Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+26 partides des de 2026-09-01
Partides · 1224Victòries · 523Taules · 146Derrotes · 555Estàndard · 764Ràpid · 460Blanques · 608Negres · 616
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1224 | 523 42,7% | 146 11,9% | 555 45,3% |
| Total · blanques | 608 | 270 44,4% | 73 12,0% | 265 43,6% |
| Total · negres | 616 | 253 41,1% | 73 11,9% | 290 47,1% |
| Estàndard | 764 | 317 41,5% | 117 15,3% | 330 43,2% |
| Estàndard · blanques | 375 | 163 43,5% | 57 15,2% | 155 41,3% |
| Estàndard · negres | 389 | 154 39,6% | 60 15,4% | 175 45,0% |
| Ràpid | 460 | 206 44,8% | 29 6,3% | 225 48,9% |
| Ràpid · blanques | 233 | 107 45,9% | 16 6,9% | 110 47,2% |
| Ràpid · negres | 227 | 99 43,6% | 13 5,7% | 115 50,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1198Victòries · 511Taules · 144Derrotes · 543Estàndard · 754Ràpid · 444Blanques · 595Negres · 603
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1198 | 511 42,7% | 144 12,0% | 543 45,3% |
| Total · blanques | 595 | 265 44,5% | 71 11,9% | 259 43,5% |
| Total · negres | 603 | 246 40,8% | 73 12,1% | 284 47,1% |
| Estàndard | 754 | 312 41,4% | 117 15,5% | 325 43,1% |
| Estàndard · blanques | 370 | 161 43,5% | 57 15,4% | 152 41,1% |
| Estàndard · negres | 384 | 151 39,3% | 60 15,6% | 173 45,1% |
| Ràpid | 444 | 199 44,8% | 27 6,1% | 218 49,1% |
| Ràpid · blanques | 225 | 104 46,2% | 14 6,2% | 107 47,6% |
| Ràpid · negres | 219 | 95 43,4% | 13 5,9% | 111 50,7% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1189Victòries · 506Taules · 143Derrotes · 540Estàndard · 745Ràpid · 444Blanques · 590Negres · 599
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1189 | 506 42,6% | 143 12,0% | 540 45,4% |
| Total · blanques | 590 | 262 44,4% | 71 12,0% | 257 43,6% |
| Total · negres | 599 | 244 40,7% | 72 12,0% | 283 47,3% |
| Estàndard | 745 | 307 41,2% | 116 15,6% | 322 43,2% |
| Estàndard · blanques | 365 | 158 43,3% | 57 15,6% | 150 41,1% |
| Estàndard · negres | 380 | 149 39,2% | 59 15,5% | 172 45,3% |
| Ràpid | 444 | 199 44,8% | 27 6,1% | 218 49,1% |
| Ràpid · blanques | 225 | 104 46,2% | 14 6,2% | 107 47,6% |
| Ràpid · negres | 219 | 95 43,4% | 13 5,9% | 111 50,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1180Victòries · 502Taules · 142Derrotes · 536Estàndard · 745Ràpid · 435Blanques · 586Negres · 594
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1180 | 502 42,5% | 142 12,0% | 536 45,4% |
| Total · blanques | 586 | 260 44,4% | 71 12,1% | 255 43,5% |
| Total · negres | 594 | 242 40,7% | 71 12,0% | 281 47,3% |
| Estàndard | 745 | 307 41,2% | 116 15,6% | 322 43,2% |
| Estàndard · blanques | 365 | 158 43,3% | 57 15,6% | 150 41,1% |
| Estàndard · negres | 380 | 149 39,2% | 59 15,5% | 172 45,3% |
| Ràpid | 435 | 195 44,8% | 26 6,0% | 214 49,2% |
| Ràpid · blanques | 221 | 102 46,2% | 14 6,3% | 105 47,5% |
| Ràpid · negres | 214 | 93 43,5% | 12 5,6% | 109 50,9% |
