Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 264Victòries · 132Taules · 40Derrotes · 92Estàndard · 214Ràpid · 50Blanques · 133Negres · 131
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 264 | 132 50,0% | 40 15,2% | 92 34,9% |
| Total · blanques | 133 | 69 51,9% | 23 17,3% | 41 30,8% |
| Total · negres | 131 | 63 48,1% | 17 13,0% | 51 38,9% |
| Estàndard | 214 | 108 50,5% | 37 17,3% | 69 32,2% |
| Estàndard · blanques | 107 | 56 52,3% | 21 19,6% | 30 28,0% |
| Estàndard · negres | 107 | 52 48,6% | 16 15,0% | 39 36,5% |
| Ràpid | 50 | 24 48,0% | 3 6,0% | 23 46,0% |
| Ràpid · blanques | 26 | 13 50,0% | 2 7,7% | 11 42,3% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 254Victòries · 124Taules · 40Derrotes · 90Estàndard · 204Ràpid · 50Blanques · 128Negres · 126
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 254 | 124 48,8% | 40 15,8% | 90 35,4% |
| Total · blanques | 128 | 64 50,0% | 23 18,0% | 41 32,0% |
| Total · negres | 126 | 60 47,6% | 17 13,5% | 49 38,9% |
| Estàndard | 204 | 100 49,0% | 37 18,1% | 67 32,8% |
| Estàndard · blanques | 102 | 51 50,0% | 21 20,6% | 30 29,4% |
| Estàndard · negres | 102 | 49 48,0% | 16 15,7% | 37 36,3% |
| Ràpid | 50 | 24 48,0% | 3 6,0% | 23 46,0% |
| Ràpid · blanques | 26 | 13 50,0% | 2 7,7% | 11 42,3% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 254Victòries · 124Taules · 40Derrotes · 90Estàndard · 204Ràpid · 50Blanques · 128Negres · 126
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 254 | 124 48,8% | 40 15,8% | 90 35,4% |
| Total · blanques | 128 | 64 50,0% | 23 18,0% | 41 32,0% |
| Total · negres | 126 | 60 47,6% | 17 13,5% | 49 38,9% |
| Estàndard | 204 | 100 49,0% | 37 18,1% | 67 32,8% |
| Estàndard · blanques | 102 | 51 50,0% | 21 20,6% | 30 29,4% |
| Estàndard · negres | 102 | 49 48,0% | 16 15,7% | 37 36,3% |
| Ràpid | 50 | 24 48,0% | 3 6,0% | 23 46,0% |
| Ràpid · blanques | 26 | 13 50,0% | 2 7,7% | 11 42,3% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 254Victòries · 124Taules · 40Derrotes · 90Estàndard · 204Ràpid · 50Blanques · 128Negres · 126
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 254 | 124 48,8% | 40 15,8% | 90 35,4% |
| Total · blanques | 128 | 64 50,0% | 23 18,0% | 41 32,0% |
| Total · negres | 126 | 60 47,6% | 17 13,5% | 49 38,9% |
| Estàndard | 204 | 100 49,0% | 37 18,1% | 67 32,8% |
| Estàndard · blanques | 102 | 51 50,0% | 21 20,6% | 30 29,4% |
| Estàndard · negres | 102 | 49 48,0% | 16 15,7% | 37 36,3% |
| Ràpid | 50 | 24 48,0% | 3 6,0% | 23 46,0% |
| Ràpid · blanques | 26 | 13 50,0% | 2 7,7% | 11 42,3% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
