Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+22 partides des de 2026-09-01
Partides · 426Victòries · 222Taules · 39Derrotes · 165Estàndard · 178Ràpid · 248Blanques · 209Negres · 217
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 426 | 222 52,1% | 39 9,2% | 165 38,7% |
| Total · blanques | 209 | 100 47,9% | 28 13,4% | 81 38,8% |
| Total · negres | 217 | 122 56,2% | 11 5,1% | 84 38,7% |
| Estàndard | 178 | 106 59,6% | 18 10,1% | 54 30,3% |
| Estàndard · blanques | 89 | 54 60,7% | 9 10,1% | 26 29,2% |
| Estàndard · negres | 89 | 52 58,4% | 9 10,1% | 28 31,5% |
| Ràpid | 248 | 116 46,8% | 21 8,5% | 111 44,8% |
| Ràpid · blanques | 120 | 46 38,3% | 19 15,8% | 55 45,8% |
| Ràpid · negres | 128 | 70 54,7% | 2 1,6% | 56 43,8% |
Captura 2026-09-01
+27 partides des de 2026-08-01
Partides · 404Victòries · 212Taules · 35Derrotes · 157Estàndard · 173Ràpid · 231Blanques · 197Negres · 207
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 404 | 212 52,5% | 35 8,7% | 157 38,9% |
| Total · blanques | 197 | 96 48,7% | 24 12,2% | 77 39,1% |
| Total · negres | 207 | 116 56,0% | 11 5,3% | 80 38,7% |
| Estàndard | 173 | 103 59,5% | 18 10,4% | 52 30,1% |
| Estàndard · blanques | 86 | 52 60,5% | 9 10,5% | 25 29,1% |
| Estàndard · negres | 87 | 51 58,6% | 9 10,3% | 27 31,0% |
| Ràpid | 231 | 109 47,2% | 17 7,4% | 105 45,5% |
| Ràpid · blanques | 111 | 44 39,6% | 15 13,5% | 52 46,9% |
| Ràpid · negres | 120 | 65 54,2% | 2 1,7% | 53 44,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 377Victòries · 202Taules · 32Derrotes · 143Estàndard · 164Ràpid · 213Blanques · 183Negres · 194
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 377 | 202 53,6% | 32 8,5% | 143 37,9% |
| Total · blanques | 183 | 91 49,7% | 21 11,5% | 71 38,8% |
| Total · negres | 194 | 111 57,2% | 11 5,7% | 72 37,1% |
| Estàndard | 164 | 100 61,0% | 16 9,8% | 48 29,3% |
| Estàndard · blanques | 81 | 50 61,7% | 7 8,6% | 24 29,6% |
| Estàndard · negres | 83 | 50 60,2% | 9 10,8% | 24 28,9% |
| Ràpid | 213 | 102 47,9% | 16 7,5% | 95 44,6% |
| Ràpid · blanques | 102 | 41 40,2% | 14 13,7% | 47 46,1% |
| Ràpid · negres | 111 | 61 55,0% | 2 1,8% | 48 43,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 377Victòries · 202Taules · 32Derrotes · 143Estàndard · 164Ràpid · 213Blanques · 183Negres · 194
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 377 | 202 53,6% | 32 8,5% | 143 37,9% |
| Total · blanques | 183 | 91 49,7% | 21 11,5% | 71 38,8% |
| Total · negres | 194 | 111 57,2% | 11 5,7% | 72 37,1% |
| Estàndard | 164 | 100 61,0% | 16 9,8% | 48 29,3% |
| Estàndard · blanques | 81 | 50 61,7% | 7 8,6% | 24 29,6% |
| Estàndard · negres | 83 | 50 60,2% | 9 10,8% | 24 28,9% |
| Ràpid | 213 | 102 47,9% | 16 7,5% | 95 44,6% |
| Ràpid · blanques | 102 | 41 40,2% | 14 13,7% | 47 46,1% |
| Ràpid · negres | 111 | 61 55,0% | 2 1,8% | 48 43,2% |
