Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 75Victòries · 27Taules · 11Derrotes · 37Estàndard · 67Ràpid · 8Blanques · 38Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 27 36,0% | 11 14,7% | 37 49,3% |
| Total · blanques | 38 | 11 29,0% | 7 18,4% | 20 52,6% |
| Total · negres | 37 | 16 43,2% | 4 10,8% | 17 46,0% |
| Estàndard | 67 | 25 37,3% | 10 14,9% | 32 47,8% |
| Estàndard · blanques | 34 | 11 32,4% | 6 17,7% | 17 50,0% |
| Estàndard · negres | 33 | 14 42,4% | 4 12,1% | 15 45,5% |
| Ràpid | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 66Victòries · 22Taules · 8Derrotes · 36Estàndard · 58Ràpid · 8Blanques · 33Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 66 | 22 33,3% | 8 12,1% | 36 54,6% |
| Total · blanques | 33 | 9 27,3% | 5 15,2% | 19 57,6% |
| Total · negres | 33 | 13 39,4% | 3 9,1% | 17 51,5% |
| Estàndard | 58 | 20 34,5% | 7 12,1% | 31 53,5% |
| Estàndard · blanques | 29 | 9 31,0% | 4 13,8% | 16 55,2% |
| Estàndard · negres | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
| Ràpid | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 66Victòries · 22Taules · 8Derrotes · 36Estàndard · 58Ràpid · 8Blanques · 33Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 66 | 22 33,3% | 8 12,1% | 36 54,6% |
| Total · blanques | 33 | 9 27,3% | 5 15,2% | 19 57,6% |
| Total · negres | 33 | 13 39,4% | 3 9,1% | 17 51,5% |
| Estàndard | 58 | 20 34,5% | 7 12,1% | 31 53,5% |
| Estàndard · blanques | 29 | 9 31,0% | 4 13,8% | 16 55,2% |
| Estàndard · negres | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
| Ràpid | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 58Victòries · 21Taules · 4Derrotes · 33Estàndard · 50Ràpid · 8Blanques · 29Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 58 | 21 36,2% | 4 6,9% | 33 56,9% |
| Total · blanques | 29 | 9 31,0% | 3 10,3% | 17 58,6% |
| Total · negres | 29 | 12 41,4% | 1 3,5% | 16 55,2% |
| Estàndard | 50 | 19 38,0% | 3 6,0% | 28 56,0% |
| Estàndard · blanques | 25 | 9 36,0% | 2 8,0% | 14 56,0% |
| Estàndard · negres | 25 | 10 40,0% | 1 4,0% | 14 56,0% |
| Ràpid | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
