Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+12 partides des de 2026-09-01
Partides · 33Victòries · 10Taules · 1Derrotes · 22Estàndard · 15Ràpid · 18Blanques · 19Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 10 30,3% | 1 3,0% | 22 66,7% |
| Total · blanques | 19 | 8 42,1% | 1 5,3% | 10 52,6% |
| Total · negres | 14 | 2 14,3% | 0 0,0% | 12 85,7% |
| Estàndard | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
| Ràpid | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 21Victòries · 6Taules · 1Derrotes · 14Estàndard · 10Ràpid · 11Blanques · 12Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 6 28,6% | 1 4,8% | 14 66,7% |
| Total · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Total · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Estàndard | 10 | 2 20,0% | 1 10,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 21Victòries · 6Taules · 1Derrotes · 14Estàndard · 10Ràpid · 11Blanques · 12Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 6 28,6% | 1 4,8% | 14 66,7% |
| Total · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Total · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Estàndard | 10 | 2 20,0% | 1 10,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 21Victòries · 6Taules · 1Derrotes · 14Estàndard · 10Ràpid · 11Blanques · 12Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 6 28,6% | 1 4,8% | 14 66,7% |
| Total · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Total · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Estàndard | 10 | 2 20,0% | 1 10,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
