Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 910Victòries · 451Taules · 119Derrotes · 340Estàndard · 575Ràpid · 335Blanques · 458Negres · 452
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 910 | 451 49,6% | 119 13,1% | 340 37,4% |
| Total · blanques | 458 | 228 49,8% | 59 12,9% | 171 37,3% |
| Total · negres | 452 | 223 49,3% | 60 13,3% | 169 37,4% |
| Estàndard | 575 | 270 47,0% | 91 15,8% | 214 37,2% |
| Estàndard · blanques | 289 | 134 46,4% | 45 15,6% | 110 38,1% |
| Estàndard · negres | 286 | 136 47,6% | 46 16,1% | 104 36,4% |
| Ràpid | 335 | 181 54,0% | 28 8,4% | 126 37,6% |
| Ràpid · blanques | 169 | 94 55,6% | 14 8,3% | 61 36,1% |
| Ràpid · negres | 166 | 87 52,4% | 14 8,4% | 65 39,2% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 892Victòries · 445Taules · 115Derrotes · 332Estàndard · 557Ràpid · 335Blanques · 448Negres · 444
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 892 | 445 49,9% | 115 12,9% | 332 37,2% |
| Total · blanques | 448 | 225 50,2% | 57 12,7% | 166 37,1% |
| Total · negres | 444 | 220 49,6% | 58 13,1% | 166 37,4% |
| Estàndard | 557 | 264 47,4% | 87 15,6% | 206 37,0% |
| Estàndard · blanques | 279 | 131 47,0% | 43 15,4% | 105 37,6% |
| Estàndard · negres | 278 | 133 47,8% | 44 15,8% | 101 36,3% |
| Ràpid | 335 | 181 54,0% | 28 8,4% | 126 37,6% |
| Ràpid · blanques | 169 | 94 55,6% | 14 8,3% | 61 36,1% |
| Ràpid · negres | 166 | 87 52,4% | 14 8,4% | 65 39,2% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 874Victòries · 434Taules · 114Derrotes · 326Estàndard · 548Ràpid · 326Blanques · 438Negres · 436
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 874 | 434 49,7% | 114 13,0% | 326 37,3% |
| Total · blanques | 438 | 218 49,8% | 56 12,8% | 164 37,4% |
| Total · negres | 436 | 216 49,5% | 58 13,3% | 162 37,2% |
| Estàndard | 548 | 259 47,3% | 87 15,9% | 202 36,9% |
| Estàndard · blanques | 274 | 128 46,7% | 43 15,7% | 103 37,6% |
| Estàndard · negres | 274 | 131 47,8% | 44 16,1% | 99 36,1% |
| Ràpid | 326 | 175 53,7% | 27 8,3% | 124 38,0% |
| Ràpid · blanques | 164 | 90 54,9% | 13 7,9% | 61 37,2% |
| Ràpid · negres | 162 | 85 52,5% | 14 8,6% | 63 38,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 865Victòries · 430Taules · 114Derrotes · 321Estàndard · 539Ràpid · 326Blanques · 434Negres · 431
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 865 | 430 49,7% | 114 13,2% | 321 37,1% |
| Total · blanques | 434 | 217 50,0% | 56 12,9% | 161 37,1% |
| Total · negres | 431 | 213 49,4% | 58 13,5% | 160 37,1% |
| Estàndard | 539 | 255 47,3% | 87 16,1% | 197 36,6% |
| Estàndard · blanques | 270 | 127 47,0% | 43 15,9% | 100 37,0% |
| Estàndard · negres | 269 | 128 47,6% | 44 16,4% | 97 36,1% |
| Ràpid | 326 | 175 53,7% | 27 8,3% | 124 38,0% |
| Ràpid · blanques | 164 | 90 54,9% | 13 7,9% | 61 37,2% |
| Ràpid · negres | 162 | 85 52,5% | 14 8,6% | 63 38,9% |
