Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 124Victòries · 59Taules · 22Derrotes · 43Estàndard · 48Ràpid · 76Blanques · 61Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 59 47,6% | 22 17,7% | 43 34,7% |
| Total · blanques | 61 | 28 45,9% | 13 21,3% | 20 32,8% |
| Total · negres | 63 | 31 49,2% | 9 14,3% | 23 36,5% |
| Estàndard | 48 | 25 52,1% | 10 20,8% | 13 27,1% |
| Estàndard · blanques | 24 | 12 50,0% | 6 25,0% | 6 25,0% |
| Estàndard · negres | 24 | 13 54,2% | 4 16,7% | 7 29,2% |
| Ràpid | 76 | 34 44,7% | 12 15,8% | 30 39,5% |
| Ràpid · blanques | 37 | 16 43,2% | 7 18,9% | 14 37,8% |
| Ràpid · negres | 39 | 18 46,2% | 5 12,8% | 16 41,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 110Victòries · 51Taules · 18Derrotes · 41Estàndard · 41Ràpid · 69Blanques · 55Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 51 46,4% | 18 16,4% | 41 37,3% |
| Total · blanques | 55 | 25 45,5% | 11 20,0% | 19 34,6% |
| Total · negres | 55 | 26 47,3% | 7 12,7% | 22 40,0% |
| Estàndard | 41 | 20 48,8% | 9 22,0% | 12 29,3% |
| Estàndard · blanques | 21 | 11 52,4% | 5 23,8% | 5 23,8% |
| Estàndard · negres | 20 | 9 45,0% | 4 20,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 69 | 31 44,9% | 9 13,0% | 29 42,0% |
| Ràpid · blanques | 34 | 14 41,2% | 6 17,7% | 14 41,2% |
| Ràpid · negres | 35 | 17 48,6% | 3 8,6% | 15 42,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 110Victòries · 51Taules · 18Derrotes · 41Estàndard · 41Ràpid · 69Blanques · 55Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 51 46,4% | 18 16,4% | 41 37,3% |
| Total · blanques | 55 | 25 45,5% | 11 20,0% | 19 34,6% |
| Total · negres | 55 | 26 47,3% | 7 12,7% | 22 40,0% |
| Estàndard | 41 | 20 48,8% | 9 22,0% | 12 29,3% |
| Estàndard · blanques | 21 | 11 52,4% | 5 23,8% | 5 23,8% |
| Estàndard · negres | 20 | 9 45,0% | 4 20,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 69 | 31 44,9% | 9 13,0% | 29 42,0% |
| Ràpid · blanques | 34 | 14 41,2% | 6 17,7% | 14 41,2% |
| Ràpid · negres | 35 | 17 48,6% | 3 8,6% | 15 42,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 110Victòries · 51Taules · 18Derrotes · 41Estàndard · 41Ràpid · 69Blanques · 55Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 51 46,4% | 18 16,4% | 41 37,3% |
| Total · blanques | 55 | 25 45,5% | 11 20,0% | 19 34,6% |
| Total · negres | 55 | 26 47,3% | 7 12,7% | 22 40,0% |
| Estàndard | 41 | 20 48,8% | 9 22,0% | 12 29,3% |
| Estàndard · blanques | 21 | 11 52,4% | 5 23,8% | 5 23,8% |
| Estàndard · negres | 20 | 9 45,0% | 4 20,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 69 | 31 44,9% | 9 13,0% | 29 42,0% |
| Ràpid · blanques | 34 | 14 41,2% | 6 17,7% | 14 41,2% |
| Ràpid · negres | 35 | 17 48,6% | 3 8,6% | 15 42,9% |
