Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+43 partides des de 2026-09-01
Partides · 565Victòries · 320Taules · 27Derrotes · 218Estàndard · 230Ràpid · 335Blanques · 283Negres · 282
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 565 | 320 56,6% | 27 4,8% | 218 38,6% |
| Total · blanques | 283 | 165 58,3% | 12 4,2% | 106 37,5% |
| Total · negres | 282 | 155 55,0% | 15 5,3% | 112 39,7% |
| Estàndard | 230 | 122 53,0% | 17 7,4% | 91 39,6% |
| Estàndard · blanques | 115 | 63 54,8% | 7 6,1% | 45 39,1% |
| Estàndard · negres | 115 | 59 51,3% | 10 8,7% | 46 40,0% |
| Ràpid | 335 | 198 59,1% | 10 3,0% | 127 37,9% |
| Ràpid · blanques | 168 | 102 60,7% | 5 3,0% | 61 36,3% |
| Ràpid · negres | 167 | 96 57,5% | 5 3,0% | 66 39,5% |
Captura 2026-09-01
+26 partides des de 2026-08-01
Partides · 522Victòries · 295Taules · 25Derrotes · 202Estàndard · 220Ràpid · 302Blanques · 260Negres · 262
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 522 | 295 56,5% | 25 4,8% | 202 38,7% |
| Total · blanques | 260 | 152 58,5% | 12 4,6% | 96 36,9% |
| Total · negres | 262 | 143 54,6% | 13 5,0% | 106 40,5% |
| Estàndard | 220 | 115 52,3% | 17 7,7% | 88 40,0% |
| Estàndard · blanques | 110 | 59 53,6% | 7 6,4% | 44 40,0% |
| Estàndard · negres | 110 | 56 50,9% | 10 9,1% | 44 40,0% |
| Ràpid | 302 | 180 59,6% | 8 2,7% | 114 37,8% |
| Ràpid · blanques | 150 | 93 62,0% | 5 3,3% | 52 34,7% |
| Ràpid · negres | 152 | 87 57,2% | 3 2,0% | 62 40,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 496Victòries · 280Taules · 24Derrotes · 192Estàndard · 203Ràpid · 293Blanques · 247Negres · 249
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 496 | 280 56,5% | 24 4,8% | 192 38,7% |
| Total · blanques | 247 | 142 57,5% | 12 4,9% | 93 37,7% |
| Total · negres | 249 | 138 55,4% | 12 4,8% | 99 39,8% |
| Estàndard | 203 | 105 51,7% | 16 7,9% | 82 40,4% |
| Estàndard · blanques | 101 | 52 51,5% | 7 6,9% | 42 41,6% |
| Estàndard · negres | 102 | 53 52,0% | 9 8,8% | 40 39,2% |
| Ràpid | 293 | 175 59,7% | 8 2,7% | 110 37,5% |
| Ràpid · blanques | 146 | 90 61,6% | 5 3,4% | 51 34,9% |
| Ràpid · negres | 147 | 85 57,8% | 3 2,0% | 59 40,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 496Victòries · 280Taules · 24Derrotes · 192Estàndard · 203Ràpid · 293Blanques · 247Negres · 249
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 496 | 280 56,5% | 24 4,8% | 192 38,7% |
| Total · blanques | 247 | 142 57,5% | 12 4,9% | 93 37,7% |
| Total · negres | 249 | 138 55,4% | 12 4,8% | 99 39,8% |
| Estàndard | 203 | 105 51,7% | 16 7,9% | 82 40,4% |
| Estàndard · blanques | 101 | 52 51,5% | 7 6,9% | 42 41,6% |
| Estàndard · negres | 102 | 53 52,0% | 9 8,8% | 40 39,2% |
| Ràpid | 293 | 175 59,7% | 8 2,7% | 110 37,5% |
| Ràpid · blanques | 146 | 90 61,6% | 5 3,4% | 51 34,9% |
| Ràpid · negres | 147 | 85 57,8% | 3 2,0% | 59 40,1% |
