Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 430Victòries · 161Taules · 155Derrotes · 114Estàndard · 398Ràpid · 32Blanques · 217Negres · 213
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 430 | 161 37,4% | 155 36,1% | 114 26,5% |
| Total · blanques | 217 | 89 41,0% | 77 35,5% | 51 23,5% |
| Total · negres | 213 | 72 33,8% | 78 36,6% | 63 29,6% |
| Estàndard | 398 | 147 36,9% | 150 37,7% | 101 25,4% |
| Estàndard · blanques | 200 | 78 39,0% | 77 38,5% | 45 22,5% |
| Estàndard · negres | 198 | 69 34,9% | 73 36,9% | 56 28,3% |
| Ràpid | 32 | 14 43,8% | 5 15,6% | 13 40,6% |
| Ràpid · blanques | 17 | 11 64,7% | 0 0,0% | 6 35,3% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 5 33,3% | 7 46,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 420Victòries · 158Taules · 150Derrotes · 112Estàndard · 388Ràpid · 32Blanques · 212Negres · 208
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 420 | 158 37,6% | 150 35,7% | 112 26,7% |
| Total · blanques | 212 | 86 40,6% | 76 35,9% | 50 23,6% |
| Total · negres | 208 | 72 34,6% | 74 35,6% | 62 29,8% |
| Estàndard | 388 | 144 37,1% | 145 37,4% | 99 25,5% |
| Estàndard · blanques | 195 | 75 38,5% | 76 39,0% | 44 22,6% |
| Estàndard · negres | 193 | 69 35,8% | 69 35,8% | 55 28,5% |
| Ràpid | 32 | 14 43,8% | 5 15,6% | 13 40,6% |
| Ràpid · blanques | 17 | 11 64,7% | 0 0,0% | 6 35,3% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 5 33,3% | 7 46,7% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 411Victòries · 156Taules · 144Derrotes · 111Estàndard · 379Ràpid · 32Blanques · 207Negres · 204
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 411 | 156 38,0% | 144 35,0% | 111 27,0% |
| Total · blanques | 207 | 86 41,6% | 72 34,8% | 49 23,7% |
| Total · negres | 204 | 70 34,3% | 72 35,3% | 62 30,4% |
| Estàndard | 379 | 142 37,5% | 139 36,7% | 98 25,9% |
| Estàndard · blanques | 190 | 75 39,5% | 72 37,9% | 43 22,6% |
| Estàndard · negres | 189 | 67 35,5% | 67 35,5% | 55 29,1% |
| Ràpid | 32 | 14 43,8% | 5 15,6% | 13 40,6% |
| Ràpid · blanques | 17 | 11 64,7% | 0 0,0% | 6 35,3% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 5 33,3% | 7 46,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 402Victòries · 154Taules · 141Derrotes · 107Estàndard · 370Ràpid · 32Blanques · 203Negres · 199
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 402 | 154 38,3% | 141 35,1% | 107 26,6% |
| Total · blanques | 203 | 86 42,4% | 70 34,5% | 47 23,2% |
| Total · negres | 199 | 68 34,2% | 71 35,7% | 60 30,2% |
| Estàndard | 370 | 140 37,8% | 136 36,8% | 94 25,4% |
| Estàndard · blanques | 186 | 75 40,3% | 70 37,6% | 41 22,0% |
| Estàndard · negres | 184 | 65 35,3% | 66 35,9% | 53 28,8% |
| Ràpid | 32 | 14 43,8% | 5 15,6% | 13 40,6% |
| Ràpid · blanques | 17 | 11 64,7% | 0 0,0% | 6 35,3% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 5 33,3% | 7 46,7% |
