Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+36 partides des de 2026-09-01
Partides · 1559Victòries · 972Taules · 241Derrotes · 346Estàndard · 496Ràpid · 1063Blanques · 779Negres · 780
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1559 | 972 62,4% | 241 15,5% | 346 22,2% |
| Total · blanques | 779 | 485 62,3% | 132 16,9% | 162 20,8% |
| Total · negres | 780 | 487 62,4% | 109 14,0% | 184 23,6% |
| Estàndard | 496 | 266 53,6% | 115 23,2% | 115 23,2% |
| Estàndard · blanques | 246 | 133 54,1% | 61 24,8% | 52 21,1% |
| Estàndard · negres | 250 | 133 53,2% | 54 21,6% | 63 25,2% |
| Ràpid | 1063 | 706 66,4% | 126 11,9% | 231 21,7% |
| Ràpid · blanques | 533 | 352 66,0% | 71 13,3% | 110 20,6% |
| Ràpid · negres | 530 | 354 66,8% | 55 10,4% | 121 22,8% |
Captura 2026-09-01
+28 partides des de 2026-08-01
Partides · 1523Victòries · 950Taules · 233Derrotes · 340Estàndard · 487Ràpid · 1036Blanques · 761Negres · 762
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1523 | 950 62,4% | 233 15,3% | 340 22,3% |
| Total · blanques | 761 | 476 62,6% | 126 16,6% | 159 20,9% |
| Total · negres | 762 | 474 62,2% | 107 14,0% | 181 23,8% |
| Estàndard | 487 | 262 53,8% | 111 22,8% | 114 23,4% |
| Estàndard · blanques | 241 | 132 54,8% | 57 23,7% | 52 21,6% |
| Estàndard · negres | 246 | 130 52,9% | 54 22,0% | 62 25,2% |
| Ràpid | 1036 | 688 66,4% | 122 11,8% | 226 21,8% |
| Ràpid · blanques | 520 | 344 66,2% | 69 13,3% | 107 20,6% |
| Ràpid · negres | 516 | 344 66,7% | 53 10,3% | 119 23,1% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1495Victòries · 927Taules · 232Derrotes · 336Estàndard · 478Ràpid · 1017Blanques · 747Negres · 748
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1495 | 927 62,0% | 232 15,5% | 336 22,5% |
| Total · blanques | 747 | 464 62,1% | 126 16,9% | 157 21,0% |
| Total · negres | 748 | 463 61,9% | 106 14,2% | 179 23,9% |
| Estàndard | 478 | 254 53,1% | 110 23,0% | 114 23,9% |
| Estàndard · blanques | 236 | 127 53,8% | 57 24,2% | 52 22,0% |
| Estàndard · negres | 242 | 127 52,5% | 53 21,9% | 62 25,6% |
| Ràpid | 1017 | 673 66,2% | 122 12,0% | 222 21,8% |
| Ràpid · blanques | 511 | 337 66,0% | 69 13,5% | 105 20,6% |
| Ràpid · negres | 506 | 336 66,4% | 53 10,5% | 117 23,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1486Victòries · 922Taules · 231Derrotes · 333Estàndard · 469Ràpid · 1017Blanques · 743Negres · 743
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1486 | 922 62,1% | 231 15,6% | 333 22,4% |
| Total · blanques | 743 | 461 62,1% | 126 17,0% | 156 21,0% |
| Total · negres | 743 | 461 62,1% | 105 14,1% | 177 23,8% |
| Estàndard | 469 | 249 53,1% | 109 23,2% | 111 23,7% |
| Estàndard · blanques | 232 | 124 53,5% | 57 24,6% | 51 22,0% |
| Estàndard · negres | 237 | 125 52,7% | 52 21,9% | 60 25,3% |
| Ràpid | 1017 | 673 66,2% | 122 12,0% | 222 21,8% |
| Ràpid · blanques | 511 | 337 66,0% | 69 13,5% | 105 20,6% |
| Ràpid · negres | 506 | 336 66,4% | 53 10,5% | 117 23,1% |
