Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+34 partides des de 2026-09-01
Partides · 206Victòries · 80Taules · 14Derrotes · 112Estàndard · 117Ràpid · 89Blanques · 106Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 206 | 80 38,8% | 14 6,8% | 112 54,4% |
| Total · blanques | 106 | 41 38,7% | 7 6,6% | 58 54,7% |
| Total · negres | 100 | 39 39,0% | 7 7,0% | 54 54,0% |
| Estàndard | 117 | 47 40,2% | 7 6,0% | 63 53,9% |
| Estàndard · blanques | 61 | 22 36,1% | 4 6,6% | 35 57,4% |
| Estàndard · negres | 56 | 25 44,6% | 3 5,4% | 28 50,0% |
| Ràpid | 89 | 33 37,1% | 7 7,9% | 49 55,1% |
| Ràpid · blanques | 45 | 19 42,2% | 3 6,7% | 23 51,1% |
| Ràpid · negres | 44 | 14 31,8% | 4 9,1% | 26 59,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 172Victòries · 69Taules · 11Derrotes · 92Estàndard · 108Ràpid · 64Blanques · 90Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 172 | 69 40,1% | 11 6,4% | 92 53,5% |
| Total · blanques | 90 | 36 40,0% | 6 6,7% | 48 53,3% |
| Total · negres | 82 | 33 40,2% | 5 6,1% | 44 53,7% |
| Estàndard | 108 | 46 42,6% | 6 5,6% | 56 51,9% |
| Estàndard · blanques | 57 | 21 36,8% | 4 7,0% | 32 56,1% |
| Estàndard · negres | 51 | 25 49,0% | 2 3,9% | 24 47,1% |
| Ràpid | 64 | 23 35,9% | 5 7,8% | 36 56,3% |
| Ràpid · blanques | 33 | 15 45,5% | 2 6,1% | 16 48,5% |
| Ràpid · negres | 31 | 8 25,8% | 3 9,7% | 20 64,5% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 172Victòries · 69Taules · 11Derrotes · 92Estàndard · 108Ràpid · 64Blanques · 90Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 172 | 69 40,1% | 11 6,4% | 92 53,5% |
| Total · blanques | 90 | 36 40,0% | 6 6,7% | 48 53,3% |
| Total · negres | 82 | 33 40,2% | 5 6,1% | 44 53,7% |
| Estàndard | 108 | 46 42,6% | 6 5,6% | 56 51,9% |
| Estàndard · blanques | 57 | 21 36,8% | 4 7,0% | 32 56,1% |
| Estàndard · negres | 51 | 25 49,0% | 2 3,9% | 24 47,1% |
| Ràpid | 64 | 23 35,9% | 5 7,8% | 36 56,3% |
| Ràpid · blanques | 33 | 15 45,5% | 2 6,1% | 16 48,5% |
| Ràpid · negres | 31 | 8 25,8% | 3 9,7% | 20 64,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 164Victòries · 67Taules · 11Derrotes · 86Estàndard · 100Ràpid · 64Blanques · 86Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 164 | 67 40,9% | 11 6,7% | 86 52,4% |
| Total · blanques | 86 | 36 41,9% | 6 7,0% | 44 51,2% |
| Total · negres | 78 | 31 39,7% | 5 6,4% | 42 53,9% |
| Estàndard | 100 | 44 44,0% | 6 6,0% | 50 50,0% |
| Estàndard · blanques | 53 | 21 39,6% | 4 7,6% | 28 52,8% |
| Estàndard · negres | 47 | 23 48,9% | 2 4,3% | 22 46,8% |
| Ràpid | 64 | 23 35,9% | 5 7,8% | 36 56,3% |
| Ràpid · blanques | 33 | 15 45,5% | 2 6,1% | 16 48,5% |
| Ràpid · negres | 31 | 8 25,8% | 3 9,7% | 20 64,5% |
