,8% |
| Estàndard · blanques | 12 | 8 66,7% | 1 8,3% | 3 25,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 6 66,7% | 1 11,1% | 2 22,2% |
| Ràpid | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 5 50,0% | 0 0,0% | 5 50,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 5 50,0% | 1 10,0% | 4 40,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 41Victòries · 24Taules · 3Derrotes · 14Estàndard · 21Ràpid · 20Blanques · 22Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 41 | 24 58,5% | 3 7,3% | 14 34,2% |
| Total · blanques | 22 | 13 59,1% | 1 4,6% | 8 36,4% |
| Total · negres | 19 | 11 57,9% | 2 10,5% | 6 31,6% |
| Estàndard | 21 | 14 66,7% | 2 9,5% | 5 23,8% |
| Estàndard · blanques | 12 | 8 66,7% | 1 8,3% | 3 25,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 6 66,7% | 1 11,1% | 2 22,2% |
| Ràpid | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 5 50,0% | 0 0,0% | 5 50,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 5 50,0% | 1 10,0% | 4 40,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 41Victòries · 24Taules · 3Derrotes · 14Estàndard · 21Ràpid · 20Blanques · 22Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 41 | 24 58,5% | 3 7,3% | 14 34,2% |
| Total · blanques | 22 | 13 59,1% | 1 4,6% | 8 36,4% |
| Total · negres | 19 | 11 57,9% | 2 10,5% | 6 31,6% |
| Estàndard | 21 | 14 66,7% | 2 9,5% | 5 23,8% |
| Estàndard · blanques | 12 | 8 66,7% | 1 8,3% | 3 25,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 6 66,7% | 1 11,1% | 2 22,2% |
| Ràpid | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 5 50,0% | 0 0,0% | 5 50,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 5 50,0% | 1 10,0% | 4 40,0% |
