Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 379Victòries · 175Taules · 29Derrotes · 175Estàndard · 106Ràpid · 273Blanques · 186Negres · 193
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 379 | 175 46,2% | 29 7,7% | 175 46,2% |
| Total · blanques | 186 | 90 48,4% | 13 7,0% | 83 44,6% |
| Total · negres | 193 | 85 44,0% | 16 8,3% | 92 47,7% |
| Estàndard | 106 | 51 48,1% | 10 9,4% | 45 42,5% |
| Estàndard · blanques | 53 | 25 47,2% | 6 11,3% | 22 41,5% |
| Estàndard · negres | 53 | 26 49,1% | 4 7,6% | 23 43,4% |
| Ràpid | 273 | 124 45,4% | 19 7,0% | 130 47,6% |
| Ràpid · blanques | 133 | 65 48,9% | 7 5,3% | 61 45,9% |
| Ràpid · negres | 140 | 59 42,1% | 12 8,6% | 69 49,3% |
Captura 2026-09-01
+43 partides des de 2026-08-01
Partides · 365Victòries · 169Taules · 27Derrotes · 169Estàndard · 100Ràpid · 265Blanques · 179Negres · 186
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 365 | 169 46,3% | 27 7,4% | 169 46,3% |
| Total · blanques | 179 | 84 46,9% | 13 7,3% | 82 45,8% |
| Total · negres | 186 | 85 45,7% | 14 7,5% | 87 46,8% |
| Estàndard | 100 | 49 49,0% | 9 9,0% | 42 42,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 23 46,0% | 6 12,0% | 21 42,0% |
| Estàndard · negres | 50 | 26 52,0% | 3 6,0% | 21 42,0% |
| Ràpid | 265 | 120 45,3% | 18 6,8% | 127 47,9% |
| Ràpid · blanques | 129 | 61 47,3% | 7 5,4% | 61 47,3% |
| Ràpid · negres | 136 | 59 43,4% | 11 8,1% | 66 48,5% |
Captura 2026-08-01
+23 partides des de 2026-07-01
Partides · 322Victòries · 147Taules · 25Derrotes · 150Estàndard · 100Ràpid · 222Blanques · 158Negres · 164
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 322 | 147 45,7% | 25 7,8% | 150 46,6% |
| Total · blanques | 158 | 74 46,8% | 13 8,2% | 71 44,9% |
| Total · negres | 164 | 73 44,5% | 12 7,3% | 79 48,2% |
| Estàndard | 100 | 49 49,0% | 9 9,0% | 42 42,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 23 46,0% | 6 12,0% | 21 42,0% |
| Estàndard · negres | 50 | 26 52,0% | 3 6,0% | 21 42,0% |
| Ràpid | 222 | 98 44,1% | 16 7,2% | 108 48,7% |
| Ràpid · blanques | 108 | 51 47,2% | 7 6,5% | 50 46,3% |
| Ràpid · negres | 114 | 47 41,2% | 9 7,9% | 58 50,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 299Victòries · 134Taules · 23Derrotes · 142Estàndard · 92Ràpid · 207Blanques · 146Negres · 153
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 299 | 134 44,8% | 23 7,7% | 142 47,5% |
| Total · blanques | 146 | 68 46,6% | 12 8,2% | 66 45,2% |
| Total · negres | 153 | 66 43,1% | 11 7,2% | 76 49,7% |
| Estàndard | 92 | 46 50,0% | 7 7,6% | 39 42,4% |
| Estàndard · blanques | 46 | 21 45,7% | 5 10,9% | 20 43,5% |
| Estàndard · negres | 46 | 25 54,4% | 2 4,4% | 19 41,3% |
| Ràpid | 207 | 88 42,5% | 16 7,7% | 103 49,8% |
| Ràpid · blanques | 100 | 47 47,0% | 7 7,0% | 46 46,0% |
| Ràpid · negres | 107 | 41 38,3% | 9 8,4% | 57 53,3% |
