Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 64Victòries · 37Taules · 9Derrotes · 18Estàndard · 37Ràpid · 27Blanques · 34Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 64 | 37 57,8% | 9 14,1% | 18 28,1% |
| Total · blanques | 34 | 23 67,7% | 5 14,7% | 6 17,7% |
| Total · negres | 30 | 14 46,7% | 4 13,3% | 12 40,0% |
| Estàndard | 37 | 19 51,4% | 5 13,5% | 13 35,1% |
| Estàndard · blanques | 20 | 13 65,0% | 3 15,0% | 4 20,0% |
| Estàndard · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
| Ràpid | 27 | 18 66,7% | 4 14,8% | 5 18,5% |
| Ràpid · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 2 15,4% | 3 23,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 55Victòries · 33Taules · 8Derrotes · 14Estàndard · 28Ràpid · 27Blanques · 30Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 55 | 33 60,0% | 8 14,6% | 14 25,5% |
| Total · blanques | 30 | 20 66,7% | 5 16,7% | 5 16,7% |
| Total · negres | 25 | 13 52,0% | 3 12,0% | 9 36,0% |
| Estàndard | 28 | 15 53,6% | 4 14,3% | 9 32,1% |
| Estàndard · blanques | 16 | 10 62,5% | 3 18,8% | 3 18,8% |
| Estàndard · negres | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Ràpid | 27 | 18 66,7% | 4 14,8% | 5 18,5% |
| Ràpid · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 2 15,4% | 3 23,1% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 55Victòries · 33Taules · 8Derrotes · 14Estàndard · 28Ràpid · 27Blanques · 30Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 55 | 33 60,0% | 8 14,6% | 14 25,5% |
| Total · blanques | 30 | 20 66,7% | 5 16,7% | 5 16,7% |
| Total · negres | 25 | 13 52,0% | 3 12,0% | 9 36,0% |
| Estàndard | 28 | 15 53,6% | 4 14,3% | 9 32,1% |
| Estàndard · blanques | 16 | 10 62,5% | 3 18,8% | 3 18,8% |
| Estàndard · negres | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Ràpid | 27 | 18 66,7% | 4 14,8% | 5 18,5% |
| Ràpid · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 2 15,4% | 3 23,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 37Victòries · 22Taules · 7Derrotes · 8Estàndard · 10Ràpid · 27Blanques · 21Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 22 59,5% | 7 18,9% | 8 21,6% |
| Total · blanques | 21 | 13 61,9% | 4 19,1% | 4 19,1% |
| Total · negres | 16 | 9 56,3% | 3 18,8% | 4 25,0% |
| Estàndard | 10 | 4 40,0% | 3 30,0% | 3 30,0% |
| Estàndard · blanques | 7 | 3 42,9% | 2 28,6% | 2 28,6% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Ràpid | 27 | 18 66,7% | 4 14,8% | 5 18,5% |
| Ràpid · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 2 15,4% | 3 23,1% |
