Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+25 partides des de 2026-09-01
Partides · 393Victòries · 195Taules · 49Derrotes · 149Estàndard · 217Ràpid · 176Blanques · 200Negres · 193
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 393 | 195 49,6% | 49 12,5% | 149 37,9% |
| Total · blanques | 200 | 98 49,0% | 28 14,0% | 74 37,0% |
| Total · negres | 193 | 97 50,3% | 21 10,9% | 75 38,9% |
| Estàndard | 217 | 107 49,3% | 37 17,1% | 73 33,6% |
| Estàndard · blanques | 110 | 56 50,9% | 20 18,2% | 34 30,9% |
| Estàndard · negres | 107 | 51 47,7% | 17 15,9% | 39 36,5% |
| Ràpid | 176 | 88 50,0% | 12 6,8% | 76 43,2% |
| Ràpid · blanques | 90 | 42 46,7% | 8 8,9% | 40 44,4% |
| Ràpid · negres | 86 | 46 53,5% | 4 4,7% | 36 41,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 368Victòries · 183Taules · 48Derrotes · 137Estàndard · 208Ràpid · 160Blanques · 187Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 368 | 183 49,7% | 48 13,0% | 137 37,2% |
| Total · blanques | 187 | 91 48,7% | 27 14,4% | 69 36,9% |
| Total · negres | 181 | 92 50,8% | 21 11,6% | 68 37,6% |
| Estàndard | 208 | 103 49,5% | 36 17,3% | 69 33,2% |
| Estàndard · blanques | 105 | 53 50,5% | 19 18,1% | 33 31,4% |
| Estàndard · negres | 103 | 50 48,5% | 17 16,5% | 36 35,0% |
| Ràpid | 160 | 80 50,0% | 12 7,5% | 68 42,5% |
| Ràpid · blanques | 82 | 38 46,3% | 8 9,8% | 36 43,9% |
| Ràpid · negres | 78 | 42 53,9% | 4 5,1% | 32 41,0% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 368Victòries · 183Taules · 48Derrotes · 137Estàndard · 208Ràpid · 160Blanques · 187Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 368 | 183 49,7% | 48 13,0% | 137 37,2% |
| Total · blanques | 187 | 91 48,7% | 27 14,4% | 69 36,9% |
| Total · negres | 181 | 92 50,8% | 21 11,6% | 68 37,6% |
| Estàndard | 208 | 103 49,5% | 36 17,3% | 69 33,2% |
| Estàndard · blanques | 105 | 53 50,5% | 19 18,1% | 33 31,4% |
| Estàndard · negres | 103 | 50 48,5% | 17 16,5% | 36 35,0% |
| Ràpid | 160 | 80 50,0% | 12 7,5% | 68 42,5% |
| Ràpid · blanques | 82 | 38 46,3% | 8 9,8% | 36 43,9% |
| Ràpid · negres | 78 | 42 53,9% | 4 5,1% | 32 41,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 359Victòries · 179Taules · 46Derrotes · 134Estàndard · 199Ràpid · 160Blanques · 182Negres · 177
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 359 | 179 49,9% | 46 12,8% | 134 37,3% |
| Total · blanques | 182 | 87 47,8% | 26 14,3% | 69 37,9% |
| Total · negres | 177 | 92 52,0% | 20 11,3% | 65 36,7% |
| Estàndard | 199 | 99 49,8% | 34 17,1% | 66 33,2% |
| Estàndard · blanques | 100 | 49 49,0% | 18 18,0% | 33 33,0% |
| Estàndard · negres | 99 | 50 50,5% | 16 16,2% | 33 33,3% |
| Ràpid | 160 | 80 50,0% | 12 7,5% | 68 42,5% |
| Ràpid · blanques | 82 | 38 46,3% | 8 9,8% | 36 43,9% |
| Ràpid · negres | 78 | 42 53,9% | 4 5,1% | 32 41,0% |
