Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 779Victòries · 241Taules · 412Derrotes · 126Estàndard · 634Ràpid · 145Blanques · 397Negres · 382
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 779 | 241 30,9% | 412 52,9% | 126 16,2% |
| Total · blanques | 397 | 128 32,2% | 212 53,4% | 57 14,4% |
| Total · negres | 382 | 113 29,6% | 200 52,4% | 69 18,1% |
| Estàndard | 634 | 188 29,7% | 364 57,4% | 82 12,9% |
| Estàndard · blanques | 322 | 99 30,8% | 187 58,1% | 36 11,2% |
| Estàndard · negres | 312 | 89 28,5% | 177 56,7% | 46 14,7% |
| Ràpid | 145 | 53 36,6% | 48 33,1% | 44 30,3% |
| Ràpid · blanques | 75 | 29 38,7% | 25 33,3% | 21 28,0% |
| Ràpid · negres | 70 | 24 34,3% | 23 32,9% | 23 32,9% |
Captura 2026-09-01
+10 partides des de 2026-08-01
Partides · 769Victòries · 238Taules · 406Derrotes · 125Estàndard · 630Ràpid · 139Blanques · 392Negres · 377
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 769 | 238 31,0% | 406 52,8% | 125 16,3% |
| Total · blanques | 392 | 127 32,4% | 208 53,1% | 57 14,5% |
| Total · negres | 377 | 111 29,4% | 198 52,5% | 68 18,0% |
| Estàndard | 630 | 186 29,5% | 362 57,5% | 82 13,0% |
| Estàndard · blanques | 320 | 98 30,6% | 186 58,1% | 36 11,3% |
| Estàndard · negres | 310 | 88 28,4% | 176 56,8% | 46 14,8% |
| Ràpid | 139 | 52 37,4% | 44 31,7% | 43 30,9% |
| Ràpid · blanques | 72 | 29 40,3% | 22 30,6% | 21 29,2% |
| Ràpid · negres | 67 | 23 34,3% | 22 32,8% | 22 32,8% |
Captura 2026-08-01
+23 partides des de 2026-07-01
Partides · 759Victòries · 236Taules · 400Derrotes · 123Estàndard · 620Ràpid · 139Blanques · 387Negres · 372
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 759 | 236 31,1% | 400 52,7% | 123 16,2% |
| Total · blanques | 387 | 125 32,3% | 205 53,0% | 57 14,7% |
| Total · negres | 372 | 111 29,8% | 195 52,4% | 66 17,7% |
| Estàndard | 620 | 184 29,7% | 356 57,4% | 80 12,9% |
| Estàndard · blanques | 315 | 96 30,5% | 183 58,1% | 36 11,4% |
| Estàndard · negres | 305 | 88 28,9% | 173 56,7% | 44 14,4% |
| Ràpid | 139 | 52 37,4% | 44 31,7% | 43 30,9% |
| Ràpid · blanques | 72 | 29 40,3% | 22 30,6% | 21 29,2% |
| Ràpid · negres | 67 | 23 34,3% | 22 32,8% | 22 32,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 736Victòries · 231Taules · 385Derrotes · 120Estàndard · 607Ràpid · 129Blanques · 375Negres · 361
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 736 | 231 31,4% | 385 52,3% | 120 16,3% |
| Total · blanques | 375 | 122 32,5% | 198 52,8% | 55 14,7% |
| Total · negres | 361 | 109 30,2% | 187 51,8% | 65 18,0% |
| Estàndard | 607 | 182 30,0% | 347 57,2% | 78 12,9% |
| Estàndard · blanques | 308 | 95 30,8% | 179 58,1% | 34 11,0% |
| Estàndard · negres | 299 | 87 29,1% | 168 56,2% | 44 14,7% |
| Ràpid | 129 | 49 38,0% | 38 29,5% | 42 32,6% |
| Ràpid · blanques | 67 | 27 40,3% | 19 28,4% | 21 31,3% |
| Ràpid · negres | 62 | 22 35,5% | 19 30,7% | 21 33,9% |
