Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 86Victòries · 31Taules · 2Derrotes · 53Estàndard · 70Ràpid · 16Blanques · 42Negres · 44
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 86 | 31 36,1% | 2 2,3% | 53 61,6% |
| Total · blanques | 42 | 20 47,6% | 0 0,0% | 22 52,4% |
| Total · negres | 44 | 11 25,0% | 2 4,6% | 31 70,5% |
| Estàndard | 70 | 28 40,0% | 2 2,9% | 40 57,1% |
| Estàndard · blanques | 34 | 19 55,9% | 0 0,0% | 15 44,1% |
| Estàndard · negres | 36 | 9 25,0% | 2 5,6% | 25 69,4% |
| Ràpid | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 77Victòries · 25Taules · 2Derrotes · 50Estàndard · 61Ràpid · 16Blanques · 37Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 25 32,5% | 2 2,6% | 50 64,9% |
| Total · blanques | 37 | 16 43,2% | 0 0,0% | 21 56,8% |
| Total · negres | 40 | 9 22,5% | 2 5,0% | 29 72,5% |
| Estàndard | 61 | 22 36,1% | 2 3,3% | 37 60,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 15 51,7% | 0 0,0% | 14 48,3% |
| Estàndard · negres | 32 | 7 21,9% | 2 6,3% | 23 71,9% |
| Ràpid | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 77Victòries · 25Taules · 2Derrotes · 50Estàndard · 61Ràpid · 16Blanques · 37Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 25 32,5% | 2 2,6% | 50 64,9% |
| Total · blanques | 37 | 16 43,2% | 0 0,0% | 21 56,8% |
| Total · negres | 40 | 9 22,5% | 2 5,0% | 29 72,5% |
| Estàndard | 61 | 22 36,1% | 2 3,3% | 37 60,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 15 51,7% | 0 0,0% | 14 48,3% |
| Estàndard · negres | 32 | 7 21,9% | 2 6,3% | 23 71,9% |
| Ràpid | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 77Victòries · 25Taules · 2Derrotes · 50Estàndard · 61Ràpid · 16Blanques · 37Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 25 32,5% | 2 2,6% | 50 64,9% |
| Total · blanques | 37 | 16 43,2% | 0 0,0% | 21 56,8% |
| Total · negres | 40 | 9 22,5% | 2 5,0% | 29 72,5% |
| Estàndard | 61 | 22 36,1% | 2 3,3% | 37 60,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 15 51,7% | 0 0,0% | 14 48,3% |
| Estàndard · negres | 32 | 7 21,9% | 2 6,3% | 23 71,9% |
| Ràpid | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
