Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+12 partides des de 2026-09-01
Partides · 390Victòries · 202Taules · 62Derrotes · 126Estàndard · 166Ràpid · 224Blanques · 193Negres · 197
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 390 | 202 51,8% | 62 15,9% | 126 32,3% |
| Total · blanques | 193 | 104 53,9% | 25 13,0% | 64 33,2% |
| Total · negres | 197 | 98 49,8% | 37 18,8% | 62 31,5% |
| Estàndard | 166 | 76 45,8% | 34 20,5% | 56 33,7% |
| Estàndard · blanques | 81 | 36 44,4% | 14 17,3% | 31 38,3% |
| Estàndard · negres | 85 | 40 47,1% | 20 23,5% | 25 29,4% |
| Ràpid | 224 | 126 56,3% | 28 12,5% | 70 31,3% |
| Ràpid · blanques | 112 | 68 60,7% | 11 9,8% | 33 29,5% |
| Ràpid · negres | 112 | 58 51,8% | 17 15,2% | 37 33,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 378Victòries · 198Taules · 60Derrotes · 120Estàndard · 156Ràpid · 222Blanques · 187Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 378 | 198 52,4% | 60 15,9% | 120 31,8% |
| Total · blanques | 187 | 102 54,6% | 24 12,8% | 61 32,6% |
| Total · negres | 191 | 96 50,3% | 36 18,9% | 59 30,9% |
| Estàndard | 156 | 73 46,8% | 32 20,5% | 51 32,7% |
| Estàndard · blanques | 76 | 35 46,1% | 13 17,1% | 28 36,8% |
| Estàndard · negres | 80 | 38 47,5% | 19 23,8% | 23 28,8% |
| Ràpid | 222 | 125 56,3% | 28 12,6% | 69 31,1% |
| Ràpid · blanques | 111 | 67 60,4% | 11 9,9% | 33 29,7% |
| Ràpid · negres | 111 | 58 52,3% | 17 15,3% | 36 32,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 378Victòries · 198Taules · 60Derrotes · 120Estàndard · 156Ràpid · 222Blanques · 187Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 378 | 198 52,4% | 60 15,9% | 120 31,8% |
| Total · blanques | 187 | 102 54,6% | 24 12,8% | 61 32,6% |
| Total · negres | 191 | 96 50,3% | 36 18,9% | 59 30,9% |
| Estàndard | 156 | 73 46,8% | 32 20,5% | 51 32,7% |
| Estàndard · blanques | 76 | 35 46,1% | 13 17,1% | 28 36,8% |
| Estàndard · negres | 80 | 38 47,5% | 19 23,8% | 23 28,8% |
| Ràpid | 222 | 125 56,3% | 28 12,6% | 69 31,1% |
| Ràpid · blanques | 111 | 67 60,4% | 11 9,9% | 33 29,7% |
| Ràpid · negres | 111 | 58 52,3% | 17 15,3% | 36 32,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 378Victòries · 198Taules · 60Derrotes · 120Estàndard · 156Ràpid · 222Blanques · 187Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 378 | 198 52,4% | 60 15,9% | 120 31,8% |
| Total · blanques | 187 | 102 54,6% | 24 12,8% | 61 32,6% |
| Total · negres | 191 | 96 50,3% | 36 18,9% | 59 30,9% |
| Estàndard | 156 | 73 46,8% | 32 20,5% | 51 32,7% |
| Estàndard · blanques | 76 | 35 46,1% | 13 17,1% | 28 36,8% |
| Estàndard · negres | 80 | 38 47,5% | 19 23,8% | 23 28,8% |
| Ràpid | 222 | 125 56,3% | 28 12,6% | 69 31,1% |
| Ràpid · blanques | 111 | 67 60,4% | 11 9,9% | 33 29,7% |
| Ràpid · negres | 111 | 58 52,3% | 17 15,3% | 36 32,4% |
