Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 402Victòries · 215Taules · 40Derrotes · 147Estàndard · 242Ràpid · 160Blanques · 198Negres · 204
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 402 | 215 53,5% | 40 10,0% | 147 36,6% |
| Total · blanques | 198 | 115 58,1% | 23 11,6% | 60 30,3% |
| Total · negres | 204 | 100 49,0% | 17 8,3% | 87 42,7% |
| Estàndard | 242 | 127 52,5% | 29 12,0% | 86 35,5% |
| Estàndard · blanques | 118 | 69 58,5% | 17 14,4% | 32 27,1% |
| Estàndard · negres | 124 | 58 46,8% | 12 9,7% | 54 43,6% |
| Ràpid | 160 | 88 55,0% | 11 6,9% | 61 38,1% |
| Ràpid · blanques | 80 | 46 57,5% | 6 7,5% | 28 35,0% |
| Ràpid · negres | 80 | 42 52,5% | 5 6,3% | 33 41,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 385Victòries · 204Taules · 36Derrotes · 145Estàndard · 232Ràpid · 153Blanques · 190Negres · 195
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 385 | 204 53,0% | 36 9,4% | 145 37,7% |
| Total · blanques | 190 | 111 58,4% | 21 11,1% | 58 30,5% |
| Total · negres | 195 | 93 47,7% | 15 7,7% | 87 44,6% |
| Estàndard | 232 | 123 53,0% | 25 10,8% | 84 36,2% |
| Estàndard · blanques | 113 | 68 60,2% | 15 13,3% | 30 26,6% |
| Estàndard · negres | 119 | 55 46,2% | 10 8,4% | 54 45,4% |
| Ràpid | 153 | 81 52,9% | 11 7,2% | 61 39,9% |
| Ràpid · blanques | 77 | 43 55,8% | 6 7,8% | 28 36,4% |
| Ràpid · negres | 76 | 38 50,0% | 5 6,6% | 33 43,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 377Victòries · 200Taules · 36Derrotes · 141Estàndard · 224Ràpid · 153Blanques · 186Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 377 | 200 53,1% | 36 9,6% | 141 37,4% |
| Total · blanques | 186 | 109 58,6% | 21 11,3% | 56 30,1% |
| Total · negres | 191 | 91 47,6% | 15 7,9% | 85 44,5% |
| Estàndard | 224 | 119 53,1% | 25 11,2% | 80 35,7% |
| Estàndard · blanques | 109 | 66 60,6% | 15 13,8% | 28 25,7% |
| Estàndard · negres | 115 | 53 46,1% | 10 8,7% | 52 45,2% |
| Ràpid | 153 | 81 52,9% | 11 7,2% | 61 39,9% |
| Ràpid · blanques | 77 | 43 55,8% | 6 7,8% | 28 36,4% |
| Ràpid · negres | 76 | 38 50,0% | 5 6,6% | 33 43,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 377Victòries · 200Taules · 36Derrotes · 141Estàndard · 224Ràpid · 153Blanques · 186Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 377 | 200 53,1% | 36 9,6% | 141 37,4% |
| Total · blanques | 186 | 109 58,6% | 21 11,3% | 56 30,1% |
| Total · negres | 191 | 91 47,6% | 15 7,9% | 85 44,5% |
| Estàndard | 224 | 119 53,1% | 25 11,2% | 80 35,7% |
| Estàndard · blanques | 109 | 66 60,6% | 15 13,8% | 28 25,7% |
| Estàndard · negres | 115 | 53 46,1% | 10 8,7% | 52 45,2% |
| Ràpid | 153 | 81 52,9% | 11 7,2% | 61 39,9% |
| Ràpid · blanques | 77 | 43 55,8% | 6 7,8% | 28 36,4% |
| Ràpid · negres | 76 | 38 50,0% | 5 6,6% | 33 43,4% |
