Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 206Victòries · 113Taules · 33Derrotes · 60Estàndard · 125Ràpid · 81Blanques · 103Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 206 | 113 54,9% | 33 16,0% | 60 29,1% |
| Total · blanques | 103 | 61 59,2% | 17 16,5% | 25 24,3% |
| Total · negres | 103 | 52 50,5% | 16 15,5% | 35 34,0% |
| Estàndard | 125 | 64 51,2% | 28 22,4% | 33 26,4% |
| Estàndard · blanques | 61 | 36 59,0% | 14 23,0% | 11 18,0% |
| Estàndard · negres | 64 | 28 43,8% | 14 21,9% | 22 34,4% |
| Ràpid | 81 | 49 60,5% | 5 6,2% | 27 33,3% |
| Ràpid · blanques | 42 | 25 59,5% | 3 7,1% | 14 33,3% |
| Ràpid · negres | 39 | 24 61,5% | 2 5,1% | 13 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 197Victòries · 110Taules · 30Derrotes · 57Estàndard · 116Ràpid · 81Blanques · 99Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 110 55,8% | 30 15,2% | 57 28,9% |
| Total · blanques | 99 | 60 60,6% | 15 15,2% | 24 24,2% |
| Total · negres | 98 | 50 51,0% | 15 15,3% | 33 33,7% |
| Estàndard | 116 | 61 52,6% | 25 21,6% | 30 25,9% |
| Estàndard · blanques | 57 | 35 61,4% | 12 21,1% | 10 17,5% |
| Estàndard · negres | 59 | 26 44,1% | 13 22,0% | 20 33,9% |
| Ràpid | 81 | 49 60,5% | 5 6,2% | 27 33,3% |
| Ràpid · blanques | 42 | 25 59,5% | 3 7,1% | 14 33,3% |
| Ràpid · negres | 39 | 24 61,5% | 2 5,1% | 13 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 197Victòries · 110Taules · 30Derrotes · 57Estàndard · 116Ràpid · 81Blanques · 99Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 110 55,8% | 30 15,2% | 57 28,9% |
| Total · blanques | 99 | 60 60,6% | 15 15,2% | 24 24,2% |
| Total · negres | 98 | 50 51,0% | 15 15,3% | 33 33,7% |
| Estàndard | 116 | 61 52,6% | 25 21,6% | 30 25,9% |
| Estàndard · blanques | 57 | 35 61,4% | 12 21,1% | 10 17,5% |
| Estàndard · negres | 59 | 26 44,1% | 13 22,0% | 20 33,9% |
| Ràpid | 81 | 49 60,5% | 5 6,2% | 27 33,3% |
| Ràpid · blanques | 42 | 25 59,5% | 3 7,1% | 14 33,3% |
| Ràpid · negres | 39 | 24 61,5% | 2 5,1% | 13 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 197Victòries · 110Taules · 30Derrotes · 57Estàndard · 116Ràpid · 81Blanques · 99Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 110 55,8% | 30 15,2% | 57 28,9% |
| Total · blanques | 99 | 60 60,6% | 15 15,2% | 24 24,2% |
| Total · negres | 98 | 50 51,0% | 15 15,3% | 33 33,7% |
| Estàndard | 116 | 61 52,6% | 25 21,6% | 30 25,9% |
| Estàndard · blanques | 57 | 35 61,4% | 12 21,1% | 10 17,5% |
| Estàndard · negres | 59 | 26 44,1% | 13 22,0% | 20 33,9% |
| Ràpid | 81 | 49 60,5% | 5 6,2% | 27 33,3% |
| Ràpid · blanques | 42 | 25 59,5% | 3 7,1% | 14 33,3% |
| Ràpid · negres | 39 | 24 61,5% | 2 5,1% | 13 33,3% |
