Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+24 partides des de 2026-09-01
Partides · 509Victòries · 212Taules · 42Derrotes · 255Estàndard · 208Ràpid · 301Blanques · 252Negres · 257
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 509 | 212 41,7% | 42 8,3% | 255 50,1% |
| Total · blanques | 252 | 121 48,0% | 19 7,5% | 112 44,4% |
| Total · negres | 257 | 91 35,4% | 23 9,0% | 143 55,6% |
| Estàndard | 208 | 86 41,4% | 23 11,1% | 99 47,6% |
| Estàndard · blanques | 106 | 49 46,2% | 11 10,4% | 46 43,4% |
| Estàndard · negres | 102 | 37 36,3% | 12 11,8% | 53 52,0% |
| Ràpid | 301 | 126 41,9% | 19 6,3% | 156 51,8% |
| Ràpid · blanques | 146 | 72 49,3% | 8 5,5% | 66 45,2% |
| Ràpid · negres | 155 | 54 34,8% | 11 7,1% | 90 58,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 485Victòries · 200Taules · 39Derrotes · 246Estàndard · 198Ràpid · 287Blanques · 239Negres · 246
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 485 | 200 41,2% | 39 8,0% | 246 50,7% |
| Total · blanques | 239 | 115 48,1% | 17 7,1% | 107 44,8% |
| Total · negres | 246 | 85 34,6% | 22 8,9% | 139 56,5% |
| Estàndard | 198 | 82 41,4% | 23 11,6% | 93 47,0% |
| Estàndard · blanques | 101 | 48 47,5% | 11 10,9% | 42 41,6% |
| Estàndard · negres | 97 | 34 35,1% | 12 12,4% | 51 52,6% |
| Ràpid | 287 | 118 41,1% | 16 5,6% | 153 53,3% |
| Ràpid · blanques | 138 | 67 48,6% | 6 4,4% | 65 47,1% |
| Ràpid · negres | 149 | 51 34,2% | 10 6,7% | 88 59,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 485Victòries · 200Taules · 39Derrotes · 246Estàndard · 198Ràpid · 287Blanques · 239Negres · 246
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 485 | 200 41,2% | 39 8,0% | 246 50,7% |
| Total · blanques | 239 | 115 48,1% | 17 7,1% | 107 44,8% |
| Total · negres | 246 | 85 34,6% | 22 8,9% | 139 56,5% |
| Estàndard | 198 | 82 41,4% | 23 11,6% | 93 47,0% |
| Estàndard · blanques | 101 | 48 47,5% | 11 10,9% | 42 41,6% |
| Estàndard · negres | 97 | 34 35,1% | 12 12,4% | 51 52,6% |
| Ràpid | 287 | 118 41,1% | 16 5,6% | 153 53,3% |
| Ràpid · blanques | 138 | 67 48,6% | 6 4,4% | 65 47,1% |
| Ràpid · negres | 149 | 51 34,2% | 10 6,7% | 88 59,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 485Victòries · 200Taules · 39Derrotes · 246Estàndard · 198Ràpid · 287Blanques · 239Negres · 246
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 485 | 200 41,2% | 39 8,0% | 246 50,7% |
| Total · blanques | 239 | 115 48,1% | 17 7,1% | 107 44,8% |
| Total · negres | 246 | 85 34,6% | 22 8,9% | 139 56,5% |
| Estàndard | 198 | 82 41,4% | 23 11,6% | 93 47,0% |
| Estàndard · blanques | 101 | 48 47,5% | 11 10,9% | 42 41,6% |
| Estàndard · negres | 97 | 34 35,1% | 12 12,4% | 51 52,6% |
| Ràpid | 287 | 118 41,1% | 16 5,6% | 153 53,3% |
| Ràpid · blanques | 138 | 67 48,6% | 6 4,4% | 65 47,1% |
| Ràpid · negres | 149 | 51 34,2% | 10 6,7% | 88 59,1% |
