Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 95Victòries · 39Taules · 19Derrotes · 37Estàndard · 51Ràpid · 44Blanques · 48Negres · 47
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 95 | 39 41,1% | 19 20,0% | 37 39,0% |
| Total · blanques | 48 | 20 41,7% | 10 20,8% | 18 37,5% |
| Total · negres | 47 | 19 40,4% | 9 19,2% | 19 40,4% |
| Estàndard | 51 | 23 45,1% | 12 23,5% | 16 31,4% |
| Estàndard · blanques | 25 | 11 44,0% | 6 24,0% | 8 32,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 12 46,2% | 6 23,1% | 8 30,8% |
| Ràpid | 44 | 16 36,4% | 7 15,9% | 21 47,7% |
| Ràpid · blanques | 23 | 9 39,1% | 4 17,4% | 10 43,5% |
| Ràpid · negres | 21 | 7 33,3% | 3 14,3% | 11 52,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 76Victòries · 31Taules · 15Derrotes · 30Estàndard · 41Ràpid · 35Blanques · 38Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 76 | 31 40,8% | 15 19,7% | 30 39,5% |
| Total · blanques | 38 | 16 42,1% | 7 18,4% | 15 39,5% |
| Total · negres | 38 | 15 39,5% | 8 21,1% | 15 39,5% |
| Estàndard | 41 | 19 46,3% | 10 24,4% | 12 29,3% |
| Estàndard · blanques | 20 | 10 50,0% | 4 20,0% | 6 30,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 9 42,9% | 6 28,6% | 6 28,6% |
| Ràpid | 35 | 12 34,3% | 5 14,3% | 18 51,4% |
| Ràpid · blanques | 18 | 6 33,3% | 3 16,7% | 9 50,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 76Victòries · 31Taules · 15Derrotes · 30Estàndard · 41Ràpid · 35Blanques · 38Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 76 | 31 40,8% | 15 19,7% | 30 39,5% |
| Total · blanques | 38 | 16 42,1% | 7 18,4% | 15 39,5% |
| Total · negres | 38 | 15 39,5% | 8 21,1% | 15 39,5% |
| Estàndard | 41 | 19 46,3% | 10 24,4% | 12 29,3% |
| Estàndard · blanques | 20 | 10 50,0% | 4 20,0% | 6 30,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 9 42,9% | 6 28,6% | 6 28,6% |
| Ràpid | 35 | 12 34,3% | 5 14,3% | 18 51,4% |
| Ràpid · blanques | 18 | 6 33,3% | 3 16,7% | 9 50,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 58Victòries · 24Taules · 10Derrotes · 24Estàndard · 32Ràpid · 26Blanques · 29Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 58 | 24 41,4% | 10 17,2% | 24 41,4% |
| Total · blanques | 29 | 12 41,4% | 5 17,2% | 12 41,4% |
| Total · negres | 29 | 12 41,4% | 5 17,2% | 12 41,4% |
| Estàndard | 32 | 15 46,9% | 7 21,9% | 10 31,3% |
| Estàndard · blanques | 16 | 8 50,0% | 3 18,8% | 5 31,3% |
| Estàndard · negres | 16 | 7 43,8% | 4 25,0% | 5 31,3% |
| Ràpid | 26 | 9 34,6% | 3 11,5% | 14 53,9% |
| Ràpid · blanques | 13 | 4 30,8% | 2 15,4% | 7 53,9% |
| Ràpid · negres | 13 | 5 38,5% | 1 7,7% | 7 53,9% |
