Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 67Victòries · 10Taules · 3Derrotes · 54Estàndard · 43Ràpid · 24Blanques · 33Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 67 | 10 14,9% | 3 4,5% | 54 80,6% |
| Total · blanques | 33 | 8 24,2% | 1 3,0% | 24 72,7% |
| Total · negres | 34 | 2 5,9% | 2 5,9% | 30 88,2% |
| Estàndard | 43 | 9 20,9% | 3 7,0% | 31 72,1% |
| Estàndard · blanques | 22 | 7 31,8% | 1 4,6% | 14 63,6% |
| Estàndard · negres | 21 | 2 9,5% | 2 9,5% | 17 81,0% |
| Ràpid | 24 | 1 4,2% | 0 0,0% | 23 95,8% |
| Ràpid · blanques | 11 | 1 9,1% | 0 0,0% | 10 90,9% |
| Ràpid · negres | 13 | 0 0,0% | 0 0,0% | 13 100,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 52Victòries · 6Taules · 1Derrotes · 45Estàndard · 28Ràpid · 24Blanques · 26Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 52 | 6 11,5% | 1 1,9% | 45 86,5% |
| Total · blanques | 26 | 5 19,2% | 0 0,0% | 21 80,8% |
| Total · negres | 26 | 1 3,9% | 1 3,9% | 24 92,3% |
| Estàndard | 28 | 5 17,9% | 1 3,6% | 22 78,6% |
| Estàndard · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 1 7,7% | 1 7,7% | 11 84,6% |
| Ràpid | 24 | 1 4,2% | 0 0,0% | 23 95,8% |
| Ràpid · blanques | 11 | 1 9,1% | 0 0,0% | 10 90,9% |
| Ràpid · negres | 13 | 0 0,0% | 0 0,0% | 13 100,0% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 52Victòries · 6Taules · 1Derrotes · 45Estàndard · 28Ràpid · 24Blanques · 26Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 52 | 6 11,5% | 1 1,9% | 45 86,5% |
| Total · blanques | 26 | 5 19,2% | 0 0,0% | 21 80,8% |
| Total · negres | 26 | 1 3,9% | 1 3,9% | 24 92,3% |
| Estàndard | 28 | 5 17,9% | 1 3,6% | 22 78,6% |
| Estàndard · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 1 7,7% | 1 7,7% | 11 84,6% |
| Ràpid | 24 | 1 4,2% | 0 0,0% | 23 95,8% |
| Ràpid · blanques | 11 | 1 9,1% | 0 0,0% | 10 90,9% |
| Ràpid · negres | 13 | 0 0,0% | 0 0,0% | 13 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 44Victòries · 4Taules · 0Derrotes · 40Estàndard · 20Ràpid · 24Blanques · 22Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 44 | 4 9,1% | 0 0,0% | 40 90,9% |
| Total · blanques | 22 | 3 13,6% | 0 0,0% | 19 86,4% |
| Total · negres | 22 | 1 4,6% | 0 0,0% | 21 95,5% |
| Estàndard | 20 | 3 15,0% | 0 0,0% | 17 85,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Estàndard · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Ràpid | 24 | 1 4,2% | 0 0,0% | 23 95,8% |
| Ràpid · blanques | 11 | 1 9,1% | 0 0,0% | 10 90,9% |
| Ràpid · negres | 13 | 0 0,0% | 0 0,0% | 13 100,0% |
