Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 857Victòries · 406Taules · 114Derrotes · 337Estàndard · 435Ràpid · 422Blanques · 437Negres · 420
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 857 | 406 47,4% | 114 13,3% | 337 39,3% |
| Total · blanques | 437 | 233 53,3% | 58 13,3% | 146 33,4% |
| Total · negres | 420 | 173 41,2% | 56 13,3% | 191 45,5% |
| Estàndard | 435 | 185 42,5% | 78 17,9% | 172 39,5% |
| Estàndard · blanques | 224 | 115 51,3% | 34 15,2% | 75 33,5% |
| Estàndard · negres | 211 | 70 33,2% | 44 20,9% | 97 46,0% |
| Ràpid | 422 | 221 52,4% | 36 8,5% | 165 39,1% |
| Ràpid · blanques | 213 | 118 55,4% | 24 11,3% | 71 33,3% |
| Ràpid · negres | 209 | 103 49,3% | 12 5,7% | 94 45,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 838Victòries · 397Taules · 113Derrotes · 328Estàndard · 425Ràpid · 413Blanques · 427Negres · 411
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 838 | 397 47,4% | 113 13,5% | 328 39,1% |
| Total · blanques | 427 | 228 53,4% | 57 13,4% | 142 33,3% |
| Total · negres | 411 | 169 41,1% | 56 13,6% | 186 45,3% |
| Estàndard | 425 | 181 42,6% | 77 18,1% | 167 39,3% |
| Estàndard · blanques | 219 | 113 51,6% | 33 15,1% | 73 33,3% |
| Estàndard · negres | 206 | 68 33,0% | 44 21,4% | 94 45,6% |
| Ràpid | 413 | 216 52,3% | 36 8,7% | 161 39,0% |
| Ràpid · blanques | 208 | 115 55,3% | 24 11,5% | 69 33,2% |
| Ràpid · negres | 205 | 101 49,3% | 12 5,9% | 92 44,9% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 838Victòries · 397Taules · 113Derrotes · 328Estàndard · 425Ràpid · 413Blanques · 427Negres · 411
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 838 | 397 47,4% | 113 13,5% | 328 39,1% |
| Total · blanques | 427 | 228 53,4% | 57 13,4% | 142 33,3% |
| Total · negres | 411 | 169 41,1% | 56 13,6% | 186 45,3% |
| Estàndard | 425 | 181 42,6% | 77 18,1% | 167 39,3% |
| Estàndard · blanques | 219 | 113 51,6% | 33 15,1% | 73 33,3% |
| Estàndard · negres | 206 | 68 33,0% | 44 21,4% | 94 45,6% |
| Ràpid | 413 | 216 52,3% | 36 8,7% | 161 39,0% |
| Ràpid · blanques | 208 | 115 55,3% | 24 11,5% | 69 33,2% |
| Ràpid · negres | 205 | 101 49,3% | 12 5,9% | 92 44,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 829Victòries · 394Taules · 112Derrotes · 323Estàndard · 416Ràpid · 413Blanques · 423Negres · 406
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 829 | 394 47,5% | 112 13,5% | 323 39,0% |
| Total · blanques | 423 | 225 53,2% | 57 13,5% | 141 33,3% |
| Total · negres | 406 | 169 41,6% | 55 13,6% | 182 44,8% |
| Estàndard | 416 | 178 42,8% | 76 18,3% | 162 38,9% |
| Estàndard · blanques | 215 | 110 51,2% | 33 15,4% | 72 33,5% |
| Estàndard · negres | 201 | 68 33,8% | 43 21,4% | 90 44,8% |
| Ràpid | 413 | 216 52,3% | 36 8,7% | 161 39,0% |
| Ràpid · blanques | 208 | 115 55,3% | 24 11,5% | 69 33,2% |
| Ràpid · negres | 205 | 101 49,3% | 12 5,9% | 92 44,9% |
