Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1190Victòries · 583Taules · 192Derrotes · 415Estàndard · 1177Ràpid · 13Blanques · 596Negres · 594
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1190 | 583 49,0% | 192 16,1% | 415 34,9% |
| Total · blanques | 596 | 309 51,9% | 102 17,1% | 185 31,0% |
| Total · negres | 594 | 274 46,1% | 90 15,2% | 230 38,7% |
| Estàndard | 1177 | 576 48,9% | 191 16,2% | 410 34,8% |
| Estàndard · blanques | 590 | 305 51,7% | 102 17,3% | 183 31,0% |
| Estàndard · negres | 587 | 271 46,2% | 89 15,2% | 227 38,7% |
| Ràpid | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid · blanques | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 1181Victòries · 579Taules · 188Derrotes · 414Estàndard · 1168Ràpid · 13Blanques · 591Negres · 590
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1181 | 579 49,0% | 188 15,9% | 414 35,1% |
| Total · blanques | 591 | 307 52,0% | 99 16,8% | 185 31,3% |
| Total · negres | 590 | 272 46,1% | 89 15,1% | 229 38,8% |
| Estàndard | 1168 | 572 49,0% | 187 16,0% | 409 35,0% |
| Estàndard · blanques | 585 | 303 51,8% | 99 16,9% | 183 31,3% |
| Estàndard · negres | 583 | 269 46,1% | 88 15,1% | 226 38,8% |
| Ràpid | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid · blanques | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1174Victòries · 577Taules · 184Derrotes · 413Estàndard · 1161Ràpid · 13Blanques · 587Negres · 587
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1174 | 577 49,2% | 184 15,7% | 413 35,2% |
| Total · blanques | 587 | 305 52,0% | 97 16,5% | 185 31,5% |
| Total · negres | 587 | 272 46,3% | 87 14,8% | 228 38,8% |
| Estàndard | 1161 | 570 49,1% | 183 15,8% | 408 35,1% |
| Estàndard · blanques | 581 | 301 51,8% | 97 16,7% | 183 31,5% |
| Estàndard · negres | 580 | 269 46,4% | 86 14,8% | 225 38,8% |
| Ràpid | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid · blanques | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1165Victòries · 573Taules · 181Derrotes · 411Estàndard · 1152Ràpid · 13Blanques · 582Negres · 583
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1165 | 573 49,2% | 181 15,5% | 411 35,3% |
| Total · blanques | 582 | 303 52,1% | 96 16,5% | 183 31,4% |
| Total · negres | 583 | 270 46,3% | 85 14,6% | 228 39,1% |
| Estàndard | 1152 | 566 49,1% | 180 15,6% | 406 35,2% |
| Estàndard · blanques | 576 | 299 51,9% | 96 16,7% | 181 31,4% |
| Estàndard · negres | 576 | 267 46,4% | 84 14,6% | 225 39,1% |
| Ràpid | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid · blanques | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
