Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 375Victòries · 179Taules · 38Derrotes · 158Estàndard · 179Ràpid · 196Blanques · 186Negres · 189
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 375 | 179 47,7% | 38 10,1% | 158 42,1% |
| Total · blanques | 186 | 102 54,8% | 13 7,0% | 71 38,2% |
| Total · negres | 189 | 77 40,7% | 25 13,2% | 87 46,0% |
| Estàndard | 179 | 90 50,3% | 24 13,4% | 65 36,3% |
| Estàndard · blanques | 88 | 50 56,8% | 10 11,4% | 28 31,8% |
| Estàndard · negres | 91 | 40 44,0% | 14 15,4% | 37 40,7% |
| Ràpid | 196 | 89 45,4% | 14 7,1% | 93 47,5% |
| Ràpid · blanques | 98 | 52 53,1% | 3 3,1% | 43 43,9% |
| Ràpid · negres | 98 | 37 37,8% | 11 11,2% | 50 51,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 358Victòries · 173Taules · 36Derrotes · 149Estàndard · 171Ràpid · 187Blanques · 178Negres · 180
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 358 | 173 48,3% | 36 10,1% | 149 41,6% |
| Total · blanques | 178 | 99 55,6% | 13 7,3% | 66 37,1% |
| Total · negres | 180 | 74 41,1% | 23 12,8% | 83 46,1% |
| Estàndard | 171 | 87 50,9% | 22 12,9% | 62 36,3% |
| Estàndard · blanques | 84 | 48 57,1% | 10 11,9% | 26 31,0% |
| Estàndard · negres | 87 | 39 44,8% | 12 13,8% | 36 41,4% |
| Ràpid | 187 | 86 46,0% | 14 7,5% | 87 46,5% |
| Ràpid · blanques | 94 | 51 54,3% | 3 3,2% | 40 42,6% |
| Ràpid · negres | 93 | 35 37,6% | 11 11,8% | 47 50,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 349Victòries · 168Taules · 36Derrotes · 145Estàndard · 162Ràpid · 187Blanques · 173Negres · 176
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 349 | 168 48,1% | 36 10,3% | 145 41,6% |
| Total · blanques | 173 | 96 55,5% | 13 7,5% | 64 37,0% |
| Total · negres | 176 | 72 40,9% | 23 13,1% | 81 46,0% |
| Estàndard | 162 | 82 50,6% | 22 13,6% | 58 35,8% |
| Estàndard · blanques | 79 | 45 57,0% | 10 12,7% | 24 30,4% |
| Estàndard · negres | 83 | 37 44,6% | 12 14,5% | 34 41,0% |
| Ràpid | 187 | 86 46,0% | 14 7,5% | 87 46,5% |
| Ràpid · blanques | 94 | 51 54,3% | 3 3,2% | 40 42,6% |
| Ràpid · negres | 93 | 35 37,6% | 11 11,8% | 47 50,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 349Victòries · 168Taules · 36Derrotes · 145Estàndard · 162Ràpid · 187Blanques · 173Negres · 176
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 349 | 168 48,1% | 36 10,3% | 145 41,6% |
| Total · blanques | 173 | 96 55,5% | 13 7,5% | 64 37,0% |
| Total · negres | 176 | 72 40,9% | 23 13,1% | 81 46,0% |
| Estàndard | 162 | 82 50,6% | 22 13,6% | 58 35,8% |
| Estàndard · blanques | 79 | 45 57,0% | 10 12,7% | 24 30,4% |
| Estàndard · negres | 83 | 37 44,6% | 12 14,5% | 34 41,0% |
| Ràpid | 187 | 86 46,0% | 14 7,5% | 87 46,5% |
| Ràpid · blanques | 94 | 51 54,3% | 3 3,2% | 40 42,6% |
| Ràpid · negres | 93 | 35 37,6% | 11 11,8% | 47 50,5% |
