Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+21 partides des de 2026-09-01
Partides · 237Victòries · 109Taules · 37Derrotes · 91Estàndard · 143Ràpid · 94Blanques · 116Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 237 | 109 46,0% | 37 15,6% | 91 38,4% |
| Total · blanques | 116 | 57 49,1% | 15 12,9% | 44 37,9% |
| Total · negres | 121 | 52 43,0% | 22 18,2% | 47 38,8% |
| Estàndard | 143 | 63 44,1% | 31 21,7% | 49 34,3% |
| Estàndard · blanques | 70 | 35 50,0% | 14 20,0% | 21 30,0% |
| Estàndard · negres | 73 | 28 38,4% | 17 23,3% | 28 38,4% |
| Ràpid | 94 | 46 48,9% | 6 6,4% | 42 44,7% |
| Ràpid · blanques | 46 | 22 47,8% | 1 2,2% | 23 50,0% |
| Ràpid · negres | 48 | 24 50,0% | 5 10,4% | 19 39,6% |
Captura 2026-09-01
+15 partides des de 2026-08-01
Partides · 216Victòries · 95Taules · 34Derrotes · 87Estàndard · 129Ràpid · 87Blanques · 105Negres · 111
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 216 | 95 44,0% | 34 15,7% | 87 40,3% |
| Total · blanques | 105 | 49 46,7% | 14 13,3% | 42 40,0% |
| Total · negres | 111 | 46 41,4% | 20 18,0% | 45 40,5% |
| Estàndard | 129 | 54 41,9% | 28 21,7% | 47 36,4% |
| Estàndard · blanques | 63 | 29 46,0% | 13 20,6% | 21 33,3% |
| Estàndard · negres | 66 | 25 37,9% | 15 22,7% | 26 39,4% |
| Ràpid | 87 | 41 47,1% | 6 6,9% | 40 46,0% |
| Ràpid · blanques | 42 | 20 47,6% | 1 2,4% | 21 50,0% |
| Ràpid · negres | 45 | 21 46,7% | 5 11,1% | 19 42,2% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 201Victòries · 90Taules · 30Derrotes · 81Estàndard · 114Ràpid · 87Blanques · 97Negres · 104
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 201 | 90 44,8% | 30 14,9% | 81 40,3% |
| Total · blanques | 97 | 46 47,4% | 14 14,4% | 37 38,1% |
| Total · negres | 104 | 44 42,3% | 16 15,4% | 44 42,3% |
| Estàndard | 114 | 49 43,0% | 24 21,1% | 41 36,0% |
| Estàndard · blanques | 55 | 26 47,3% | 13 23,6% | 16 29,1% |
| Estàndard · negres | 59 | 23 39,0% | 11 18,6% | 25 42,4% |
| Ràpid | 87 | 41 47,1% | 6 6,9% | 40 46,0% |
| Ràpid · blanques | 42 | 20 47,6% | 1 2,4% | 21 50,0% |
| Ràpid · negres | 45 | 21 46,7% | 5 11,1% | 19 42,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 185Victòries · 85Taules · 25Derrotes · 75Estàndard · 98Ràpid · 87Blanques · 89Negres · 96
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 185 | 85 46,0% | 25 13,5% | 75 40,5% |
| Total · blanques | 89 | 44 49,4% | 11 12,4% | 34 38,2% |
| Total · negres | 96 | 41 42,7% | 14 14,6% | 41 42,7% |
| Estàndard | 98 | 44 44,9% | 19 19,4% | 35 35,7% |
| Estàndard · blanques | 47 | 24 51,1% | 10 21,3% | 13 27,7% |
| Estàndard · negres | 51 | 20 39,2% | 9 17,7% | 22 43,1% |
| Ràpid | 87 | 41 47,1% | 6 6,9% | 40 46,0% |
| Ràpid · blanques | 42 | 20 47,6% | 1 2,4% | 21 50,0% |
| Ràpid · negres | 45 | 21 46,7% | 5 11,1% | 19 42,2% |
