Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+35 partides des de 2026-09-01
Partides · 1931Victòries · 904Taules · 269Derrotes · 758Estàndard · 866Ràpid · 1065Blanques · 974Negres · 957
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1931 | 904 46,8% | 269 13,9% | 758 39,3% |
| Total · blanques | 974 | 486 49,9% | 139 14,3% | 349 35,8% |
| Total · negres | 957 | 418 43,7% | 130 13,6% | 409 42,7% |
| Estàndard | 866 | 355 41,0% | 152 17,6% | 359 41,5% |
| Estàndard · blanques | 441 | 204 46,3% | 75 17,0% | 162 36,7% |
| Estàndard · negres | 425 | 151 35,5% | 77 18,1% | 197 46,4% |
| Ràpid | 1065 | 549 51,6% | 117 11,0% | 399 37,5% |
| Ràpid · blanques | 533 | 282 52,9% | 64 12,0% | 187 35,1% |
| Ràpid · negres | 532 | 267 50,2% | 53 10,0% | 212 39,9% |
Captura 2026-09-01
+36 partides des de 2026-08-01
Partides · 1896Victòries · 885Taules · 262Derrotes · 749Estàndard · 857Ràpid · 1039Blanques · 957Negres · 939
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1896 | 885 46,7% | 262 13,8% | 749 39,5% |
| Total · blanques | 957 | 475 49,6% | 136 14,2% | 346 36,2% |
| Total · negres | 939 | 410 43,7% | 126 13,4% | 403 42,9% |
| Estàndard | 857 | 351 41,0% | 149 17,4% | 357 41,7% |
| Estàndard · blanques | 437 | 203 46,5% | 74 16,9% | 160 36,6% |
| Estàndard · negres | 420 | 148 35,2% | 75 17,9% | 197 46,9% |
| Ràpid | 1039 | 534 51,4% | 113 10,9% | 392 37,7% |
| Ràpid · blanques | 520 | 272 52,3% | 62 11,9% | 186 35,8% |
| Ràpid · negres | 519 | 262 50,5% | 51 9,8% | 206 39,7% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 1860Victòries · 867Taules · 255Derrotes · 738Estàndard · 848Ràpid · 1012Blanques · 940Negres · 920
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1860 | 867 46,6% | 255 13,7% | 738 39,7% |
| Total · blanques | 940 | 463 49,3% | 133 14,2% | 344 36,6% |
| Total · negres | 920 | 404 43,9% | 122 13,3% | 394 42,8% |
| Estàndard | 848 | 348 41,0% | 147 17,3% | 353 41,6% |
| Estàndard · blanques | 433 | 200 46,2% | 73 16,9% | 160 37,0% |
| Estàndard · negres | 415 | 148 35,7% | 74 17,8% | 193 46,5% |
| Ràpid | 1012 | 519 51,3% | 108 10,7% | 385 38,0% |
| Ràpid · blanques | 507 | 263 51,9% | 60 11,8% | 184 36,3% |
| Ràpid · negres | 505 | 256 50,7% | 48 9,5% | 201 39,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1843Victòries · 860Taules · 250Derrotes · 733Estàndard · 839Ràpid · 1004Blanques · 932Negres · 911
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1843 | 860 46,7% | 250 13,6% | 733 39,8% |
| Total · blanques | 932 | 461 49,5% | 130 14,0% | 341 36,6% |
| Total · negres | 911 | 399 43,8% | 120 13,2% | 392 43,0% |
| Estàndard | 839 | 346 41,2% | 143 17,0% | 350 41,7% |
| Estàndard · blanques | 429 | 199 46,4% | 71 16,6% | 159 37,1% |
| Estàndard · negres | 410 | 147 35,9% | 72 17,6% | 191 46,6% |
| Ràpid | 1004 | 514 51,2% | 107 10,7% | 383 38,2% |
| Ràpid · blanques | 503 | 262 52,1% | 59 11,7% | 182 36,2% |
| Ràpid · negres | 501 | 252 50,3% | 48 9,6% | 201 40,1% |
