Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+27 partides des de 2026-09-01
Partides · 360Victòries · 164Taules · 49Derrotes · 147Estàndard · 139Ràpid · 221Blanques · 182Negres · 178
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 360 | 164 45,6% | 49 13,6% | 147 40,8% |
| Total · blanques | 182 | 82 45,1% | 22 12,1% | 78 42,9% |
| Total · negres | 178 | 82 46,1% | 27 15,2% | 69 38,8% |
| Estàndard | 139 | 59 42,5% | 30 21,6% | 50 36,0% |
| Estàndard · blanques | 71 | 31 43,7% | 13 18,3% | 27 38,0% |
| Estàndard · negres | 68 | 28 41,2% | 17 25,0% | 23 33,8% |
| Ràpid | 221 | 105 47,5% | 19 8,6% | 97 43,9% |
| Ràpid · blanques | 111 | 51 46,0% | 9 8,1% | 51 46,0% |
| Ràpid · negres | 110 | 54 49,1% | 10 9,1% | 46 41,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 333Victòries · 149Taules · 47Derrotes · 137Estàndard · 129Ràpid · 204Blanques · 169Negres · 164
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 333 | 149 44,7% | 47 14,1% | 137 41,1% |
| Total · blanques | 169 | 74 43,8% | 22 13,0% | 73 43,2% |
| Total · negres | 164 | 75 45,7% | 25 15,2% | 64 39,0% |
| Estàndard | 129 | 54 41,9% | 29 22,5% | 46 35,7% |
| Estàndard · blanques | 66 | 30 45,5% | 13 19,7% | 23 34,9% |
| Estàndard · negres | 63 | 24 38,1% | 16 25,4% | 23 36,5% |
| Ràpid | 204 | 95 46,6% | 18 8,8% | 91 44,6% |
| Ràpid · blanques | 103 | 44 42,7% | 9 8,7% | 50 48,5% |
| Ràpid · negres | 101 | 51 50,5% | 9 8,9% | 41 40,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 333Victòries · 149Taules · 47Derrotes · 137Estàndard · 129Ràpid · 204Blanques · 169Negres · 164
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 333 | 149 44,7% | 47 14,1% | 137 41,1% |
| Total · blanques | 169 | 74 43,8% | 22 13,0% | 73 43,2% |
| Total · negres | 164 | 75 45,7% | 25 15,2% | 64 39,0% |
| Estàndard | 129 | 54 41,9% | 29 22,5% | 46 35,7% |
| Estàndard · blanques | 66 | 30 45,5% | 13 19,7% | 23 34,9% |
| Estàndard · negres | 63 | 24 38,1% | 16 25,4% | 23 36,5% |
| Ràpid | 204 | 95 46,6% | 18 8,8% | 91 44,6% |
| Ràpid · blanques | 103 | 44 42,7% | 9 8,7% | 50 48,5% |
| Ràpid · negres | 101 | 51 50,5% | 9 8,9% | 41 40,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 333Victòries · 149Taules · 47Derrotes · 137Estàndard · 129Ràpid · 204Blanques · 169Negres · 164
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 333 | 149 44,7% | 47 14,1% | 137 41,1% |
| Total · blanques | 169 | 74 43,8% | 22 13,0% | 73 43,2% |
| Total · negres | 164 | 75 45,7% | 25 15,2% | 64 39,0% |
| Estàndard | 129 | 54 41,9% | 29 22,5% | 46 35,7% |
| Estàndard · blanques | 66 | 30 45,5% | 13 19,7% | 23 34,9% |
| Estàndard · negres | 63 | 24 38,1% | 16 25,4% | 23 36,5% |
| Ràpid | 204 | 95 46,6% | 18 8,8% | 91 44,6% |
| Ràpid · blanques | 103 | 44 42,7% | 9 8,7% | 50 48,5% |
| Ràpid · negres | 101 | 51 50,5% | 9 8,9% | 41 40,6% |
