Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 526Victòries · 243Taules · 137Derrotes · 146Estàndard · 405Ràpid · 121Blanques · 265Negres · 261
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 526 | 243 46,2% | 137 26,1% | 146 27,8% |
| Total · blanques | 265 | 118 44,5% | 71 26,8% | 76 28,7% |
| Total · negres | 261 | 125 47,9% | 66 25,3% | 70 26,8% |
| Estàndard | 405 | 178 44,0% | 122 30,1% | 105 25,9% |
| Estàndard · blanques | 203 | 85 41,9% | 63 31,0% | 55 27,1% |
| Estàndard · negres | 202 | 93 46,0% | 59 29,2% | 50 24,8% |
| Ràpid | 121 | 65 53,7% | 15 12,4% | 41 33,9% |
| Ràpid · blanques | 62 | 33 53,2% | 8 12,9% | 21 33,9% |
| Ràpid · negres | 59 | 32 54,2% | 7 11,9% | 20 33,9% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 516Victòries · 240Taules · 134Derrotes · 142Estàndard · 395Ràpid · 121Blanques · 260Negres · 256
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 516 | 240 46,5% | 134 26,0% | 142 27,5% |
| Total · blanques | 260 | 117 45,0% | 68 26,2% | 75 28,9% |
| Total · negres | 256 | 123 48,1% | 66 25,8% | 67 26,2% |
| Estàndard | 395 | 175 44,3% | 119 30,1% | 101 25,6% |
| Estàndard · blanques | 198 | 84 42,4% | 60 30,3% | 54 27,3% |
| Estàndard · negres | 197 | 91 46,2% | 59 30,0% | 47 23,9% |
| Ràpid | 121 | 65 53,7% | 15 12,4% | 41 33,9% |
| Ràpid · blanques | 62 | 33 53,2% | 8 12,9% | 21 33,9% |
| Ràpid · negres | 59 | 32 54,2% | 7 11,9% | 20 33,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 507Victòries · 234Taules · 134Derrotes · 139Estàndard · 395Ràpid · 112Blanques · 256Negres · 251
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 507 | 234 46,2% | 134 26,4% | 139 27,4% |
| Total · blanques | 256 | 115 44,9% | 68 26,6% | 73 28,5% |
| Total · negres | 251 | 119 47,4% | 66 26,3% | 66 26,3% |
| Estàndard | 395 | 175 44,3% | 119 30,1% | 101 25,6% |
| Estàndard · blanques | 198 | 84 42,4% | 60 30,3% | 54 27,3% |
| Estàndard · negres | 197 | 91 46,2% | 59 30,0% | 47 23,9% |
| Ràpid | 112 | 59 52,7% | 15 13,4% | 38 33,9% |
| Ràpid · blanques | 58 | 31 53,5% | 8 13,8% | 19 32,8% |
| Ràpid · negres | 54 | 28 51,9% | 7 13,0% | 19 35,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 507Victòries · 234Taules · 134Derrotes · 139Estàndard · 395Ràpid · 112Blanques · 256Negres · 251
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 507 | 234 46,2% | 134 26,4% | 139 27,4% |
| Total · blanques | 256 | 115 44,9% | 68 26,6% | 73 28,5% |
| Total · negres | 251 | 119 47,4% | 66 26,3% | 66 26,3% |
| Estàndard | 395 | 175 44,3% | 119 30,1% | 101 25,6% |
| Estàndard · blanques | 198 | 84 42,4% | 60 30,3% | 54 27,3% |
| Estàndard · negres | 197 | 91 46,2% | 59 30,0% | 47 23,9% |
| Ràpid | 112 | 59 52,7% | 15 13,4% | 38 33,9% |
| Ràpid · blanques | 58 | 31 53,5% | 8 13,8% | 19 32,8% |
| Ràpid · negres | 54 | 28 51,9% | 7 13,0% | 19 35,2% |
